reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień doberekw piękny dzionek!!!
Ależ wy niecirpliwe.
Zrobiłąm a tu jedna kreska,he ni ma dzidziusia.(ale cyce mnie bola), czekam na tą @ teraz, może jakoś zajrzy.
Już teraz czekam bez robienia drugiego testu.
Nie ma sie co martwić, ja będe się starała cały czas.
 
reklama
No wlasnie jeszcze nic nie jest pezesadzone.Wklejam moje aktualne zdjecie z moja coreczka Vaneska robione kamera internetowa:eek:
 
Niiiie,no Iwonka masz super włosy.Pewnie nie możesz się przyzwyczaić bo są ciemniejsze niż miałaś.Ale wyglądasz SUPERANCKO!!!!
 
Ale dzisiaj super pogoda.
Ja zbieram się i jade na wieś z Matetkiem,aby sobie polatał u cioci,pojeżdził rowerkiem i pobawił w piasku.
Fajnie mieć domek i na wsi mieszkać(moje marzenie malutkie).
Zmykam sobie już,będe popołudniu.
MIŁEGO DNIA,TAKIEGO PIĘKNEGO.PA BABECZKI.
 
Wow Donatella nieźle,aż trzech:szok: .
He może coś u mnie będzie.
oki lece już ubierać sie i zjeżdżam na wioske,papapa
 
reklama
Witam dziewczynki, w ten piękny słoneczny dzień:cool2: :-) Zaraz idę na spacerek i pewnie do mamy pójdę więc pojawię się dopiero wieczorkiem:tak:

Iwonka super włoski. Obie z Vanesską super wyszłyście.:tak: :tak:

Ewcia jeszcze nic nie wiadomo na 100%, ale jak nie teraz to w maju dacie czadu;-) :tak:

Donatella to mnie zaskoczyłaś z tymi testami:szok: ja rozumię, że jeden może sie pomylić, ale trzy:szok:

dobra, uciekam. Miłej niedzieli życzę.:-) :-) :-)
 
Do góry