reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a ja nigdy bym sobie nie zrobila tatuazu.Podobaja mi sie ale u kogos:-D Widzialam tatuaz na starszym gosciu i moze wygladal on kiedys fajnie bo w jego wieku to byla juz masakra.A na plazy wszytsko widac:szok::rofl2:
 
reklama
Agnes czytaja Twoje nocne wypowiedzi :))

Czytam ze pisalyscie o jedzeniu Waszych szkrabow noca a ja wzielam wczoraj Laure na sposob zawsze na noc daje jej kasze a wczoraj dalam jej makaron i dzis dostala mleko odpiero o 7 rano a nie dlatego ze sie obudzila tylko juz kwinkala przez sen a mausia dobrzew wie ze wtedy dziecko glodne :))

Mama Helenki no to gratulacje 12h:tak:
**malinka** ciekawe studia i napewno dasz sobie rade nie jedna kobietka ma dziecko i swietnie sobie radzi z nauka:tak:
Lunachyba sie lubujesz w tatuazach:tak:Podziwiam
 
Witam:-)
Moje szczypioreczki juz nie spia:szok:i nawet poki co nie wyja i nie marudza:szok::tak:
Od rana slicznie swiecilo sloneczko a teraz jest jedna wielka chmura:no::wściekła/y:
Ale moze uda sie isc na maly spacerek i jakies zakupki:-);-)
 
Witam:-)
Moje szczypioreczki juz nie spia:szok:i nawet poki co nie wyja i nie marudza:szok::tak:
Od rana slicznie swiecilo sloneczko a teraz jest jedna wielka chmura:no::wściekła/y:
Ale moze uda sie isc na maly spacerek i jakies zakupki:-);-)

u nas co chwile pada deszcze ze sniegiem,jest szaro,ponuro paskudnie!!!!!!!!!!
Anka a gdzies Ty sie ostatnio podziewała ze Cię nie było?:-)
 
reklama
Do góry