reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Zmykam, pozdrowionka, dziewuchy dzisiaj tez balujecie przed komp.:-D
:tak:
jasne dominika,dołąćzasz do nas dzisiaj,hahaha

A my po ponad dwugodzinnym pobycie na placu zabaw wróciłiśmy do domu,,,,.Poznałąm nowe dwie koleżanki,,no w końcu kogoś,bo nie miałąm nigdy do kogo odezwać na placu iw domu,,,aż może przestane móić,,bo zpaomne jak sie to robi...:-D:tak:

Gdzie wyyyyy??????

Agatka nono ja pitoleee,ja bym tez zastrzeliła,ja to bym nie wstałąm i chyba ze złości lipe odwaliłąa.....jezu ależ miałą tupet,,,ty bidulko,,,no ale to był najpiękniejszy dzień w twoim życiu,hahaha
 
Mojej raz zchodzi goraczka raz wraca,teraz jeszcze nie spi bo ja przetrzymuje zeby dac jej na noc znow paracetamol.
A czy bez piffffka mozna dolaczyc do imprezki:-p:-):-Dnie zartuje,moze z wami troche po klikam ale nie obiecuje;-)na razie ide do moejgo dziecka.
 
dolanczam sie do was nic nie robiace mamy heheheheh mam 2 dzieci jest ugotowane posprzatane dzieci czyste najedzone jest wyprane wyprasowane NIE MA JAK NIE ROBIC NIC:-D
 
hello hello a ja mam piffffkoooo kto dołąćza do mnie,,,:tak::tak::tak:
Padają mi rece,szuakm chętnej do wlewania mi piwa do buzii,,bolą mnie łąpy,zakreciłąm wsio słoiki ,całą 10,ale zakrętek i zakręconia na maksa to zużyłam ze 50 tych zasranychz akrętek,aż sie spocułąmm:baffled::baffled::sick:ależ one mnie wnerwiają,,na 5 jedna dobra,,i tak leciałąm w kółko z nimi na wszystkie słoiki,,,wow,ależ sie narobiłąm.........
Teraz moje dziecko to przejęło,ale on sie świetnie bawi nimi....a ja:no::angry::wściekła/y:

ach mam pwio to przejdzie mi zaraz,hahaha


Iwonka bez piffka też można,hahhaa zapraszamyyyy
Sewa gdzie ty???????

Ulcia witaj witaj,,,napsiz nam cosik,,aaa i wklej sobie suwackzi kochanaaa,,,,bo to dobre dla nas,,,,heeee. a gdzie ty mieszkasz??
 
reklama
Dziecko spi,ciekawe jak minie noc nam.Ja ide sie myc bo oczy mi sie zamykaja,to sie rozbudze troszke moze.
Ewcia i tak co miesiac 50 sloikow musisz zakrecac,tzn 250 skoro co piata nakretka pasuje:szok::tak::-)
Czarna dziekuje serdecznie,Vanesska juz jest utulona:tak::-)
Ulcia Witaj i klikaj :-)
 
Do góry