reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Prosze o głosik na moje zdjęcie Logowanie do nasza-klasa.pl
zaglosowanlam
Wpadam jak po ogień.
Kończymy pakowanie i ok.18.00 jedziemy do Polski.
Przed nami 1200 km :cool2:
Odezwę się jak tylko będę mogła.
Pa!!!!!!
uwazajcie tam... szerokiej drogi :tak:
Wiktoria dzisiaj znowu miała goraczke rano 38,5 M dał Jej nurofen ale znowu goraczka rosnie pomału:no::no::no:
I do tego doszło rozwolnienie:no:

AGNES
A Ty ale masz luzik:tak::tak::tak:Wyspalas sie Kochana???
oj boroka jedna..... zdrowka zycze...
Witam:tak:

My bylismy dzisiaj w katowicach, a potem u mamy Adaa, on tam pomagał a ja sie bawiłam z jego bratanicami:-D
teraz jestem najedzona- mielismy dzisiaj na obiadek wątróbkę-z ogrooooooooomną ilością cebulki- niemożliwa jestem z tym jaki mam teraz spust osttanie dni:szok:


dzisiaj też będe robiła ciacho z truskawkami:tak::tak::tak:

za chwilke sie za nie wezme tylko odpoczne po wyżerce:tak::tak::tak:
ja tez musze zrobic ciast truskawkowe :tak:
nie umialam tutaj wejsc :sorry:
jak zrobie u kolegi fotografa fotki to wkleje:-D:-D:-D

ja tez nie:-D jak jest konkus to sie zgłąszam, cholera wie o co chodzi:-D:-D:-D:-D:-D





Logowanie do nasza-klasa.pl


NOWY LINK_tamten źle wpisałam:-D:-D:-D:-D:-D
no tu juz zaglosowalam....
 
reklama
dowikla przy Sewku mialam takisam.... u mnie juz w 3 miesiacu bylo widac ze jestem w ciazy bo mialam taka pileczke :tak:
ja pamietam ze jak byłam z Dominikiem w ciazy to w 16 tyg jak szłam na takie dobre usg to szłam w moich super obcisłych jeansach a brzucha to nie miałam wcale:szok:Jak szłam Go rodzic to lekarze sie smiali ze pomylilam sie z terminem o trzy miesiace:szok::tak:
Z dziewczynkami tez miłam maly brzuch i wyszedł mi dopiero w 5 miesiacu:tak::tak::tak:Na Sylwestra bawiłam sie w mojej obcisłej krotkiej spodniczce a to był 4 miesiac
 
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla laury córki mlenki sto lat sto lat
1593.gif
 
już mam dzisiaj dosyć mojego antochy dobrze że piotrek jest w domku bo nym oszalała wścieka się ta mała gangrena chce tylko na rączki i to nie siedzieć tylko z nim chodzić a najlepiej bujać wszystko do pysia a jak urazi się w dziąsło to w ryk apetyt dużo mniejszy ślinotok dałam mu czopek wiburkolu dziąsła posmarowałam dentinoxem ale średnio mu już to wszystko chyba pomga a buuuuuuu:-:)-:)-:)-:)-(chociaż się wyżaliłam:-:)-:)-:)-(
 
reklama
jak dobrze ze jestes ;-):-)

dobre hahaha :rofl2::rofl2::rofl2:

super ze sie udalo....
czekamy na zdjcia :tak:

masakra ja to bym chciala zeby mnie spalili :sorry: bo wlansie sie tego obawiam ze sie obudze w trumnie jak juz bedzie za pozno.... boje sie tego cholernie :no:

jakos przeszlam....
ale spowrotem to juz masakra zaladowana zakupami i jeszcze pchac wozek :confused2::confused2::confused2: a ten chlopaczek co sie powiesil wczoraj to mial ponoc 17 lat... mieszkal na przeciw naszego malego tesco... w tym patriotow 31... i w ten sam dzien babka zadzgala faceta 31 lat...., nastepny 46 lat zmarl - nie wiem jak.... katastrofa co sie u nas dzieje......... ***** pojebalo ich juz do reszty .... - sorki za slownictwo :zawstydzona/y:
No naprawde brak mi slow co tam sie dzieje :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Ja tez bym chciala zeby mnie spalili :tak::tak:

Dziewczyny rozszalałam się z tymi suwaczkami.:tak::tak::tak: Znów zmieniłam ten dot. ciąży.:-D Ten mi się trochę bardziej podoba bo jest pokazany dzidziuś w każdej fazie rozwoju. A jak się Wam podoba?:happy:
fajny fajny:tak::tak:
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla laury córki mlenki sto lat sto lat
1593.gif
dolanczam sie rowniez do zyczen







My juz po spacerku w miescie normalnie nogi mnie tak bola ze szok:szok::szok::szok::szok:
Emily teraz walnela sobie drzemmke ja tez bym najchetniej poszla spac:tak::tak::tak: ale musze w domu ogarnac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo wyglada jak by nam bomba tutaj strzelila:-):-):-)
 
Do góry