reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

kobitki szalejecie nieźle ,:szok: :szok: 10 stron musiałam przeczytac ,a rano byłam tu :tak: :-D :-D

Werela
ty jestes dobra rano miałaś coś koło 40 postów a teraz masz ponad 100:szok: :szok: :tak: :tak:

Iwonka
gazeta świetna a te porody to odstraszaja tylko:baffled: :baffled: :zawstydzona/y: :-( :-( :-(

Chyba na solar sobie pójdę ,:dry: troszkę w ciepełku polezeć:cool2: :cool2:
 
reklama
SEWA ja też się rozleniwiłam, nic się nie uczę a teraz jeszcze nie chodzę na zajęcia. Jak byłam na zajęciach to zawsze cosik zapamiętałam a teraz muszę sama w domciu. Na książkach już się kurz zadomowił :-D :-D

Nie wiem jak ja sobie poradze na egzaminie w czerwcu. Ale jak mam się uczyć jak wy tutaj tyle piszecie, jak nie przeczytam na bierząco to później nie nadążę i nie będę wiedziała o czy gadałyście ;-)
 
reklama
Do góry