reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Do Polski jeździmy raz w roku, ale na trzy miesiące.
Jak pojedziemy w połowie czerwca, to wrócimy pod koniec września :-)
 
reklama
No dokladnie tez tak mysle bo taka jak ja mam to nikomu nie zycze:sorry2::sorry2: ostatnio nawet nie wiedziala kiedy sie jej pierwsza wnuczka urodzila tzn Emily:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moja tez nigdy nic nie wie:no::no::no::no:Dominik mial we wtorek imieniny to musiał M Jej powiedziec dzien wczesniej a o dzisiejszych urodzinkach dziewczynek ja Jej przypomnialam rano:no::no::no:Przykre to ale niestety przawdziwe:angry:
 
Agnes super, że masz taka fajna teściową.

Ja w Austrii tez jestem sama. Rodzice w Polsce, a teściów już nie mam :-(
Za to mam luzik jak jadę do Polski, bo moi rodzice nie mogą się nacieszyć wnukami :-)

No ja tez mam luzik jak jade do Polski bo moi rodzice sie caly czas mala zajmuja albo jak do mnie przyjada to tez mam luz :tak::tak::tak:ale i tak przydal by sie ktos tutaj na miejscu :tak::tak: czesto zaluje ze mam tak daleko rodzicow i cala rodzine bo tutaj jestem sama jak kolek:tak::tak:
 
Dowikla ale za mnie gapa :baffled:
Wszystkiego najlepszego dla twoich dziewczynek
stolat.gif

 
Moja tez nigdy nic nie wie:no::no::no::no:Dominik mial we wtorek imieniny to musiał M Jej powiedziec dzien wczesniej a o dzisiejszych urodzinkach dziewczynek ja Jej przypomnialam rano:no::no::no:Przykre to ale niestety przawdziwe:angry:


no dokladnie smutne to jest ale i takie tesciowe sie zdarzaja co ich nic nie interesuje i wszystko maja gdzies

STO LAT DLA DZIEWCZYNEK!!!!!!!!!
 
Do Polski jeździmy raz w roku, ale na trzy miesiące.
Jak pojedziemy w połowie czerwca, to wrócimy pod koniec września :-)
no to nie dziwie sie że tęsknią jak widzą wnuki raz do roku.to przez te 3 mies troszke sie nacieszą nimi :tak::tak::tak::tak:



STO LAT DLA WIKTORII I KLAUDUSI.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.I OGROMNE BUZIAKI OD E-CIOCI :tak::tak::tak::tak::tak:
 
No moja teściowa ma super kontakt z Oliwką,jestem pewna że z nia jej sie nigdy nic nie stanie złego.dlatego jestem spokojna bo wiem że swietnie się razem bawią.i moja tesciowa sama chce ją do siebi zabierać,nie to ze ja ja proszę czy coś tylko ona sama z siebie bo ciągle mówi że za Oliwkaą strasznie sie już steskniła.bo one praktycznie widzą sie tylko w weekendy jak do nich jheżdzimy a ze w tamtym tyg nie bylismy i teraz M też pracuje więc tesciowa zaproponowała że ją wexmie do siebie.i ona jest zadowolona i ja też :tak::tak::tak::-):-):-):-):-)
To teściowa super ja też mam taką tylko że ja z nią mieszkam dobra ja uciekam do wieczora
 
reklama
Moja jest zapatrzona w siebie i sowjego syna(mojego szwagra) ktorego broni nawet przed moimi dziecmi:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D
A moje rodzenstwo Jej nie cierpi
 
Do góry