reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ale pustki:-:)-:)-(A ja zaraz bede jesc pizze bo nas na szlo i sobie zamowilismy:-p:-p:-p:-pA tak wogole to jestem spiaca i od wczoraj boli mnie glowa:baffled:Dziecko juz sobie spi a ja w sumie tez powinnam ale jakos zglodnialam:szok::-D:-D:-D
 
reklama
Ja i tak spac nie moge isc bo licytuje na Allegro a raczej obserwuje i czekam na ostatnia chwile;-).............Dobrze ze sobie przypomnialam o tej aukcji bo jutro bym sobie tego nie darowala:no:
 
witam wieczorkiem

:wściekła/y: kobiałki ja wam normalnie zrobie zakaz siadania na bb:wściekła/y: ile mozna taka ładna pogoda a ja i tak 5 stron do przeczytania:-(

Iwonka ty to faktycznie skromna jestes;-) masz swietnie zrobione włosy :tak: ja jak bym tak miała teraz to bym codziennie twierdziła ze cudnie wygladam:-)
Ewcia trzymam kciukasy zeby fasoleczka jednak była:tak: tym bardziej ze mi z testu tez wyszła 1 kreska,miesiaczke miałam taka cieniutka:tak: ale strasznie mnie krzyz bolał i cycuchy ztwardniały,ja zarłam tab przeciwbolowe a jak poszłam do gina to zaczynałam 4 miesiac ciazy:-) :-D :happy:
Iwonka ty na pizze masz checi a ja czekam az moja połowka mi KFC dowiezie:tak: a co licytujesz??
 
Ewcia trzymam kciukasy zeby fasoleczka jednak była:tak: tym bardziej ze mi z testu tez wyszła 1 kreska,miesiaczke miałam taka cieniutka:tak: ale strasznie mnie krzyz bolał i cycuchy ztwardniały,ja zarłam tab przeciwbolowe a jak poszłam do gina to zaczynałam 4 miesiac ciazy:-) :-D :happy:

Dzięki brenda,zobaczymy czas pokaże.;-)

Ja zmykam do łóżka,bo mi się jakoś słabo zrobiło i padne jeszcze przed kompem.
Także dobranoc wszystkim, miłego wieczoru i nockiiii.:-)
 
Witam w niedzielę w nocy ;-)
U rodzinki było fajnie, wypoczeliśmy :)

Ewcia - póki @ nie ma to zawsze jest nadzieja :)

Iwonka - bardzo ładne zdjęcie! Może sobie zmienisz w sygnaturce? :)
 
Leika a z ta zmiana to faktycznie i masz racje,tylko ze zapomnialam jak sie to robi ale zaraz sprawdze...
brenda to smacznego!Ja juz jestem po ......
 
reklama
Nie ladne to zdjecie bo takie blade ale coz,moze inne jeszcze znajde bo robilam sesje zdjeciowa dzisiaj:szok::szok::-D:-D:-D
Rany jaki ten moj chlop jest glupi:szok::szok::szok:teraz wlasnie przymierzal spodnie jakie sobie kupil dzisiaj i pyta sie mnie czy wyglada jak Mel Gibson:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry