reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

:-) Dzień dobry wszystkim!!!:-)
Normalnie chyba już prawdzia wiosna zawitała do mnie w końcu.Supe jest,słoneczko,ciepełko.
My wstaliśmy niedawno,teraz śniadanie,a potem kawulec.
He mam nowy kubek do kawy śmiej żelki,hehe.
Zabieram się za śniadanie dla synka,a potem troche trzeba ogarnąć w domku.
Pycha fajny wózio,ja mam bardzo podobny,a moja kumpela identyczny jak ty kupiłaś.
 
reklama
Cześć dziewczyny:)
Ja tylko na chwilkę żeby się przywitać z Wami i już zmykam na spacerek do miasta z Weroniką.

PYCHA wózek ładniutki, i cena fajna.
IWONKA i co wygrałaś tą aukcję na allegro??

U nas pięknie na dworze, słoneczko i ciepełko.
Życzę miłego dzionka wszystkim ;-)
 
Ja też tylko wpadłam się przywitać.DZIEŃ DOBRY!

W tym tygodniu mam dużo spraw do załatwienia-jakoś się nazbierało różności.Fajna pogoda się zapowiada.Pewnie nasze tempo pisania się zmniejszy:tak: :tak: :tak: .Jutro idziemy na szczepienia,trochę mam stracha pokazywać się w przychodni bo ta cholerna sepsa u nas szaleje.Ale jak mus to mus.
Do zobaczenia wieczorkiem - mam nadzieję:szok: :szok: :szok:
 
Tak wygralam,z trzema osobami walczylam:tak:A gosciu to chyba tam kota dostal bo o zlotowke ze mne przegral w ostatniej chwili.:-D:-D:-D:-D
 
Ale macie wózeczki fajne,ja takie lubie,tzn podobają mi się.
Ja już myślałąm,ze w przyszłośći jak bęzie druga dzidzia to i tak musze zakupić wózek nowy-spacerówke,bo ten co mam to już koła do wymiany,chwieje się ,bo taki dobity.
A mam w sumie wózek wielofunkcyjny,ale cięzki,a ja na 3 piętrze mieszkam,także fajnie tak popatrzeć co macie.hehe
 
Ja mam 2 parasoli(jedna ty na centra handlowe a druga w Polsce)a w sumie cały czas jeżdżę tym wielofunkcyjnym co to gondole też miał.Też jest ciężki ale stoi na dole ma swój parkplatz:-D.A co do okien to mężuś umyje-jak zawsze:yes:
 
Cześć Mamusie.:-D
Melduję się po "roczku". Imprezka sie udała. :-) Siostra zapewniła dzieci (ma ich 4), wiec uciechy było mnóstwo. Wklejam 2 zdjątka- dmuchanie świeczki (oczywiście zrobiła to mama, bo dziecko robi to kiedy ma ochotę, a nie kiedy się je prosi:no: ) i królewna na huśtawce. Dziewczynki sie pięknie nią zajmowały, tylko musiałam od czasu do czasu pilnować, by jej nie zamęczyły. Ona jeszcze nie chodzi, ale chętnie daje się prowadzać za rączki, tylko szybko się męczy , a one by chciały tak przez kilka godzin...:eek:
Po imprezce mężuś pozmywał :tak: :-) :-D , a ja mogłam odpocząć i obejrzeć "Taniec z gwiazdami". To sie nazywa życie!!

U nas pogoda dziś też świetna, wiec po obiadku zasuwamy do parku.
Iwonka- rozbawiłaś mnie do łez Melem Gobsonem..:-D :-D :-D
Pozdrawiam Was wszystkie..
 
reklama
A co Wy z tymi oknami ??
Ja powiesiłam gęściejsze firanki, żeby mnie nie denerwowały i do swiat nie ma mowy o myciu. A potem namówię męża, bo u mnie 2 okna stare jeszcze i trzeba rorkręcać. Nowe mogę umyć.. a co mi tam..
 
Do góry