reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hehe niedojze zakonczylam dzien to i zaczynam nowy :laugh2::laugh2::laugh2:
doooooooobra jestem hehhe :-p:-p:-p:-p
nie no ja koncze papu i ide spac.......
bo kregoslup mi nawala :sorry:

dobranoc
milych senkow
zycze nocki bez wstawania....
upojnej....
hmmmm i co by tu jeszcze.... :eek::eek::eek:

nie wiem jakiegos gluptaka zalapalam bo normalnie smiesznie mi z niczego - nie zebym cos pila bo nie moge :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ide juz bo zeswiruje :sorry::sorry::sorry:
 
Witam
Własnie sobie zjadlam Danio i popijam herbatke:tak::tak::tak:Niedlugo bede sie ubierala i zmykam do pracki:tak::tak::tak::-p

MLENKA
Z przetworzonego mleka mozna dawac juz po 6 miesiacu-spojrz chociazby na te słoiczkowe jedzonka hipp czy innej firme owoce z jogurtem:-):tak:


U mnie nocka do dupy bo Wikusia miala goraczke:no::no::no:i obydwie budzily sie chyba po trzy razy na siku:szok:Do tego M chrapał:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec jestem z lekka niewyspana bo kladłam sie po 12 a pierwsza pobudke miala o 2 i musialam dac Wici nurofen i nie spalam do 3 bo czekalam az goraczka spadnie:no::no:

Pogoda masakra:no::no::no:Cała noc lało a teraz jest zimno i wieje jak cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
witam sie i ja :-D
dzisiaj nawet wyspana.... :sorry:
zaraz trza dopic kawke i ruszac na jakies zakupy... :confused2:
mlody juz po sniadanku
jeszcze tylko ja cos zjem i zaczniemy sie ubierac :laugh2:
a pogoda dzisiaj taka nijaka :shocked2: nie wiem czy nie zastanie nas deszcz bede musiala parasolke wziac a mam duza :confused2:
 
aha i bede przechodzic przez most o ktorym ciagle z A&E piszemy (tym co sie na nim zabijaja badz ktos kogos zabija) ale jest widno wiec ludzie chodza :tak:
 
Wklejam Klaudii dyplom

uciekam kobitki jeszcze wpadnę na @@@
Dyplom śliczny:-)
doBRZE ,ŻE JEST ZAZDROSNY ,A TAKA ZAZDROŚĆ O WYMYŚLONYCH ABSZTYFIKANTÓW PODKRĘCA ATMOSFERĘ ,BYLEBY TYLKO UMIAŁ UMIAR ZACHOWAĆ,ciesże sie ,że teraz tak świetnie spędzacie czas razem:tak:,a jak dzieci Kamilek pamięta tatusia czy za każdym razem, musi sie z nim oswajać na nowo,moja klaudia miałoa ok.1 roku jak m wyeżdżał i mała za każdą wizyta taty sie do niego przyawyczajała,jakby na nowo.
Martynka była w 7 niebie że ma już tatusia a Kamilek troche sie bał ale nadal nie chce być z tatusiem tylko z mamusią:sorry::-)
Mamuski wrocilam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
tesknilyscie za mna no nie :-p:-p:-p:-p:-p

pewnie nie nadrobie tego co pisalyscie .... szkoda bo nie jestem na biezaco :sorry:
ale postaram sie widywac tutaj czesciej choc nie wiem czy sie uda bo m ma urlop 2 tyg :tak::tak::tak::tak::tak:

pozdrawiam Was :-D:-D:-D
Dobrze że już jestes
dziewczyny dodałam na nk zdjęcie do konkursu,jak byscie zagłosowały to byłoby super :-p:-p:-p:-p:-p:-p
Ja też dodałam tez prosze o ocene:-)
Najgorsze jest uczenie dziecka spac w ciszy ja od urodzin Laura uczylam ja zasypiac przy tv i z pozytywka teraz my imprezujemy a lali spi obok w pokoju i nic jej nie obudzi:-)
Ja nie uczyłam żeby była cisza jak dzieci spią zawsze telewizor czy radio szło
Widzimy ,widzimy,nie gderaj:-D:-D
Wiecie co mi się stało??!!
No coś okropnego,potrzebny mi był samochód ,bo chcialam po ogórasy na małosolne jechać ,zapłacić rachunki i odebrać Ksawka,cofałam spod krzyśka pracy i ZBIŁAM TYLNĄ SZYBĘ W KLAPIE takie popieprzone w powyginane drzewo,byłam przekonana ,że jak do niego dojadę to lekko odbiję sie zderzakiem od drzewa i już ,ale nie ,jak pierdyknęło to sie wystraszyłam ,zderzak caluteńki a szyba w drobny mak,taka głupia pokręcona brzoza
dodatkowe kużwa koszty ,jakbyśmy pluli kasą i mieli ze dwie walizki na zbyciu,szlag by to trafił
a do tego ma mój szanowny m teaz cos z czego jeszcze nie raz będzie szydził albo mnie wkurzał w kłotni
ręce to misie trzęsły z nerwów
ale jedno mu musze przyznac nie krzyczał:tak:
podjechałam do hurtowni budowlanej po super mocną taśme i folię ,trzeba będzie sie za tylną klapą rozejrzeć bo bardziej nam sie opłaca całą klapę kupić niż szybę wymieniać:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
No nieźle dac babie auto:-D:-D:-D
własnie przylukałam Lene jak podlazła do soku w kartonie stoi na takiej niskiej półce i patrzę a małpa nakrętkę odkręca :szok::szok::szok:
a jednak miałam rację ona umie odkręcac nakrętki :rofl2:
Mała cwaniara sprytna jest:tak:
A wiec moje drogie w poniedzialek podpisujemy umowe a przeprowadzke planujemy na 20-21 czerwiec:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
To fajnie
Wlasnie dostałam smsa od ALEKSI:no:Reszta jest na T
Zaraz poczytam
A ja mam dzisiaj na obiad mlode ziemnaczki,dewolaje i suroweczke:tak::tak::tak:Wiktoria jeszcze spi ,a Klaudia przed chwila wstała:-)

Moje drogie domoweczki od piatku ide do pracy:tak::tak::tak:HURRA:tak::tak::tak:
No to gratuluje pracy
witajcie kobitki ;-)
ja rowniez jestem mamusia siedzaca z 16 miesiecznym lobuzem w domku;-)
Witaj
Nie wiem czy mi się uda, ale postaram się wkleić naszą Fasolkę:-) główka w dole nóżki w górze :-):-):-)
Zobacz załącznik 139856
Śliczna
ech fajne kawałki

Okolice duzego miasta Polski C.
> Zapadła wiocha.
> Ławka przed spożywczo-monopolowym "U Hanki".
> Miejscowa elyta odbija owocowe-mocne.
> Wszyscy ciągną z gwinta - jeden nie pije.
> - Dlaczego nie pijesz? - pytają zdziwieni.
> - Nie mogę. Hipnoza i kodowanie... - wyjaśnia abstynent.
> Następnego dnia - na wielkim kacu - jeden z uczestników libacji
> przychodzi do abstynenta:
> - Słuchaj! Chciałbym się także zahipnotyzować i zakodować... Już nie
> moge tak dalej... Daj mi adres tego lekarza...
> - Jakiego lekarza? To nasz kowal.
> Facio podziekował i udał się do kowala:
> - Chciałbym przestać pić... Podobno pomaga hipnoza i kodowanie... proszę...
> - Zdejmuj spodnie i wypnij się - odpowiada kowal.
> Facio zdziwił się, ale zdejmuje spodnie i wypina się w stronę kowala.
> Ten przyciąga chłopa do siebie i w żelaznym uścisku uprawiał z nim sex przez pół godziny.
> Wreszcie kończy, podciaga spodnie i mówi:
> - Wypijesz - całej wsi opowiem....


Tuż przed ślubem
On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać!
Ona: Możesz ode mnie odejść?
On: Nawet o tym nie myśl!
Ona: Ty mnie kochasz?
On: Oczywiście!
Ona: Będziesz mnie zdradzać?
On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy?
Ona: Będziesz mnie szanować?
On: Będę!
Ona: Będziesz mnie bić?
On: W żadnym wypadku!
Ona: Mogę ci ufać?

Po ślubie czytać od dołu do góry.
:-D:-D
cześć dziewczyny, sorry że wczoraj już się nie odezwałam ale miałam trochę roboty:szok::szok::szok:chyba mnie zostawią, musiałam tylko podać stawkę:baffled::baffled::baffled:ile chcę zarabiać na pół etatu, walnełam, że 1000, mają tydzień na przemyślenie:baffled::baffled::baffled:

i jeszcze smutna wiadomość: w sobotę mam pogrzeb teścia:-(zmarł dzisiaj rano, po operacji usunięcia krwiaka miał wylew i nie udało się go uratować

postaram się trochę Was poczytać ale najpierw skoczę do rowu:tak:

Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję.

Może wieczorem jak czas mi na to pozwoli to wpadnę. Dzisiaj na salę jadę przygotować na jutro. Pogoda do d* mam nadzieje że jutro się chociaż trochę poprawi. No jutro ślub a w sobotę pogrzeb, żyć nie umierać na tym świecie!
Przykro mi dziewczyny
Na TV2 o 20.35 jest dzis bardzo fajny film "dlaczego nie" czekam na niego z niecierpliwością.nie oglądałam ale słyszałam ze super i zawsze chciałam go obejrzeć :tak::tak::tak::-)
Ja oglądałam
a to moja kicia-ma biale bikini,bialy stanik i apaszke:-):-):-):-):-):-)
śliczna
Ja byłam z Wiktoria u lekarza bo goraczka Jej rosła:no:Zadzwonilam i juz mi kazali przyjsc:tak::tak::tak:W sumie to nie jest tak zle ,ale zaczyna sie jakies chorobsko:no:Ma zaczerwienione gardło i poza goraczka nic wiecej.W razie czego zapisała mi ceclor bo teraz jest weekend:tak:Ale mam poczekac do jutra i zobaczyc jak sie bedzie czula i co z ta goraczka
Zdrówka
36 stron po 40 postów :szok::szok::szok::szok:

Nie ma mowy ze nadrobię :szok::szok::szok::no::no::no:


Witam :-D:-D:-D:-D
Witaj
a tak sie zastanawiam jak tam nasza Wiktoria :-)
Jestem już
 
No to witam po długiej przerwie ale mało miałam do nadrobienia bo nadrobiłam wszystko.Kamilek spi Martynka na bajkach a m własnie przyjechał i je sniadanie na dole wiedz ja ide sprzątać bo jak przyjdzie to siądzie na kompie wpadne później
 
Hej LASECZKI :-D:-D:-D Od rana mam dziś wspaniały humor , oby nic mi go nie posuło...:tak:

dziewczyny od kiedy dawalyscie waszym pociecha DANONKI?????
Ja dawałam tak o.k. 10 mies. , tak dodatkowo przy karmieniu piersią :tak:

wiktoria 12 dziękujemy bardzo w imieniu swoim i dzidziusia :-)

To ja też Wam napiszę dobry kawał, który mi mąż opowiedział. Jest to kawał ze starych kurpiowskich zbiorów.

Był sobie chłop, który dzień w dzień wracał do domu na czterech zawsze pijany.
Żona z nerwów nie mogła już wytrzymać, więc pewnego dnia postanowiła go ukarać. Przebrała się w nocy za diabła, usmarowała sadzami, doprawiła rogi, w rękę wzięła widły i czeka na męża.

Mąż wraca jak zwykle strasznie pijany, żona w stroju diabła wyskoczyła zza krzaków i krzyczy grubym głosem "BŁŁŁAAAAAAAAAAAAA'
Chłop się spojrzał przerażony i pyta " Ktoś Ty?"
Żona odpowiada "Diabeł"
A mąż tak patrzy i patrzy i wreszcie mówi : " Ty wiesz co ? Ja to się chyba z twoją siostrą ożeniłem" :-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:

Może nie potrafię dobrze opowiadać, ale sens całego zdarzenia chyba zrozumiałyście hehehehehe. Lepiej męża tak nie straszyć bo można ładne komplementy na swój temat usłyszeć hehehheehheeh:laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D
 
Witam
Własnie sobie zjadlam Danio i popijam herbatke:tak::tak::tak:Niedlugo bede sie ubierala i zmykam do pracki:tak::tak::tak::-p

Miłej i lekkiej pracy życzę :tak::tak::tak::-)


Aha Dziewczyny i jeszcze małe pytanko. Czy to prawda, że nie można pisać postów jeden pod drugim ? Tylko zawsze edytować, bo byłam tu na forum w jakim innym dziale i tam dziewczyny jakąś nową w ten sposób pouczały? Czy ja o czymś nie wiem?
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM :-) pogoda do bani :-( wczoraj myslalm ze Gabi wysypie ospa ale na razie nie Wieczorem mialaa kilka kropek i rano te same nowe nie doszly Mąz poszedl po zakupy a ja pije kawke i czytam juz ostatnią ksiązke pozyczoną od SOL :tak: Zuzka z Wojtkiem jak nigdy razem sie bawią :szok::szok::szok::szok: pomysl na obiad juz mam tyklo trzeba jakosprzezyc kolejny dzionek Dół po niezdanym egzaminie jakos mi mija pomalu jeszcze jak sobie przypomne to mi przykro moze zdam w koncu kiedys Juz nawet mezo mowilam zeby kupic samochod i jezdzic to zybcuej sie wprawie :tak:
MAMA HELENKI wyglądacie slicznie malutka Anika slodka i sliczniutka :tak::-):-)
:-) dobrze ze juz wróciłyscie
Na razie pózniej zajrze :tak:
 
Do góry