reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
WerEla kochana helloł....
Co tam u ciebie jest beee.mężowi nawalić czy co mamy zrobić....daj znaka naślemy mailem an niego BB-mówiczki...hahahaa:-D:-D:-D
Nie nerwuj sien kochana,nie nerwuj,,złosć piękności skzodzi,,głowa do góry...
 
Sewa Ewcia dzieki tez bym chciala zeby juz przeszlo jej.

Ja juz umyta,jeszcze kolacyjke wypadalo by zjesc.
Ewcia mozesz mi nalac piwka
kufelptmp1ep3.jpg
 
Ja dziś bez % sok warzywno-łagodny "Vega" z Tymbarku popijam mniam, mniam
No nie chyba sie nie rozklejasz nam,,,,jutro widze cie z %%%%,hahahah zartuje.....ja dizisaj mam i wystarczy dla wsyztskich,podziele sie,,kto chce???
A ja lubie w upalne dni FRESZA limetkowego z grejfrutem....mniam mniammmm
Mam coś dla was:::::-D:-D:-D:-DCo wspólnego ze sobą mają pijana kobieta i Fiat 126P?
- I jedno i drugie wstyd prowadzić.
Impreze uważam za otwartą!!!!!:-D:-D:tak::tak::tak::rofl2::rofl2::rofl2:
 
WerEla nie denerwuj sie kochana. Zobaczysz wszystko będzie ok. Teraz pełnia się zbliża to ludzie nabuzowani chodzą:-D:-D:-D:-D:-D po pełni będzie lepiej :tak::tak::tak: Trzymaj sie kochana.

Muszę na chwilę zniknąć bo przyszła do mnie sąsiadka i muszę jej pomóc jakieś papiery urzędowe wypełnić pojawię się za chwilę :tak::tak::tak:
 
Szef mowi do blondynki
-prosze wyslac faks tam i siam.....
No to blondynka wysyla,raz .drugi,trzeci,czwarty.........24ty....W koncu dzwonia z pod tego numeru do ktorego wysylala faks i sie pytaja:
-po co pani wyslala nam X razy ten sam faks????????
-no bo co ja nie wlozylam tej kartki do tego faksu to ona ciagle mi dolem wyskakiwala...................
 
reklama
Iwonka on chce być ze mną, bo gdzie znajdzie taką drugą naiwną?? U nas tak już jest raz z górki a raz pod górę. Tylko ja już chyba nie mam ochoty się wspinać. W niczym mi nie pomaga. Nie mam wsparcia. Siedzę 24h z dzieckiem i chciałabym żeby to usznował i zapewnił mi jakieś odetchnięcie i możliwość czasami porobić coś bez dziecka. Chciałabym żeby spędzał z małą więcej czasu bo ona go potrzebuje i tęskni bardzo za nim, a jedyne co on robi to siada z nią przed tv:wściekła/y: Ale się dzisiaj wku.......:wściekła/y: Wyszłam z Weroniką i przez 3 h nie odbierałam telefonu. Trochę się przestraszył. Może coś wreszcie zrozumie. Mam wrażenie że nie dojżał do bycia ojcem. Albo myśli że po co ma się wysilać skoro ja sobie radzę przy dziecku i wszystko mogę zrobić sama.
Szkoda gadać i juz brak słów:-(

A obrazeczki świetne powklejałyście:-D
 
Do góry