reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień doberekw taki piękny dizonek!!!
Witajcie mamusie!

A co do zegarków, to dziś przestawiamy! Niestety na naszą niekorzysć, bo śpimy godzinę krócej, wiec nie rozrabiać za długo wieczorem z mężusiami.. ;-) :-D
Pozdrawiam. ide troche posprzatać

OOO ja o tym nie pamiętałąm,dobrze,żew y chociaż myslicie. Ja dizsiaj jakoś kiepsko się czuje,o niczym nie myśle,mam zawroty głowy iw szytsko mi śmierdzi.:no: :szok:
Ale jakoś przeżyje chyba dzionek.
Czy wybieracie się gdzieś w ten piękny dzionek??
Mam nadzieje,że macie łądną pogode, u mnie jest ślicznie(tfu tfu,żeby nie zapeszyć).
Idę zaraz umyć głowe i potem zbiore się dadaa z synem.
 
reklama
Mój dziubas o dziwo wstał dzisiaj też wcześnie koło 8,a wstaje kolo 9-10.
Ale ja bym wolałą,żęby wstawał o 7-8 i chodził o 20-21 najpóźniej.
A on chodiz o 23 a wstaje o 9-10.
Ale moje dziecko ma zajęcie,siedzi w oknie i patrzy jak ścinają drzewa na dźwigu.
 
Ja dizsiaj jakoś kiepsko się czuje,o niczym nie myśle,mam zawroty głowy iw szytsko mi śmierdzi.:no: :szok:
Czyżbyście coś z mężulem zmajstrowali:confused::confused::confused:;-);-);-).
Tak wogóle to witam:-)
My już mamy posprzatane i teraz nie wiem co będziemy robić. Pogoda taka sobie, nie pada, trochę słonka trochę chmur.
Nie nadrabiam coście od wczoraj pisały, bo musiałabym siedzieć do południa. Jak zobaczyłam że WerEla ma już 130 postów, to :szok::szok::szok:. Czy ona wogóle się kładła spać:confused::confused::confused::-D:-D:-D.
 
Zuzia my z mężem próbowaliśmy całe dwa tyg coś zmajstrować i nie wiem czy się udało,ale dzisiaj kiepsko się czuje.
Wiecie chyba zakupie tego testera,bo dzisiaj albo jutro powinna być @,to jutro z rana zrobie testa.
 
Jasne, zrób test i będziesz wiedziała, ale jak majstrowaliście całe dwa tygodnie, to pewnie się udało:tak:;-):-):cool2:.
 
Idę umyć sobie głowę,bo koło 13 zmykam do mamusi na pierogi,które od wczoraj chodza mi po głowie.mniam.
Niedługo będę.
 
Witam kobitki bałam się wchodzić ale nie było tak źle,dobrze,że to weeckend:-D
Oj te zegarki ciekawe jak Victor spać będzie:confused:
Ja dziś robie na obiad fasolkę po bretońsku fuj ale mężuś lubi a dla mnie chińszczyzna:-).Pogoda się popsuła ale nie pada.
Zielona będzie dobrze na pewno.
 
Ale cisza się zrobiła:-(
A ja mam takie pytanko małe-czy macie tu zamknięty wątek na zdięcia czy nie:confused:Na kwietniówkach mamy i wiem,że prawie na wszystkich wątkach jest dlatego pytam.
 
reklama
Do góry