reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja niestety w ciązy +30 i zostało mi 20 do zrzucenia choć przyznam się ,że nie wchodziłam od pół roku na wage ale widze po rozmiarze ubrań i co mnie najbaRDZIEJ MARTWI TO TO ŻE MAM WIELKI BRZUCH JAKBYM MIAŁA WIECZNIE WZDĘCIA TO WYGLĄDAehh caps..:crazy: .. to wygląda tak niekiedy jakbym byla znów w ciązy i to wysoko :no::no::no::no:
No ja tez mam problemy z brzuchem i sie martwie ze jak duzo schudne to mi bedzie wszystko wisiec:szok::szok::szok: m mi radzi caly czas brzuszki robic ale jakos mi sie nie chce a potem bede zalowac:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
witajcie miłe czarownice;)))
dotarłam w koncu do kompa....
powiem tyle-humor nadal do bani wiec w ogole nie mialam ochoty do kompa podchodzic a potem i czasu.
dzien jak co dzien-pranie,sprztanie ,gotowanie,szkola,obiad,a potem do mamy poszłam i wrocilam po 21,wiec juz mi troche lepiej:-)

dostalam @ caly tydzien za wczesnie:szok::szok::szok::szok:
wczoraj juz mnie cmil bark a dzis niezle rwal-znowu to samo jak przy kilku ostatnich.ciagle jade na przeciwobolowych ale i tak mnie caly brzuch boli i nie tyllko:crazy::crazy::crazy:
no i znowu mi sie osemka ruszlya-ciagle ta sama-gorzej niz u niemowlaka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

kasy nadal brak,dobrze ze mama w prowiant troche zaopatrzyla wiec prze pare dni z glodu nie padniemy,tyle ze po niedzieli malej mleko musze kupic i znow 50zl peknie:crazy:

ehhhhhhh....
dobrze ze P dzis byl grzeczny.ja udawlalam ze w sumie nic sie ie stalo,tzn zachowywyalam sie dosyc obojetnie i troche narzekalam na zdrowie a on byl potulny jak braanke.ale nie mamdzis zdrowia sie z nim klocic wiec sprawe olalam...
niedawno odlazl od kompa,ale ja sie chociaz wykapalam.
dobrze ze Weronika dzis caly dzien byla taka słodka i wesola ze tylko ja zasciskac i zacalowac:laugh2::rofl2:

Paulina znow dzis szopki odsawiala w szkole a potrafi wydobyc z siebie wiele decybeli:szok::szok::szok:
rozeszlo sie o to ze z czegos tam dostala 4+ a nie 5 :eek::eek:
przyszlo zaswiadczenie od lekarza wiec po niedzieli P zlozy dokumenty na komisje Pauliny i odwolaniedla malej-tylko jeszcze go nie napisalam:baffled::baffled::baffled::baffled:

no dobra wyzalialam sie to ide nadrabiac a pewnie jest co:baffled::baffled::baffled:
 
aga a ty przed ciżą z emily poroniłaś tak?w którym tygodniu?i wiesz dlaczego?
Ja nie poronilam tylko mi wody odeszly w 26tc no i potem dostalam jakies infekcji i zeby mnie ratowac wywolali mi porod urodzilam malutka calkiem normalnie no ale niestety urodzila sie martwa wazyla tylko 500gr:-:)-( a znajoma miala tyle szczescia ze urodzila w 24tc dziecko przezylo i rozwija sie bardzo dobrze:-:)-(
No mam za slaba macice i nie umi mi ciazy utrzymac dlatego przy Emily odrazu mnie zaszywali nazywa sie ta cerklage zebym mogla ja do konca donosic:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie poronilam tylko mi wody odeszly w 26tc no i potem dostalam jakies infekcji i zeby mnie ratowac wywolali mi porod urodzilam malutka calkiem normalnie no ale niestety urodzila sie martwa wazyla tylko 500gr:-:)-( a znajoma miala tyle szczescia ze urodzila w 24tc dziecko przezylo i rozwija sie bardzo dobrze:-:)-(
No mam za slaba macice i nie umi mi ciazy utrzymac dlatego przy Emily odrazu mnie zaszywali nazywa sie ta cerklage zebym mogla ja do konca donosic:tak:
aga to bardzo przykre:-:)-(kurcze czekasz kochasz snujesz plany czujesz ruchy :-:)-(współczuję i tule mocno......
[*] dla waszego aniołka
 
Do góry