reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja po kawie wlasnie
a ten narczony mimo woli to bombowa komedia,nawet mojemu sie podobala:-)
ja sciagalam kinowke,ale tak zadnych efektow specjalnych nie ma wiec mozna obejrzec
ojjj ja nie lubie takich oglądac-,nie wazne czy są efekty cy nie:no:

ja musze miec cysciutki obraz:-D
CAM wogóle nie przechodzi, rmvb też nie przepadam, no i sa jescze inne takie sobie kopie, ja zazyczaj ściągam DVDrip albo Xvid-inne nie przejdą:no:
ja wole poczekac troche i obejrzec ładną czyściutką kopię:tak: i mój ma tak samo heh:-)
 
reklama
Medea ja lasnie zasysam terminatora,tez dla mojego bo juz lepsza ersja jest.korzystam poki mam neta.chcialabym jeszcze herrego pottera sciagnac ale nadal tylko kinowka jest
lubie takie filmy z magia:-)
 
ojjj ja nie lubie takich oglądac-,nie wazne czy są efekty cy nie:no:

ja musze miec cysciutki obraz:-D
CAM wogóle nie przechodzi, rmvb też nie przepadam, no i sa jescze inne takie sobie kopie, ja zazyczaj ściągam DVDrip albo Xvid-inne nie przejdą:no:
ja wole poczekac troche i obejrzec ładną czyściutką kopię:tak: i mój ma tak samo heh:-)

to gdzie znalazlas terminatora w wersji dvdrip???????????
pliki rmvb sa mniejsze niz avi daltego ja z reguly takiescigam,one nie swiadcza o wersjifilmu,bo rmvb moze byc i cam i dvdrip roniez.
zreszta mam program do przerabiania z rmvb na avi:-)
film w avi zajmuje np.750mb a w rmvb tylko 350mb
mniej miejsca na dysku zajmuja
 
Dobra ja zmykam włosy umyć,bo kąpiel to w nocy z olejkiem pachniącym;-) była.
Mi chodziło o to że podam dane do konta,bo to kumpel mojego M am i nie korzysta i na jego konto ciągniemy:-p;-):tak:.
 
:-)WITAM

Trochę między wierszami wczoraj pisałam;-),bo wczoraj się testowałam:tak:.I to mój najwspanialszy prezent dla małża:-p:tak::-D.Termin na święto wiosny ale po USG będę pewna.

GRATULACJE :tak:


piiieeeerrrrrwwwwwssssszzzzzzaaaaaa jupiiiiiiiiii:-D:-D:-D:-D
czasami warto wczesniej wstac :-D


A ja sie nawet wyspalam a jak wstalam to mąz mi juz kawusie zrobil mimo ze wychodził do lekarza ;-)teraz poszedl zalatwiac zaświadczenie ze dzieci nie braly stypendium bo chcemy żeby nam oddali za ksiazki Zuzi 150 zl Slonko swieci a dzieciaki zasmarkane :-(trzeba ich dzis wygonić żeby sie wygrzały to katar przejdzie :-D mamy dziś iśc po jedzenie bo mamy cały abonament szkoda żeby przepadł
W czwartek idę na wizyte kontrolną do lekarza
MIŁEGO DNIA :-D
 
to gdzie znalazlas terminatora w wersji dvdrip???????????
pliki rmvb sa mniejsze niz avi daltego ja z reguly takiescigam,one nie swiadcza o wersjifilmu,bo rmvb moze byc i cam i dvdrip roniez.
zreszta mam program do przerabiania z rmvb na avi:-)
film w avi zajmuje np.750mb a w rmvb tylko 350mb
mniej miejsca na dysku zajmuja
terminatora mam Xvid- ja ściągam z takiej stronki gdzie trzeba miec login- od kolegi dostałam login i hasło i korzystam z jego konta:tak:Bitsoup.org The Best site for your Torrent appetite :: Login

rmvb nie jest taka sama kopia jak Dvdrip- na moim TV dużym wiiiiiiiidac róznice:tak::tak: ściągałam rózne wersje rmvb- czasem leprsze czasem gorsze ale i tak róznice widac, ale czasem te lepsze oglądalismy:tak:
 
reklama
ketonal na recepte chyba co?
piotrek mial od kogos ketonal ale tlko 1 tabletke
ona co tydzine.szalona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rofl2::rofl2:
jaco mieisac myje ale rzadziej:-)




mozesz i chrupki i banana,w razie alergii to bedzie mogl zjesc:-)
a co do spodni,chyba moga byc
no na receptę jest ketonal forte za 20 tabletek płacisz 2.49 a nie możesz wypisać sobie recepty w ośrodku zdrowia albo babeczkę w aptece poproś;-)
:-)WITAM



GRATULACJE :tak:



czasami warto wczesniej wstac :-D


A ja sie nawet wyspalam a jak wstalam to mąz mi juz kawusie zrobil mimo ze wychodził do lekarza ;-)teraz poszedl zalatwiac zaświadczenie ze dzieci nie braly stypendium bo chcemy żeby nam oddali za ksiazki Zuzi 150 zl Slonko swieci a dzieciaki zasmarkane :-(trzeba ich dzis wygonić żeby sie wygrzały to katar przejdzie :-D mamy dziś iśc po jedzenie bo mamy cały abonament szkoda żeby przepadł
W czwartek idę na wizyte kontrolną do lekarza
MIŁEGO DNIA :-D
witaj joasiu:happy::happy::happy:
fajnie masz z tym abonamentem przynajmniej czasami masz wolne od gotowania:tak:
antoni powoli zasypia będe mogła pranie nastawić:rofl2:
 
Do góry