reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No moje tez spi:tak::-)
sewa no nie potrzebny,mamy zwykly z jubusiem puchatkiem ale tak jakos mi wpadly w oko;-):-)
Dobra ide sie wykapac i wlosy umyc.Za 15 min jestem :-D:-D:-D:-D
 
reklama
hej hej !

Aleście nastukały od rana ;-) Nawet nie wiem, na której podstronce wczoraj skończyłam;-)
Idę, spróbuję doczytać ;-)
 
Moje dziecko też ma od jakiegoś czasu wstręt do nocnika. Ale ja nic na siłę nie robię. Ostatnio w Quelle wypatrzyłam taką drabinkę sedesową i mam zamiar ją zamówić.
 
SEWA a ja tak się całe życie uczę bo co mam robić ?? Nie poszłam na studia to robię taką zaoczną szkołę policealną o profilu technik rachunkowości. Dostawałam rentę po tacie to musiałam się uczyć żeby mi nie zabrali. Ale już nie dostaję bo za stara jestem :(
W czerwcu mam egzamin końcowy już i nic się nie uczę a tej rachunkowości wcale nie kumam :wściekła/y:

Ja to jestem babka wyuczona wiesz, jestem krawcową (6 lat nauki ale nie szyję), zrobiłam informatykę i teraz jeszcze rachunkowość ;-)
 
U nas pogoda fatalna, od rana leje... nici więc ze spacerku...

Leika to jestesmy w tym samym wieku :tak: :tak: :-) ja tez mam 25 lat a z jakiego miesiaca jestes???

Z maja - w maju kończę 25 :)


MagdalenaSk - witamy na wątku :)) Jak już zauważyłaś, dziewczyny mają niesamowite tempo ;-)

zuzia - a jaki macie kojec, że dziecko z niego wypadło??:confused: Bo my właśnie szukamy kojca, będę wiedzieć, czego unikać...

Tyle na razie doczytałam ;-) lecę czytać dalej ;-)
 
WerEla podziwiam! Ja nie wiem czy mnie teraz zagoniłby ktoś do nauki:no: :no: :no: :no: Rozleniwiłam w temacie nauki:-D :tak:
 
no i reszta:

Iwonka - dobre z tym artykułem ;-) Uśmiałam się :-)

Kasiulla - to prawdziwe rówieśnice z nas :))

Naur wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!


 
reklama
Do góry