reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Moje dzieciaczki wlasnie zjadly sniadanko:tak::tak::tak:To teraz trzeba sie nimi troszke zajac;-):-)
Bede zagladala ile sie da:-)
 
my juz drugie sniadanko :-D
luna - moze jej to przejdzie - dzieci sie zmieniaja co jakis czas ... mi tez przez dluzszy czas sewi wstawal co chwile w nocy teraz juz od dluzszego czasu fajnie spi mi w nocy chyba ze cos mu sie odwidzi albo jest chory lub zabkuje :dry: no i tak jak mowisz nie pwinnos ie dawac takich gestych posilkow potem zle spi dziecko moze sprobuj przepajac ja herbatka :tak: a ludziska tzn Twoi sasiedzi sa okropni - masakra :szok:
myszunia - zdolna kobitka z Ciebie nie moge porownywac tego do matury pisemnej z pola ale ja zaczelam pisac tydz przed maturami a potem sie uczylam i zdalam :tak:
 
luna665 szczerze współczuję sąsiadów. My niestety musieliśmy się przeprowadzić z bardzo fajnego osiedla na Ursusie do Piaseczna. Blok stary, mieszkanie jedno nad drugim, słychać nawet jak sąsiad łóżko ścieli :D, ale najgorsza masakra jest jak ten nad nami od 12.30 do 14.00 puszcze hip - hop aż szklanki chodzą. Wcześniej Majce to nie przeszkadzało ale teraz dziewczyna zaczęła się bać tego huku. Ale mam na to radę - jeśli pogoda nie jest baaaaaaaaaardzo zła to idziemy na spacer.
Poza tym mieszkają u nas same pijaczki i mocherki - tylko idę przez klatkę i już czuję jak przez judasze wyglądają.
Pamiętam jedną sytację jak w 30 tc zaczeły się bardzo bolesne skurcze i mąż zaparkował (dosłownie 2 minuty) przed klatką - zobaczył to sąsiad i już zaczął k... sypać. A ja tu niedość że przestraszona, ledwo z 3 piętra zeszłam a ten z mordą - pamiętam że aż się popłakałam z nerwów.
No wygadałam się, ale naszczęście w przyszłym roku na jesień będziemy mieli swoje własne M :D, już poza Piasecznem
 
reklama
Do góry