reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

U mnie też mały śpi a pranie sie już 2 pierze.
luty038oq0.jpg


marzec008lb7.jpg
 
reklama
Witam,
My już po spacerku,nawet długim spacerku.
Byliśmy na placu zabaw, na zjeżdżalni,na huśtawkach i chodizliśmy dużo.
Byliśmy w przedszkolu po podania, a oni mi mówią,żę wydają je dopiero od 1 kwietnia.No i za tydzień w pon będe ruszać po przedszkolach.

Vici- co ten mały tam zajadał,żę tak pięknie i smacznie wygląda.

My przyszliśmy na obiadekw sumie,a potem znowu zmykamy na dwór,ale nie na spacer tylko tym razem do piasku lecimy z zabawkami.
Ja kawe robię dopiero drugą będe łykała.
 
My też byliśmy na spacerze połączonym z zakupami. Kupiłam małemu nowy niekapek i podgrzewaną miseczkę, bardzo mu się spodobała. Słońce świeci, ale strasznie wieje i wcale nie jest ciepło:no::baffled:. Teraz mąż p[ojechał po Karolę i na zakupy spożywcze. Ja też już jedno pranie mam powieszone, a reszta roboty leży:-p. Okna nie wiem kiedy umyję, na razie jest za zimno.
Super zdjęcia wszystkich dzieciaczków:-):tak::-).
 
Vici - czy suwaczek Victorka dobrze pokazuje:confused:. Bo wychodzi na to, że twój syn ma tyle ile mój, a z tego co pamiętam jest kilka dni starszy:confused:.
 
reklama
Do góry