reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

już mam dzisiaj dosyć mojego antochy dobrze że piotrek jest w domku bo nym oszalała wścieka się ta mała gangrena chce tylko na rączki i to nie siedzieć tylko z nim chodzić a najlepiej bujać wszystko do pysia a jak urazi się w dziąsło to w ryk apetyt dużo mniejszy ślinotok dałam mu czopek wiburkolu dziąsła posmarowałam dentinoxem ale średnio mu już to wszystko chyba pomga a buuuuuuu:-:)-:)-:)-:)-(chociaż się wyżaliłam:-:)-:)-:)-(
OJ kochana wiem jak to jest bo ja tez mam przesrane jak Emily ida zabki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w tedy mozna z nia do glowy dostac i nic jej nie pomaga:wściekła/y::wściekła/y: Emily ma dopiero 5 zeboli a gdzie tam reszta chyba osiwieje do tego czasu:-D:-D:-D
 
reklama
MALINKUS
Wspolczuje tego zabkowania:no::no::no:
U mnie na szczescie zabkowanie przebiegało w miare bezobjawowo:-)
Biedny Antos penie niezle sie meczy i wkurza przy tym:no::no::no:
Buziaczki od cioteczki:-)
 
Dziękuję Wszystkim za zyczenia dla mojej Laurki :-D:-D:-D

My własnie wróciliśmy z zakupów niecierpię superkarketów stwierdzam , za duzo kasy tam wydaję :rofl2:
i kupiłam jeszcze prezent na chrzściny jakiś zestaw ubranek w 5-10-15 są wyprzedaże i na prawde można kupić fajne ciuszki w całkiem niezłej cenie :-( mamy tez 2 filmy na dziesiaj na dvd więc wieczorek spokojnie przed tv jak juz Lenka zaśnie

Laura wraca jutro ależ się za nią stęskniłam pokażę jej te życzenia to się bardzo ucieszy :tak:
 
Napisał malinka1
już mam dzisiaj dosyć mojego antochy dobrze że piotrek jest w domku bo nym oszalała wścieka się ta mała gangrena chce tylko na rączki i to nie siedzieć tylko z nim chodzić a najlepiej bujać wszystko do pysia a jak urazi się w dziąsło to w ryk apetyt dużo mniejszy ślinotok dałam mu czopek wiburkolu dziąsła posmarowałam dentinoxem ale średnio mu już to wszystko chyba pomga a buuuuuuu:-:)-:)-:)-:)-(chociaż się wyżaliłam:-:)-:)-:)-(

oj rozumiem Cię kochana bardzo dobrze
a te czopki to słyszałam od lekarza ,że słabe sa i kiepsko działaja o ile w ogóle ja pamiętam ,że jak Laura była mała to mi lekarka zapisała luminal w czopkach i one na prawdę pomagały dziecko sie szybko uspokajało i w nocy spało spokojnie ale one są tylko an receptę
 
Wpadłam na momencik, jestem po pogrzebie i jakoś nie bardzo chce mi się rozpisywać więc będzie zwięźle:
36 stron po 40 postów :szok::szok::szok::szok:

Nie ma mowy ze nadrobię :szok::szok::szok::no::no::no:


Witam :-D:-D:-D:-D
śliczności, witamy w domku:tak::tak::tak::tak::tak:

Rozumiem Cie doskonale:no:Ja nie pracowałam przez 6 lat:szok::szok::szok:
Wiec dzisiaj to tylko czekalam az wejdzie jakis klient:-D:-D:-D
praca jest fajna po takim długim siedzeniu w domu:tak::tak:ja siedziałam 5 lat:szok::szok::szok:

No to witam po długiej przerwie ale mało miałam do nadrobienia bo nadrobiłam wszystko.Kamilek spi Martynka na bajkach a m własnie przyjechał i je sniadanie na dole wiedz ja ide sprzątać bo jak przyjdzie to siądzie na kompie wpadne później
ciesz się mężem zamiast tu przesiadywać:tak::tak::tak:masz moje rozgrzeszenie:-D:-D:-D:-D:-D

Cześć Kochane!

Ja tylko na chwilę się przywitać wpadłam. Wczoraj było ślicznie, trochę pogoda nam nie dopisała na początku ale później było lepiej. W kościele ksiądz załatwił nam szybko ślub, w godzinę się uwinął :tak: co chwilę nas rozśmieszał więc stres minął szybko ale to chyba tylko u Radka, ja jakoś spokojna byłam. Jeszcze na sam koniec ksiądz się pomylił i zamiast Radek powiedział Darek. Było trochę śmiechu. Zdjęcia wkleję jak znajdę trochę więcej czasu. Teraz jeszcze trochę zabiegana będę. A to na salę posprzątać dziś i jutro, potem do urzędu dokumenty zanieść jeszcze dowód wymieniać. Ach i jeszcze dzisiaj pogrzeb babci to już całkiem będę nie do życia :-(

Trzymajcie się cieplutko bo coś widzę jesień chyba zawitała do nas, zimno u mnie jak nie wiem co brrr :no:
czekam na foteczki z tego ważnego wydarzenia:tak::tak::tak:i wielkie gratulacje i serdeczne życzenia, duuuuuuuuuuuuuużo miłości:tak::tak:

słyszałyście dziewczyny o tej kobiecie co lekarz przyjechał stwierdził zgon zabrali w worku do kostnicy rodzina po kilku godzinach przyjechała ją ubrać a worek zaczął się ruszać:szok:kobieta terz przebywa w szpitalu w stanie stabilnym:szok::szok::szok:
właśnie słyszałam w tv, koszmar jakiś:szok::szok::szok::szok:

Wpadam jak po ogień.
Kończymy pakowanie i ok.18.00 jedziemy do Polski.
Przed nami 1200 km :cool2:
Odezwę się jak tylko będę mogła.
Pa!!!!!!
szczęśliwej podrózy i wracaj do nas cało i bezpiecznie:tak::tak:

medeuska kochna ja dalej nie mogę sie ciebie doprosić o zdjęcie brzuszka.w końcu Ty zdążysz urodzić a zdjecia jak nie było tak nie będzie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nie dam Ci spokoju póki fotki nie wkleisz :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no i co z tymi fotkami????????????? ile jeszcze mamy czekać??:tak::tak::tak:

wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla laury córki mlenki sto lat sto lat
1593.gif
ode mnie też:tak:

Dowikla cieszę się, że podoba Ci się w pracy, fajnie tak wyjść czasem do ludzi:tak::tak::tak:

Anabuba jak humorek?

wszystkim chorowitkom życzę zdrówka, zabieganym chwili spokoju, ząbkującym szybko wyrastających zabków a tym w depresji żeby odzyskali humor i chęci (wiadomo na co):tak::tak::tak::tak:
 
AGUNIA
No to sie troszeczke rozpisałas:-)
Jeszcze raz bardzo wspolczuje:no::no::no:

Do nas za chwile przychodza znajomi na kawke bo M Ich własnie zaprosil.Mam nadzieje ze szybko sie zmyja;-)
 
AGUNIA
No to sie troszeczke rozpisałas:-)
Jeszcze raz bardzo wspolczuje:no::no::no:

Do nas za chwile przychodza znajomi na kawke bo M Ich własnie zaprosil.Mam nadzieje ze szybko sie zmyja;-)
hehe dowiklus nie ma to jak poznańska gościnność :-p:-p:rofl2:
my na szczęście spokój nikogo nie ma Lena wykąpana i po kaszce tylko patrzeć jak zaśnie no i spokojny wieczorek :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry