reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Moja siostrzyczko bliźniacza z okazji Twoich urodzin i imienin
życzę Ci aby
małe dziecko które masz w duszy nie dorosło,
żeby ludzie za Twoje dobro dla nich odpowiadali tak samo i Tobie,
żeby udzielała się wszystkim Twoja radość życia,
abyś była zdrowa
i to wszystko o czym marzysz
i żebyś uwierzyła że możesz góry przenosić!!!!

bukiet.jpg
 
Marta...jak ja uwielbiam jaja ze wsi!!!rzuć mi tu z tuzinek :-) ;-)

Witam Lachonki ;-)
Ja dzis mam trochie roboty bo jutro o swicie jedziemy na dwa dni do tesciow i pol domu musze spakowac...to pakowanie mnie do szalu doprowadza - wszytsko na mojej glowie i listy juz sobie robie zeby nie zapomniec czego ;-)
 
witam porankowo:tak:sennie u nas, pogoda nie za specjalna, cisnienie niskie, że bez kawy nie podchodź:dry:ja od 7 .00 na nogach ale jakoś tak nie chciało mi się kompa odpalać a męż zabrał mi laptopa :-(
po wczorajszym dniu wyczerpały mi się baterie i zasnęłam na kanpie tuż po na wspólnej. dzisiaj z Szymkowym wyjcem już trochę lepiej ale nie chwalmy dnia...dodatkowo od dziś dzidziuś przestaje dostawać piersiówkę w dzień więc spodziewane są dodatkowe dymy i awantury:sorry2:
Meg szybkiego i sprawnego pakowania Ci życzę:tak::tak:jak wyjeżdżamy na weekend do moich rodziców to zwykle tracę około 2 h na spakowanie i ogarnięcie wszystkiego co powinniśmy zabrać i oczywiście tez wszystko jest na mojej głowie:rolleyes2:my śmigamy na wieś albo jutro albo w piąt. zalezy jak męż się z robotą wyrobi:nerd:
dobra trzeba by cos porobić bo naczynia w kuchni krzyczą, że im ciasno w zlewie:angry::angry:
ciekawe jak tam Sewa??
 
reklama
Moja siostrzyczko bliźniacza z okazji Twoich urodzin i imienin
życzę Ci aby
małe dziecko które masz w duszy nie dorosło,
żeby ludzie za Twoje dobro dla nich odpowiadali tak samo i Tobie,
żeby udzielała się wszystkim Twoja radość życia,
abyś była zdrowa
i to wszystko o czym marzysz
i żebyś uwierzyła że możesz góry przenosić!!!!

bukiet.jpg
przyłączam się do życzonek Kasiu Irlandeczko nasza koffana ;-)
22.gif
 
Do góry