reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ból jest rzeczywiście duży, ale tylko w niektórych miejscach. Chodzi za mną kolejny , duży tatuaż, który mam tylko w głowie, ale raczej nie da rady. Raz, że na to trzeba mieć kasę, a dwa jestem już matką. Jak wygram w totka, to sobie zrobię:-)
 
reklama
luna fajny:-)
malinka ja tez studiowałam zaocznie i wychowywałam Pauline:-)dasz rade. mo i kolejna nauczycielka w naszym gronie rosnie:-)

teraz jestem na edytorsko-wydawniczej ale mysle o nauczycielskim studium po9dyplomowym - sie zobaczy


kurcze, ale pogoda paskudna, ale podobno w przyszłym tygodniu ma byc 7C
 
Ból jest rzeczywiście duży, ale tylko w niektórych miejscach. Chodzi za mną kolejny , duży tatuaż, który mam tylko w głowie, ale raczej nie da rady. Raz, że na to trzeba mieć kasę, a dwa jestem już matką. Jak wygram w totka, to sobie zrobię:-)

ja bym tez moze cos małego sobie zrobiła,ale raz ze nie mam kasy,no i tez jestem matka a pozniej jak ciało sie pomarszczy to.....:baffled:
 
ja bym tez moze cos małego sobie zrobiła,ale raz ze nie mam kasy,no i tez jestem matka a pozniej jak ciało sie pomarszczy to.....:baffled:
które nie będzie rzucać się w oczy. A kiedy ciało się pomarszczy Ty bedziesz mieć 60 lat i raz, że zasłonisz, a dwa, nie będzie Cię to ruszać, bo w tym wieku nikt na to już nie patrzy.
Ja robiłam tatuaże dla siebie, nie na pokaz, a kiedy będę już stara, to połowa społeczeństwa będzie wytatuowana i nikt nie będzie na to patrzył tak jak pięc lat temu. Teraz to normalna rzecz. A kasa-no właśnie, ale jeśłi nie będziesz chciała robić dużej i skomplikowanej rzeczy, to popytaj znajomych, czy nie znja kogoś kto robi w domu, tylko najpierw sprawdz jak mu to wychodzi. Ostatnio znajomy zrobil sobie dosc duzy za smieszne pieniadze właśnie u takiego co robi hobbystycznie. wyszedl pięknie. zamiast 400zł zapłacil 60. Male nie sa drogie. ja za feniksa kilka juz lat temu w salonie zaplacilam 60 zl, gdybym zrobila sobie u tamtego goscia a mysle, ze zrobilby rownie pozadnie zaplacilabym gora 10zł
 
czesc babeczki

my juz wstalysmy :)
Wczoraj bylysmy na spacerku do poludnia, potem po obiadku zaliczylysmy park:) Wieczorem wykapalam sie z laura i obie o 21 poszlysmy spac:-D:-D

Co za szalenstwo juz dawno tak dlugo nie spalam.Polecam!!!!
Dzis czeka mnie prasowanie
Zupke mam z wczoraj wiec obiadek gotowy :) zjemy sniadanko i lecimy na spacer bo trzeba korzystac z pogody:rofl2:
 
reklama
Ja zaraz wychodzę z domu :rofl2: Tylko pranie się skończy, znowu nic nie zrobię :dry: Mama zadzwoniła, czy do niej nie wpadniemy bo sobie zrobiła wole w pracy, a Helenka uwielbia do babci jeździć :tak:

No ale przynajmniej Helena nie będzie się nudzić, a na spacer dzisiaj nie ma szans, bo pada :baffled:

Papatki :-)
 
Do góry