reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam porannie

Dla wszystkich dziewczyn które myslały że jestem w ciąży.
Uwaga Uawga nie jestem huraaaaaaaaaa:-D:-D:happy:

no i trudno:-:)-D:-D:-D:-D

u mnie marna noc.mala sie bdzila z płaczem chyba z 15 razy albo plakal przez sen,nie dala sie uspokoic,usypiala na troche i znow sie budzila,ani jesc ani pic,nic.dopiero jak o 6 zjadla mleko to pospala do 8
duza babcia zabrala do kosciola a my sie cybabedziemy ubierac


pogoda fajna o 18 bylo +18 stopni i ciepelko:-)
po poludniu ma padac :crazy:
ale poki jest super i bardzo cieply waitr
ja lece oczywiscie do mamy na obiad pozniej maprzyjechac siostra i farbvowanie mnie czeka,bede wiec pewnie dopiero wieczorem
milej niedzieli
 
reklama
Cześć, wpadłam tylko na moment napisać, że żyję i zapytać czy mnie jeszcze pamiętacie:sorry::sorry::sorry:
Nie poczytałam bo mam zaległości od strony 2185 do 2210 a na każdej 40 postów:szok::szok::szok::szok::szok::szok: nie dam rady:baffled::baffled::baffled::baffled:

Mam już mebelki w kuchni i jestem przeszczęśliwa:tak::tak::tak::tak:
A w przedszkolu przedstawienie też było super, jakieś fotki mam ale ciemnie wyszły, coś mi aparat nawala:angry::angry:

Wpadnę jutro z pracy, miłej niedzieli, pa pa
 
Witam w niedziele u nas nocka taka sobie znaczy dzieci wstały o 05:00 ale koło 06:00 zasneły a ja razem z nimi ja pospałam do 8:00 a dzieci do8"30 zaraz ide do koscioła a pogoda brzydka leje i zimno. no i dzisiaj mam @ wiedz M musze zmartwic ze jak przyjedzie to bedzie musiał jeszcze 2 dni poczekać:):(
a jednak dostałaś :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
Dla wszystkich dziewczyn które myslały że jestem w ciąży.
Uwaga Uawga nie jestem huraaaaaaaaaa:-D:-D:happy:


skoro się cieszysz to ja z Tobą :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)


Ale mam dziś znowu dobry humorek :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wyspałam się,wreszcie :-D:-D:-D:-D:-D:-D za często to nie mam okazji :tak::tak::tak:spalismy prawie do 10.00.

Jestem juz po śniadanku,prawie ubrana :-D:-D:-D:-D:-D i zaraz jedziemy do teściów na obiadek,przyjedziemy pewnie wieczorkiem.Ale sie już steskniłam za Oliwką :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
ale odpoczęłąm przez tą krótka chwilę co jej nie ma,nabrałam sił witalnych :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dobra wpadłam sie tylko przywitać ,lecę.bo zaraz wychodzimy.

Pa pa miłej niedzieli wszystkim zyczę :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
My sie własnie szykujemy i niedlugo wychodzimy z domku:tak:Jedziemy na festyn:-)Mam nadzieje ze pogoda nam dopisze i ze bedzie fajnie:-):tak:
 
W Aquaparku było rewelacyjnie.Wyjeździłam sie na rurach-zjeżdżalniach za wszystkie czasy,było bombowo,tak stromo i szybko że myslałąm ze zawału serca dostane jak pierwszy raz zjechałam.Ale na tą najtrudniejszą to nie odwazyłam się wejśći zjechać,M zjechał to jak go zobaczyłam po ślizgu to podziękowałam.nie mógł dojść do siebie taka miał minę przerazoną :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D więcej już tam nie wszedł,to był jego pierwszy i ostatni raz :rofl2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: a tak cwaniakował na poczatku :tak::tak::tak::tak::tak:


w jakuzii sie ygrzałam,wybąbelkowałam,super.

tylko jestem strasznie poobijana przez te zjeżdżalnie,cała lewa strona mnie boli,nie mogę sie dotknąć lewej łopatki.mam nadzieje ze przejdzie szybko.


Obejrzelismy sobie filmik.


dzwoniłam do tesciowej,Oliwka bawi się na całego_O tej porze to w domu by juz spała a tam zabawa na 102 :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hulaja na całego.a niech robią co chcą :-D:-D:-D:-D:-D:-D
brawo fajnie ze sie wybawiliscie
zazdroszcze Wam tego ;-)

Mój małż do mnie zadzwonił i pyta się czy gdzieś wychodzimy :szok: Ma poczucie humoru :confused2:
hehe chyba do lozka spac :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dzieki za przepis :-)
nie ma za co ;-)
tajk na osłode



Modlitwa wieczorna kobiety: Ojcze nasz, który
jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do
Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć
Ferrari - za cash nie na raty Duze mieszkanie, a
najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko
przez w chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać
romansy, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie
mógł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego
własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On
nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on
wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku,
czeków co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie
moja wiara
czytalam to juz kumpela mi to kiedys poslalala
Dla wszystkich dziewczyn które myslały że jestem w ciąży.
Uwaga Uawga nie jestem huraaaaaaaaaa:-D:-D:happy:
no to fajnie :tak:
Ale mam dziś znowu dobry humorek :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wyspałam się,wreszcie :-D:-D:-D:-D:-D:-D za często to nie mam okazji :tak::tak::tak:spalismy prawie do 10.00.

Jestem juz po śniadanku,prawie ubrana :-D:-D:-D:-D:-D i zaraz jedziemy do teściów na obiadek,przyjedziemy pewnie wieczorkiem.Ale sie już steskniłam za Oliwką :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
ale odpoczęłąm przez tą krótka chwilę co jej nie ma,nabrałam sił witalnych :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dobra wpadłam sie tylko przywitać ,lecę.bo zaraz wychodzimy.

Pa pa miłej niedzieli wszystkim zyczę :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
no to fajnie
mnie to tez by sie przydal taki maly urlopik od wszystkich :tak:;-)
 
W Aquaparku było rewelacyjnie.Wyjeździłam sie na rurach-zjeżdżalniach za wszystkie czasy,było bombowo,tak stromo i szybko że myslałąm ze zawału serca dostane jak pierwszy raz zjechałam.Ale na tą najtrudniejszą to nie odwazyłam się wejśći zjechać,M zjechał to jak go zobaczyłam po ślizgu to podziękowałam.nie mógł dojść do siebie taka miał minę przerazoną :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D więcej już tam nie wszedł,to był jego pierwszy i ostatni raz :rofl2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: a tak cwaniakował na poczatku :tak::tak::tak::tak::tak:


w jakuzii sie ygrzałam,wybąbelkowałam,super.

tylko jestem strasznie poobijana przez te zjeżdżalnie,cała lewa strona mnie boli,nie mogę sie dotknąć lewej łopatki.mam nadzieje ze przejdzie szybko.


Obejrzelismy sobie filmik.


dzwoniłam do tesciowej,Oliwka bawi się na całego_O tej porze to w domu by juz spała a tam zabawa na 102 :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hulaja na całego.a niech robią co chcą :-D:-D:-D:-D:-D:-D

No to zescie zaszaleli w tym aqaparku:-):-):-) super spedziliscie dzien:-):-):-) trzeba korzystac jak dziecka nie ma:tak::tak:


Cześć, wpadłam tylko na moment napisać, że żyję i zapytać czy mnie jeszcze pamiętacie:sorry::sorry::sorry:
Nie poczytałam bo mam zaległości od strony 2185 do 2210 a na każdej 40 postów:szok::szok::szok::szok::szok::szok: nie dam rady:baffled::baffled::baffled::baffled:

Mam już mebelki w kuchni i jestem przeszczęśliwa:tak::tak::tak::tak:
A w przedszkolu przedstawienie też było super, jakieś fotki mam ale ciemnie wyszły, coś mi aparat nawala:angry::angry:

Wpadnę jutro z pracy, miłej niedzieli, pa pa
No pewnie ze cie pamietamy :tak::tak:
a zaleglosci to masz ogromneee:-D:-D:-D
No to super ze juz meble masz:tak:


Witam niedzielnie:tak::tak:

Ja jakos nie mialam wczoraj wieczorem czasu zeby do was zajrzec patrzalam z m na film a potem jakos usnelismy oboje na sofie i jak sie obudzilam bylo juz po 4 wiec szybko przenioslam sie do lozka:tak::tak:
Dzisiaj mamy w planie grila i spacerek po targach bo u nas tylko w niedziele sa targi i to do 18:tak::tak:
Musze sie za rosol zabrac ale poczekam az Emily pojdzie spac:tak::tak:
a wam Milej niedzieli zycze dziewczyny:tak::tak:
 
Dla wszystkich dziewczyn które myslały że jestem w ciąży.
Uwaga Uawga nie jestem huraaaaaaaaaa:-D:-D:happy:
cieszę się razem z Tobą

A skąd Wy macie takie ładne nowe suwaczki???????????
Ja też chcę:tak::tak::tak::tak:

Dobra, już zmykam
śą na BB .
Kliknij w jakiś suwaczek i Cię przeniesie.

U nas rano było pięknie i cieplutko a teraz jest obrzydliwie i zimnica.
Burza okropna była.
Zaraz schodzę na obiadek to teściowej a Klaudia zajmuje kompa.
Mamy do rozegrania rewanż na :tak::-):-)DANCE macie.
Super zabawa się papowiada pomimo takiej brzydkiej pogody.
Miłego dnia dziewczyny.:-):-):-):-)
 
reklama
hej:rofl2:
to co z tą pogoda sie dzieje to jakis meksyk!!!!:no:
w poznańskim deszcz->słońce->wiatr->deszcz i tak caly czas jak sie uda to mozna wyjsc z domu jak wlasnie świeci sloneczko :eek:gdzie to latooo!!!???
wybieramy sie z synkiem i mezem do kuzyneczki Wiktorka ach jutro Dzień Dziecka i dzis poswietujemy ;-)
Miłej niedzieli, może u Was dziewczyny pogoda sie zmieni i jakis spacerek zaliczycie ;-)buziam:happy:
 
Do góry