reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

heyeczka
ja niewiem jak wy to robicie ze tyle juz naklikałyscie,posprzatałyscie i na dworzu zdazyłyscie byc:wściekła/y:
mi chyba trzeba kopa zasadzic zebym ruchy przyspieszyła bo jak narazie to zdazyłam wrocic z dworku a byłam od 11-15.3o mały zjadł serek i zasnoł a ja obiadek dopiero gotuje:-p ziemniaczki z gołabkiem mnnnnniam:tak:

a ja sie musze przyznac ze jakos nie pomyslałam zeby małemu zdjec napstrykac na dworzu:eek:

ale wasze pociechy suuuuuuuper:-)

mam nadzieje ze mały długo spac nie bedzie to wstanie zje i dalej polecimy do przeczkola zeby pochasał:tak:
 
reklama
Witam.
My już dawno po obiadku,teraz idziemy z zabawkami do piasku,później napisze,bo idę na godzinkę,bo już w sumie po 17.
Miłego.pa
 
A my teraz wrocilismy z dworku,jeszcze moze wyjdziemy odebrac Elma dla Vanesski.A co do suwaczka vici totak wlasnie patrzylam na niego i mialam sie tez spytac bo pamietam ze juz jakis czas temu skonczyl 11 miesiecy:tak:
zuzia Wszystkiego Najlepszego dla Kubusia z okazji ukonczenia wczoraj 11 miesiecy swojego zycia!
 
Witajcie. :-D
A moja corcia dziś sobie wymysliła i spała 3 godz. :szok: (12.30-15.30) i juz potem doczekałam na tatusia i wybralismy sie na rodzinny popołudniowy spacer. :tak: :-) Chyba muszę zacząć wychodzić przed południem..
Chciałam kupić Małej buciki na wiosne, żeby mogła sobie w parku tuptać, ale jeszcze nie znalazłam.:-( Macie jakieś sprawdzone firmy?:confused: Ale w jakiejś sensownej cenie..
 
Witajcie.
My już wrócliśmy z popołudniowego wypadu do piaskownicy,chłodno już wieczorkiem i tylko godzinke byliśmy.
Matunio właśnie się kąpie,bo umorusany cały w piachu,nawet we włosach,butach itp.
I dzisiaj chyba moje dziecko pójdzie wcześniej spać,bo cały dzień prawie na dworzu.Wylatał się , wyskakał no i padnie koło 19-20,a to wcześnie jak dla niego.
Musze mu jakąś koalcje zrobić.
 
czesc dziewczyny my tez dzis po spacerze ale bardzo zimno dzis bylo chyba przez ten okropny wiatr ( natomist w samochodzie lub w niewietrznym miescu strasznie cieplo :-p :confused: :-D )

Novaczka ja na zime dla Leny mialam buty elephanten z goretexem ale teraz mam buty niemieckiej firmy "bobini" do kupienia tez w deichmanie (sprzedawca nam powiedzial ze to jest to samo co elephanten tyle tylko ze przy nich nie placimy za firme my za butki ze skory za kostke wiazane zaplacilismy ok 30zl Lenka chodzi w nich niecaly miesiac i juz sa przy male :szok: wiec uwazam ze nie ma jak narazie sensu kupowac jej butow za 100 czy 200 zl :tak: ;-)
 
Dzięki Kasiulla za podpowiedź.:-) Tyśka dostała od mojej siostry buciki w rozmiarze 20 i takie bardziej na cieplejsze dni. Są na nią za duze, bo ona ma teraz 19 i zastanawiałam sie czy nie lecieć i wymienić, bo nie wiem w jakim tempie rośnie stopa (jakoś do tej pory mnie to nie zaintrygowało), ale w takim razie chyba zostawię, to będzie "jak znalazł". A na teraz i tak muszę kupić bardziej zabudowane. Niech się dziewczyna uczy dreptać w parku..
 
reklama
Dziewczyny, spadam. Coś mi forum fiksuje i nie czyta żadnych obrazków. Ciężko tak się poruszać.
Idę zrobić meżulkowi kolację, a potem to on pewnie zawładnie kompem, wiec już nie będzie szans. Pozdrawiam, piszcie, bo na pewno jutro się pojawie i chętnie poczytam..
Iwonka, nie sluchaj takich strasznych rzeczy..
DOBRANOC.
 
Do góry