reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzięki ZUZIA - moja Weronika uwielbia kukurydzę i do tej pory jakoś ni ewpadłam na pomysł żeby zrobić jej zupkę z kukurydzą ;-)
Ale zrobię teraz na pewno.
 
reklama
Witam ponownie!:tak: :tak: :tak:
Byłam w sklepie:wściekła/y: ale leje:wściekła/y: ale ja wpadłam na rewelacyjny pomysł. Wyciągnęłam taką pelerynę przeciwdeszczową w jakiej po górach chodzę i nie zmokłam. Jędrek miał folię na wózek i było super. :tak: :tak: :tak: To nic, że wyglądaliśmy jak ufoludy:laugh2: :laugh2: :laugh2: Teraz mały śpi a ja zaraz kawę sobie zrobię.

Iwonka super są te trony. Ale czy potrzebny Wam, aż taki wypasiony nocnik? :baffled:
 
Jestem, dziecko śpi. Odkrywam mój talent rysowniczy, nigdy nie umiałam rysować ale teraz Weronika mnie zmusza żebym z nią rysowała. I nawet mi coś wychodzi. Rysuję jej jakieś biedroneczki i nawet ryjek prosiaczka narysowałam ;-)

U mnie pada deszczyk, nie idę dzisiaj do szkoły bo nie mam dziecka z kim zostawić i znowu kolejny weekend wagary :wściekła/y:
 
reklama
IWONKA ja gdzieś czytałam że ten nocniczek później można rozebrać i używać jako nakłedkę na sedes. Ja się właśnie zastanawiam czy nie kupić takiego wynalazku (tego bez spłuczki) bo moje dziecko na zwykły nocnik nie może patrzeć i tak się zastanawiam czy jak będzie miała takie cudo to może zechce z niego korzystać. Bo ona już duża dziewczynka jest a jeszcze pieluszki nosi :-(
 
Do góry