reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mi tez odpowiada bycie KURA DOMOWA choc czasami mam dosyc:dry: Ale nie chce dorabiac innych i jesli zaczne kiedys pracowac to mam nadzieje ze we wlasnym interesie:tak: :-) Mam jeszcze duzo czasu na te plany bo jesli planuje zajsc w ciaze w tym roku to jeszcze sobie posiedze ze dwa,trzy latka w domu:-) Na razie jakos dajemy sobie rade i nasi rodzice nam tez pomogaja z wlasnej inicjatywy i o kolejne potomki sie do pytuja:-)
 
reklama
Ja planuję wykorzystać do końca urlop wychowawczy, czyli zostały mi jeszcze dwa lata. O drugim dziecku na razie nie myślimy, więc będę chyba musiała wrócić do pracy, bo zupełnie wypadnę z obiegu. Teraz, na szczęscie, też jakoś sobie radzimy. Jak na razie wystarczy, że mąż pracuje. Iwonka, ja też marzę o czymś swoim. Nareszcie byłabym niezależna i pracowałabym na siebie. Ale to chyba na zawsze pozostanie marzeniem, bo nie mam ani dobrego pomysłu, ani funduszy.
 
Cześć dziewczyny:-)
Shady - ale miałaś wejście;-):-D, ale zasadniczo się z Tobą zgadzam:tak:.
Aga - zazdroszczę Ci tego raju wodnego, my nawet nie mamy czasu się wybrać, albo dzieciaki zasmarkane:-p, może kiedyś na wiosnę:confused:.
Widzę, że dalej temat siedzenia w domku. Ja mam wychowawczy do końca kwietnia (Kuba będzie miał roczek). Czasem brakuje mi pracy, ale jak sobie przypomnę wszystkie stresy, które znowu mnie tam czekają, to mi się odechciewa wracać:dry:. Najchętniej też bym się zajęła jakimś własnym interesem.
Dzisiaj podrzuciliśmy dzieciaki do dziadków i pojechaliśmy oglądać domek, który chcemy kupić. Jast super, bardzo mi się podoba:tak:. Jest w stanie surowym zamkniętym, więc jeszcze potrwa zanim będzie można w nim zamieszkać, ale już widzę, że to jest właśnie TO miejsce:-). A jak go już kupimy, będzie kolejny powód, żeby wracać do pracy;-), dodatkowa kasa się przyda.
 
hyhy kurcze bo ja jestem z doskoku i juz nie wiem z kim sie witalam z kim nie....jesli sie nie witalam to sie witam :-D :-D :-D :-D


hej laseczki ::-D :-D :-D :-D
 
:szok: :szok: :szok: Jestem w szoku:szok: :szok: :szok: 67 lat i urodzila blizniaki:szok: :szok: :szok: Wlasnie pokazywali w Faktach na TVN:szok: :szok: :szok:

Nie wiem co ta kobieta sobie wyobrażała. :baffled:Dziwi mnie że nie nękały nią takie wątpliwości jak to ,że prawdopodobnie nie dożyje osiemnastych urodzin synów. No cóż, niektórzy na starość biorą sobie pieska, ona zrobiła sobie dzieci:baffled:
 
A mnie jakoś to nie zszokowało... chyba rzeczywistość naszego kraju już tak na mnie podziałała, że mało co jest mnie w stanie zdziwić ;-)

Dobrej nocki!
 
reklama
Do góry