reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

W Aquaparku było rewelacyjnie.Wyjeździłam sie na rurach-zjeżdżalniach za wszystkie czasy,było bombowo,tak stromo i szybko że myslałąm ze zawału serca dostane jak pierwszy raz zjechałam.Ale na tą najtrudniejszą to nie odwazyłam się wejśći zjechać,M zjechał to jak go zobaczyłam po ślizgu to podziękowałam.nie mógł dojść do siebie taka miał minę przerazoną :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D więcej już tam nie wszedł,to był jego pierwszy i ostatni raz :rofl2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: a tak cwaniakował na poczatku :tak::tak::tak::tak::tak:


w jakuzii sie ygrzałam,wybąbelkowałam,super.

tylko jestem strasznie poobijana przez te zjeżdżalnie,cała lewa strona mnie boli,nie mogę sie dotknąć lewej łopatki.mam nadzieje ze przejdzie szybko.



dzwoniłam do tesciowej,Oliwka bawi się na całego_O tej porze to w domu by juz spała a tam zabawa na 102 :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hulaja na całego.a niech robią co chcą :-D:-D:-D:-D:-D:-D

To sie wygimnastykowalas w tym Aquaparku :rofl2:
i Oliwka miala super dzien. Nie ma to jak u babci :-D:-D:-D


Moja Helena ponoć urządza tańce u babci :tak::-D

Tancereczka ci rosnie :tak:

Moja jeśli chodzi o słodycze to ma faze na gumisie :tak::-D Musiałam wydzielić dawke dzienna bo sie skubana upominala o jeszcze non stop :szok:

Noemi najbardziej lubi czekolade :tak:

No to sie chwale:-)
Wlasnie znalazłam u Wikusi szesnastego zabka:tak:Prawa dolna trojeczke:tak:Wyglada na to ze dzisiaj sie przebił bo jest przebita taka mini kropeczka:-):tak:
Ogladam tvn meteo bo czekam na pogode i zaraz bede myła mlodym zabki

Gratuluje zabka :-):-):-)

HEJ ja może wieczorkiem jeszcze zajrzę ,teraz piwkuję z m ,jak dobrze pójdzie może i po franncusku pisała będe:-D:-D:-D

Nie ma sprawy. Ja cie bede tlumaczyc :-D:-D:-D

CHWALĘ SIĘ :
Klaudia najlepiej z całej szkoły napisała egzamin 6 klasisty na 37 punktów.
Pomimo ,że nie uzyskała kompletu 40 punktów to i tak jestem z niej MEGA DUMNA
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Brawa dla najlepszej uczennicy w calej szkole :tak::tak::tak:

słuchajcie adam czyta julce frankilna w łóżku "franklin i złoty interes" w bajce chodzi o to że franklin chce zabawke zestaw suer dedektywa ale nie ma tyle kasy prosi rodziców ci mówią że może zarobić więc maluje płot zmywa naczynia w końcu ma pieniądze i kupuje go ....skończył adaś czytać i pyta julkę -to jaki morał z tej bajki????????/ julia myśli cisza w pokoju nagle słyszę odpowiedź julki-"JAK SIĘ NIE MA MIEDZI TO SIĘ NA DUPIE SIEDZI" no wyje z niej:-D:-D:-D:-D:-D

Lepiej nie mogla tego ujac :-D:-D:-D

a jakie Wy tam macie herbatki dla dzieci i kaszki?????jak nie ma owocowych :baffled:
to ja bym na Twoim miejscu jak bedziesz w Polsce robiła porzadne zapasy tych rzeczy aby dzieciaki miały :tak::tak::tak:

Herbatki sa tylko ziolowe, kaszki nestle: karmelowa, waniliowa, lipowa, kakaowa, 4 zboza, ciasteczkowa, miodowa, z maka pomaranczowa. Moje dziecie lubi, wiec pewnie nie sa takie zle ;-):-)

Sernik na mleku:

ciasto:
kostka margaryny
szklanka maki
3 zoltka
1/2 szkl cukru
1 1/2 lyzeczki proszku do pieczenia.
wszystkie te skaldniki wymieszac zagniesc (jak bedzie za rzadkie to dodawac maki) i wykleic na dno i na boki blachy (wczesniej wysmarowana maslem i posypana bulka tarta lub maka)

masa serowa:
kg twarogu
szklanka cukru
3 szklanki mleka 4 jajka
2 budynie smietankowe bez cukru
1/2 szklanki oleju.
Twarog, cukier, jaja utrzec, dodac olej dalej ucierajac dodac 2 budynie. na koniec dodac mleko i dobrze utrzec (nie przestraszyc sie jak bedzie takie wodniste - takie powinno byc)
Wylac na blache mase serowa i piec ok 50 min,
wyjac ciasto ubic piane z 3 baielk i 1/2 szklanki cukru dodac 10 dag kokosu wylac na ciasto i piec 15 min

Dzieki za przepis :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A moje dzieciaki jeszcze nie spia:no:Zadzwoniła do mnie siora ,gadałam z Nia chyba z pol godzinki a w tym czasie moje dzieci robily sobie co chcialy:szok:
Od poniedzialku mialam isc do pracy ale cos nie wypaliło i byc moze pojde od 15 czerwca:no:
 
a kto ze szczypiorkami zostanie??????
Najpierw M dopoki nie wyjedzie a pozniej moja siostra:tak::tak::tak:

No to pozmywałam reszte naczyn:tak::tak::tak:Mialam zrobic salatke z kukurydzy i kurzych cyckow ale mi sie nie chce:no:Cycki leza juz ugotowane ale jakos nie mam juz ochoty na nie:szok:
Zimno mi w tej chacie jak cholera:no:
 
nie wiem czy to te imprezy rodzinne czy cos innego ale całkiem inaczej juz mój mąz sie zachowuje i naprawde duzo mi pomaga

nie mogłam sobie odmówic ,by wam tego nie pokazać:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D

Witam,
nie mam czasu czytac wpadłam tylko napisac że nie załapałam sie na 4g w ramach tej akcji, o 9.30 tam bylismy(zaczynało sie od 10) a już bylismy gdzies 100tni w kolejce, a po 15 mon jego badanie, wiec od razu pojechalismy do domu jak się dowiedzieliśmy:baffled: przywuozlam piekarni, ale nawet nie mam czasu go rozpakowac, teraz to wszystko pakuje bo jeżdzi tir z meblami, wlasnie chłopcy wynosza wszystko, a ja całe resztki musze pakowac, dzisiaj będziemyspac na ziemi:-D a Patryk juz u babci bedzie spał.. ja już padam, a to dopiero początek....jedną szafę wzieli:szok:
zwolnij tempo :no::no::wściekła/y::wściekła/y:

A moje dziecie rozbrykane smieje sie ciągle i z byle czego chyba sie wyspał
śliczny:tak::-)

Dowikla babcia już z tego nie wyjdzie. Dają jej dwa trzy tygodnie :-(
Każdy kto się urodził umrzeć musi...
Prochem jesteś i w proch się obrucisz.
Nas też to czeka...
pomodlę się w jej intencji.
Uwierz w to,że tam gdzie pójdzie dozna wiecznego szczęścia.Nie będzie czuła bólu ,zimna i niepokoju.
Babcia będzie szczęśliwa.:tak::tak:

Tłukę w m-y czasie z Klaudia matematykę,udziela mi się jak patrzę na suwaczki :Oblicz sposobem pisemnym :Jeżeli Klaudia ma urodziny za 81 dni ,to za ile tygodni będzie miała urodziny??:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Tłukę z nią matmę i zadania z treścią ...rany jakie ona cuda wymyśla:))))))))))))))
:-D:-D:-D:-D

witam sobotnio:happy:
idę nadrabiać:tak::tak:
moje kochanie z imprezki wróciło wczoraj o 23.20 zastał mnie przy kompie:-D:-Di ha ha ha tylko 2 piwka wypił:szok::szok:reszta towarzycha bawiła się podobno do 4 rano ale film urwał się im koło 24:-D:-Ddzwonił piotrka kumpel z pytaniem kto go do domu odwiózł bo nie wie:szok::szok::-Dpytałam piotrka czemu tak szybko wrócil powiedział że wyszedł on i jeszcze jeden kumpel który ma 4 m-cznego bombla bo powiedział że nie chciał żebym całą noc sama wstawała a i sobote męczyła sama bo on by miał pewnie kaca:tak:tak więc zaskoczył mnie:szok:
dobra ide czytać nie uciekajcie:no:
brawo super się zachował:tak::tak:

TRUSKAWKOMANIACZKA:-D:-D:-DJA MALINKA TY TRUSKAWKA JAK NIC:tak:
no dobra Ty malinka ja Truskawka :-D:-D:-D:-D:-D
Witam się z rana.
Ale mam dobry humorek mimo że pogoda nie za bradzo :tak::tak::tak::tak:
zawozimy Oliwkę do teściowej i...........zostaje na noc i jedziemy do niej dopiero jutro jakoś po południu tam na obiadek :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
ale sobie odpoczniemy :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-)
ALE FAJNIUTKI DZIEŃ ZAZDROSZCZĘ...BAWCIE SIĘ ROBACZKI DOBRZE:tak::tak:
SUPEROWO KOCHANA KWITNIESZ TAK TRZYMAĆ:tak::tak:

SKĄD JA TO ZNAM ......JA MAM WIZJE SPRZĄTNIĘTEJ KUCHNI OD RANA A TO JUŻ PRAWIE WIECZÓR A W KUCHNI DALEJ BURDELLO:-D

MOJE DZIECI PÓŹNO ZACZEŁY CHODZIĆ ADAM MIAŁ 14 M-CY JULIA 16 M-CY A GANGRENIAK TO NARAZIE ZAGADKA:baffled:ALE JAKOŚ MI NIE SPIESZNO TERAZ MAM GO PRZYNAJMNIEJ NA OKU JAK SIĘDZĘ NA BB:-D

NO I GDZIE POUCIEKAŁYŚCIE???????
IDĘ NA POBOCZE..........
Klaudia zaczeła chodzić jak miała 10.5 miesiąca a Kubuś 11,5 miesiąca i też już biegał.:-D:-D

madziula co do anabubki pijesz......:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D

nie wiem czy czytałaś wiki wczoraj pisałam co mój doktorek na ten temat mi mówił to normalne tak ma prawo być więc teraz nawet i 3 m-ce możesz na @ czekać:tak:
prawda, ale też do 3 miesięcy można mieć @ w ciąży i nie wiedzieć ,że się wcześniej w ciąże zaszło.

NO Ito mnie najbardziej wkurza :wściekła/y: my traktujemy dzieci jednakowo zadnego nie wyrozniamy nie porownujemy :no: ide sie myc milego wieczorku mnie maz zaopatrył w drinka doza kultury - Testownia: Bacardi Breezer Watermelon i lody Algida || Produkty :-D
Też to czasami popijam:-D:-D:-D:-D

wpadłam sie przywitac i zyczyc miłęgo wieczorku, my z m bylismuy na spacerku, potem na piwku, mój wypił dzisiaj 3- ale mu pozwoliłam bo sobie zasłużyl ciężką praca przez ostatnie dni:tak::tak::tak::tak::tak:


teraz siedzimy w pstym pokoju i testujemy nowy minipiekarnik:-D powiem wam ze nie ma ŻADNYCH (!) rysej ani nic! oplaca sie za 30zł:tak: normalnie ceny sie wahają 250-300 zł:sorry::sorry::sorry::sorry:


bedziemy sobie robic zapiekanki:tak: teraz robimy kie łbaske z grilla na próbę:-D jedna bo jedna nam została po wywiezieniu lodówki:-D:-D:-D:-D
cieszę się razem z Tobą.;-):-):-):-)
 
Ja zmykam sie polozyc bo cos mnie gardło boli i mam nochal zawalony:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Wszystko przez ta fatalna pogode:no::no::no::wściekła/y:
Moze jutro pojde sie wygrzac na solke tak dla poprawy nastroju:-);-)

Dobranoc:-)
 
wiecie co,Weronika ma katar juz 1,5tyg.
nadal taki w miare gesty ale sam tez wyplywa,....
po antybiotyku przeszla jej chrypa i juz prawie nie kaszle.
ale-tak sobie mysle czy u niej to nie bylo zapalenie krtani????????????
bo ta chrypa
Paulina tez nigdy nie maila takei zapalenia krtani zeby w nocy dusznosci atakowaly,tylko zwsze wlasni bakteryjne co sie wolniej rozwijalo:eek:

a skojarzylam z ja w sobote dalam malej serek homognizowany troche,zeby ja obsypalo na wizyte u alergologa we wtorek.no i dostala malej wysypki a w srode katar i w sobote hrypa.i tak mysle czy to nei przez to....
bo osatnio miala chrype miesiac wczesniej jakos jak jej przez przypade dala zupy ze smietana:sorry:
bo jak jest wirusowe zapalenei kratno to z dusznoscaimi itd nie?

Co ty Anabubko takie doswiadczenia na Wlasnym dziecku robisz ? S:szok:Z:szok:O:szok:K :-p;-)

Najpierw M dopoki nie wyjedzie a pozniej moja siostra:tak::tak::tak:

No to pozmywałam reszte naczyn:tak::tak::tak:Mialam zrobic salatke z kukurydzy i kurzych cyckow ale mi sie nie chce:no:Cycki leza juz ugotowane ale jakos nie mam juz ochoty na nie:szok:
Zimno mi w tej chacie jak cholera:no:

To sie ubierz ;-)
Dobrze ze rodzina ci sie dziewczynkami zajmie :-)

A moje dzieciaki jeszcze nie spia:no:Zadzwoniła do mnie siora ,gadałam z Nia chyba z pol godzinki a w tym czasie moje dzieci robily sobie co chcialy:szok:
Od poniedzialku mialam isc do pracy ale cos nie wypaliło i byc moze pojde od 15 czerwca:no:

Na caly etat idziesz?
 
Najpierw M dopoki nie wyjedzie a pozniej moja siostra:tak::tak::tak:

No to pozmywałam reszte naczyn:tak::tak::tak:Mialam zrobic salatke z kukurydzy i kurzych cyckow ale mi sie nie chce:no:Cycki leza juz ugotowane ale jakos nie mam juz ochoty na nie:szok:
Zimno mi w tej chacie jak cholera:no:
zamierzasz nas opusic??????????????
a jaka praca??????


Co ty Anabubko takie doswiadczenia na Wlasnym dziecku robisz ? S:szok:Z:szok:O:szok:K :-p;-)
robie jej takie doswiadczenia co kilka mieisecy-czyli probe,czy juz moze nabaila czy nie
 
reklama
malinka, moje dziecko od nas nie dostało prezentu i nie dostanie, bo niby co ja mam jej kupić:confused: no chyba ze nowe sandałki bo te już zdarła :baffled: Kaskę ma w skarbonce uzbieraną, na coś się przyda :-p

madziulanatasza, przez cały dzien jak nie boli w krzyżu to w podbrzuszu, skurcze się zdarzają pojedyńcze, a brzuch napiety co chwila :baffled: Wprawdzie wieczorem wszystko sie rozchodzi i teraz na przykład nic mi nie dolega :tak::tak::tak: No ale pewnie wykrakałam :sorry:

A ja dzisaj jestem tak obżarta, że chyba zaraz pęknę, jak się leży i nic nie robi to tylko jedzenie w głowie ...
no jeszcze troszkę wytrzymaj i będziecie razem.:tak::-)

No to sie chwale:-)
Wlasnie znalazłam u Wikusi szesnastego zabka:tak:Prawa dolna trojeczke:tak:Wyglada na to ze dzisiaj sie przebił bo jest przebita taka mini kropeczka:-):tak:
Ogladam tvn meteo bo czekam na pogode i zaraz bede myła mlodym zabki
brawa dla Wiki

W Aquaparku było rewelacyjnie.Wyjeździłam sie na rurach-zjeżdżalniach za wszystkie czasy,było bombowo,tak stromo i szybko że myslałąm ze zawału serca dostane jak pierwszy raz zjechałam.Ale na tą najtrudniejszą to nie odwazyłam się wejśći zjechać,M zjechał to jak go zobaczyłam po ślizgu to podziękowałam.nie mógł dojść do siebie taka miał minę przerazoną :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D więcej już tam nie wszedł,to był jego pierwszy i ostatni raz :rofl2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: a tak cwaniakował na poczatku :tak::tak::tak::tak::tak:


w jakuzii sie ygrzałam,wybąbelkowałam,super.

tylko jestem strasznie poobijana przez te zjeżdżalnie,cała lewa strona mnie boli,nie mogę sie dotknąć lewej łopatki.mam nadzieje ze przejdzie szybko.


Obejrzelismy sobie filmik.


dzwoniłam do tesciowej,Oliwka bawi się na całego_O tej porze to w domu by juz spała a tam zabawa na 102 :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hulaja na całego.a niech robią co chcą :-D:-D:-D:-D:-D:-D
fajny dzień mieliście :-D:-D:-D

dobra ja już mykam bo M już dostał focha ze siadłam na kompa a mu obiecałam że ten dzień spedzimy razem bez komputera.
więc lecę.

pamietajcie o mnie troszkę :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-)
będziemy pamiętać :tak::-)

Moja Helena ponoć urządza tańce u babci :tak::-D
super,przynajmniej się nie nudzi :-D:-D:-D

A moje dziewczynki nadal wcinaja cukierki:szok:Takie z tych bransoletek na raczki.No ale najwazniejsze ze wczesniej zjadly po parowie:tak:
super :-)

Moja jeśli chodzi o słodycze to ma faze na gumisie :tak::-D Musiałam wydzielić dawke dzienna bo sie skubana upominala o jeszcze non stop :szok:
skądś to znam :-D:-D

A moje wlasnie na te cukierki i na tic taci:tak::tak::tak:Wole zeby jadły te cukiery bo sa bardziej miekkie a jak slysze jak gryza tic taci to az mam dreszcze:no::szok:
A miskow nie umieja jesc:szok:
Kupuje Im jeszcze paluszki junior no i chrupy
Kuba z tego to tylko tic taki :-D:-D:-D:-D

witam sie ,melduje ze koncze klade duza spac,mala juz psi,jem kolacje i lukam w miedzyczasei na "Dom nad jeziorem" na TVN:-)
no a w miedzyczasei cos tam napisze:-)
witaj

Mój małż do mnie zadzwonił i pyta się czy gdzieś wychodzimy :szok: Ma poczucie humoru :confused2:
oj ma :-D:-D:-D:-D:-D

A moje dzieciaki jeszcze nie spia:no:Zadzwoniła do mnie siora ,gadałam z Nia chyba z pol godzinki a w tym czasie moje dzieci robily sobie co chcialy:szok:
Od poniedzialku mialam isc do pracy ale cos nie wypaliło i byc moze pojde od 15 czerwca:no:
kilka dni dłużej z dziewczynkami pobędziesz :tak::-):-)

Mam nadzieje, ze to nie ode mnie sie zarazilas :szok::szok::szok:
Dobranoc :-)

PS. As, bylas juz z pieskiem? :rofl2:
Na spacerek idę po północy,teraz za wcześnie jeszcze :-D:-D:-D:-D
Dobra dziewczyny nadrobiłam .
Ufff,ale się zmęczyłam tym czytaniem :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry