reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ale sobie wymyśliłam. W tym samym czasie chcialam nakarmić i uśpić dziecko, wstawić ziemniaki, usmażyć pieczarki, zrobić sobie pop corn, wkleić zdjęcie w podpis i jeszcze z Wami pogadać.:eek: :szok: Ale sytuacje opanowana,:-) pop corn już w miseczce, dziecko najedzone śpi, pieczarki usmażone, ziemniaczki sie gotują, a ja jestem już z Wami i mam chwile, choć nie wiem jak długą. Jeszcze przed pobudką chcialam umyć i ułożyć włosy, że by nie straszyć na spacerze.:baffled:
Idę wklejać zdjecie, choć coś mi sie nie udaje, może za duże? Coś mi tam mówi, ale moja angielszczyzna pozostawia wiele do życzenia..:baffled: :sick:
Widze, że Wy macie po 2 suwaczki i fotkę, a mnie się nie udaje..:no: :-(
Ale cóż, powalczę, to coś się moze uda?
 
reklama
Udało sie! :-D :-) :-D :-) choć jeszcze nie wiem czemu takie małe, ale czlowiek sie całe życie uczy, moze kiedyś uda się większe?
Ewcia i Pycha- super zdjatka, dopiero teraz je obejrzałam na spokojnie.
No to ja też spadam, bo już jestem sama. Wy pewnie jako przykładne matki wracacie ze spacerów, a my nawet jeszcze nie wyszłyśmy, ale my tak wychodzimy po obiedzie.
Pozdrawiam.
 
My już po spacerku. Niby piękne słoneczko, ale jak zawieje to wcale ciepło nie jest:no: :no: :no: teraz mały śpi, a jak wstanie to zjemy i jeszcze raz wyjdziemy.

Dziewczyny zdjątka superalne:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

Ewcia Twój syn to faktycznie już duży chłopczyk. Ale jaki fajniutki. A co do @ to w maju popracujecie z mężulkiem to z pewnością coś zmajstrujecie;-) tego Ci życzę :tak: :tak:

A teraz kawy muszę się napić. Szkoda, że nikogo nie mam do towarzystwa.....
 
Novaczka i suwaczki śliczne,zdięcie też.No nieźle sobie dałaś zadań dobrze,że wszystko wyszło:yes:My też już po spacerku i mały w łóżeczku bo spać powinien:-)
 
Co ja widzę. Następny bbowy kawosz:-D :-D :-D :-D ja też wypijam dwie dziennie. Rano bez kawy ani rusz:tak: :tak: :tak:
O i tyle z mojej kawy! Mały wstał muszę uciekać. Papa!
 
Odkąd wstaje z mężem to pijemy razem kawkę a druga na jego przerwie o 12.Po porannej kawce idę z psiunią a on szykuje się do pracy.Nie mogę już czekać aż mały wstanie bo sunia by niewytrzymała chyba.
 
reklama
A moje dziecko spi ,ja jem spagetti przy kompie,okna umylam wszystkie ale tyko z zewnatrz.Pogoda wspaniala.Pranie juz mi wyschlo tez.posprzatane w domku i jak sie dziecko obudzi i zje to znow wybywamy na dwor.
Zdjecia dzieciaczkow sliczne!
 
Do góry