reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dziewczyny ,trochę panikujecie ,przecież zdecydowana większość przeżywa chorych ,na grypę także zwykła ludzie umierają i nikt nie panikuje ,:tak:będzie dobrze
Rzeczywiście masz racje, zdrowy rozsądek to podstawa, ale warto byc czujnym.
Ja również się żegnam, spokojnej nocki życzę, niech wszystkie dzieciaszki spia jak susełki i dadzą wypocząc swoim mamom:tak::tak::tak:Dobranoc
 
Ja moim dawalam wczesnie:tak::tak::tak:Chyab pierwszy raz jak mialy moze jakies 7 miesiecy:baffled:Ale teraz nie daje Im wcale bo nie moga:no:
Niby danonki sa od trezciego roku zycia ale nawte jak chodzilam po lekarzach to mi sie pytali czy jaedza,a jak mowilam ze jedza to mowili ze dobrze
 
Moja Klaudia nie odstepuje mnie na krok:no:Siedziala u mnie na kolanach,zesadzilam Ja i kazałam Jej isc do lozka to stoi i przy i opiera sie o moja noge:-);-)Bidulka oby nie usneła w takiej pozycji
 
Ja moim dawalam wczesnie:tak::tak::tak:Chyab pierwszy raz jak mialy moze jakies 7 miesiecy:baffled:Ale teraz nie daje Im wcale bo nie moga:no:
Niby danonki sa od trezciego roku zycia ale nawte jak chodzilam po lekarzach to mi sie pytali czy jaedza,a jak mowilam ze jedza to mowili ze dobrze
No wlasnie bo moja ma juz 10 miesiacy i nawet dzisiaj kupilam Danonki tylko nie wiem czy jej dac ale dam jej a co niech dziewczyna posmakuje:tak::tak::tak:


Ja juz tez uciekam Dobranoc spijecie dobrze:tak::tak:
 
dziewczyny od kiedy dawalyscie waszym pociecha DANONKI?????

ja Lenie juz daję danonki w sumie to w tym wieku z tego co wyczytałam może dostawac przetworzone produkty mleczne takie jak jogurty czy serki owocowe
i od 9 m-ca truskawki więc ostatnio zrobiłam jej truskawki z jogurtem naturalnym zmiksowałam i dałamdo picia smakowało jej :tak: a danonki uwielbia więc daję jej na drugie śniadanie

36 stron po 40 postów :szok::szok::szok::szok:

Nie ma mowy ze nadrobię :szok::szok::szok::no::no::no:


Witam :-D:-D:-D:-D

Mamo Helenki i Amiki gratuluję raz jeszcze mała jest prześliczna słodziutka i podobna do Ciebie :tak::tak::tak:

jeeeeeeeeeee Mama helenki no super jaka slodzizna ja tez juz chce....
a Ty tez slicznie wygladasz :tak::tak::tak:
zdrowka dla malusiej :tak::tak::tak:

Ty musisz jeszcze poczekac :-D:-p:rofl2:


dowikla a mi gdzieś umknęło z ta Twoją pracą napisz coś więcej jesli możesz co to za praca ,że możesz sobie chodzić na wybrane godziny ja tez tak chcę!!!!!:-D chętnie bym wróciła do ludzi :tak::tak::tak:

nadrobiłam teraz mało jestem tutaj bo jak Lenka chora to więcej opieki potrzebuje więc niestety nie mam za bardzo jak tego wszystkiego pogodzić zwłaszcza ,że z tym jej spaniem w ciągu dnia to różnie bywa dziś znów tylko pół godz. i padła dopiero o 22:szok:
niestety weekend kolejny.. zapowiada się na siedzeniu w domu byle mi wyzdrowiała do 20 bo mamy ten wyjazd już zaklepany
 
reklama
lasencje kochane.....
Wy juz pewnie spicie albo i nie.... :-p:-p:-p:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
a ja zasiadlam do kolacji - nie zasnelabym bez :-D:-D:-D:-D

wiec chyba koncze ten piekny piatkowy dzionek :laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry