reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wiecie co koffane????
Ja padam na buziulke.Ide się przytulać do moich Mężczyzn.
083-dz.gif
 
spadam dziewczyny pod ciepłą kołderkę, przytulić się do mojego słoneczka, dziś pozwoliłam małej spać ze mną, a ona cała happy.:-)

Dobranoc kobietką które też idą lulki, a miłej zabawy tym co jeszcze tu buszują.;-):-D;-):-D;-):-D;-):-D;-):-D


PPPaaaaaaaaaaaaaa
 
Jużem jest:-D Kurka ciężkie nocki przede mną:baffled: Od jutra mam zaplanowany zakaz cyculkowy, usiłowałam dziś to Madzi tłumaczyc, ale w zamian usłyszałam tylko mega krzyk. Jakiego ja mam strachhhhha:dry: Zastawiam się tylko nad mleczkiem dla niej. Bebiko nie chciała pic a po zwykłym ją boli brzusio:-(
Anula tuliki dla ciebie;-)
Meg jaki twarzowy kolorek wózka:rofl2::rofl2::laugh2:
 
Sikoreczka mże jakieś H.A.?
Mój jest na mlekozastępczym więc nie mam doświadczenia.Wywaliłam gamonia do mycia i zaraz będzie masaż ale dla mnie należy mi się 4 razy wbiegałam z małym na to nasze 3 piętro i plecy odmawiają posłuszeństwa!!!!!!!!Nosi mnie dobrze że mały śpi bo byłoby źle:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry