reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Jusia22 kod suwaczka wklej sobie w podpisie raz i bedziesz miala go juz na stale,bo teraz wjkleilas sobie go w poscie i tak za kazdym razem pewnie robisz???Wejdz w EDYTUJ PODPIS i tam go wklej:) pod tym jaki juz tam masz
 
reklama
cloe na temat polityki się nie wypowiadam!!!!!! Poprostu nienawidzę tego zwierzyńca Kaczuszki kwa kwa...... lepiej się zamknę bo jak wesoły romek (giertych) o tym przeczyta to w przyszłym roku będę musiała pisać maturę z religii:-):-):-):-)!!!!!!!!
bez komentarza!!!!!

pych no faktycznie zdolną masz córeczkę!!!!!!! :-):-):-)
trusia podziwiam Cię 3 dzieciaczków to nie małe wyzwanie!:-)!!!!!!

a ja czytam blooga koleżanki co mama jej umarła i beczę.. chcecie poczytać????a ta koleżanka to moja sąsiadka i najlepsza psiapsióła.Moja Mama opiekowała się jej mama kiedy była chora.Umarła na raka.
Wszystko Dla MAMY
 
Mąż wpatrzony w tv ( siatkówka ), to ja do Was przyszłam :tak:
czrana namiot owszem fajny ale to nie nasz my go wypożyczamy za 70 zł za dobę na pół z kuzynką. A faktycznie sądzę że gdyby nie mój upór i Majka to my też byśmy tak skończyli, ale było minęło i nie ma do czego wracać :tak:
pycha Majki to zdolne dziewczynki :tak:, chociaż moja zaczęła tak pary liczyć jak miał tak trochę ponad 2 :tak:. A tablica też mi się pierwsza najbardziej podoba tylko to Iwonka szuka dla Vanesski a ja je pomogłam :tak:.
jusia :szok:szok, w twarz to teściową a nie dziecko! Cloe stosuje taką samom metodę jak ja udać że się płacze itp. to skutkuje :tak:
sewa to tylko pozazdrościć Wam :happy2:. Nas teraz czeka kolejny sprawdzian życia, pierwszy miesiąc z dwójką dzieci, powiedziałam mojemu że musi być nadzwyczaj wyrozumiały i cierpliwy, zobaczymy jak to będzie.
 
Dzień dobry!

Dziś ja pierwsza!
Mieliśmy pobudkę o 6:00 bo ktoś tak się wydzierał pod oknem, że mała bania. U mnie słoneczko od samego rana, więc humorek mam świetny. Oby tylko potem się nie zachmurzyło. Idę po kawę.
 
Poczytałam co wczoraj naklikałyście :tak:i .....

trusia Witaj! Troje dzieci :szok: oj ciężko musi Ci być. Jak tylko znajdziesz czas i siły kliknij nam co u Ciebie i maluszka :tak:

Czarna weszłam na bloga Twojej koleżanki. Strasznie smutny :-(

Cloe co do polityki.......to ja już nie wyrabiam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szkoda słów. I tak jak któraś napisała nie wypowiadam się bo wywiad działa i jeszcze będę musiała za to odpowiadać ;-):-D:-D:-D:-D;-)

Iwonka ja też jestem narwany człowiek, ale ten mój chłop jakoś tak na mnie wpływa, że przy nim się wyciszam :tak:
 
dzien dobry

Maja dziękuje za komplementy :-):-):-)

teraz ogląda bajki, więc ja mam chwilkę, ale martwie sie, bo ona jak tylko wstanie to baja i baja, wydaje mi sie że trochę za dużo ogląda (czasami nawet 1,5 godziny dziennie) ale czasmi nie mam sumienia jej odmówic, ma na mnie haka, przyjdzie, przytuli, pocałuje, powie "ko" (co znaczy kocham) i jak takiej odmówić :no:

trusia wpadaj częściej, choć mając 3 dzieci na głowie, to się nie dziwię, ze nie masz siły zaglądac :-)

iwonka ja tez zawzięta i nie umiem siedzieć cicho, ale mój Darek to oaza spokoju :-D i tak jakos nam wychodzi, ze jest dobrze :-)

vici a ty gdzie jesteś??? zawsze nas wiatałaś???
 
reklama
Witam z rana widzę są już ranne ptaszki.Wczoraj po wycieczce rowerowej padłam nawet nie wiem kiedy hehe.
Ania138 to nie namiot to dom:-Dmy mamy dużo mniejszy ale z 2 sypialniami i dużym przedsionkiem ale nie tako ogrom hehe.
Pycha mała zanim pójdzie do szkoły to nieźle ją wyszkolisz:-)dobrze,że dziecko lubi hehe.
A ja uważam,że nie ma reguły na związek czy zna się 3 miesiące czy 10 lat to ślub zmienia człowieka i wszystko trzeba od nowa układać.Po ślubie i tak inaczej się podchodzi do wszystkiego bo jak trzeba się rozejść to już rozwód i zamieszanie.
 
Do góry