reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ostatnia edycja:
reklama
Przeczytałam jakieś 400 postów:szok::szok::szok::szok::szok: jeszcze jakieś 20 stron i będę w domu:szok::szok::szok::szok:
Cześć Dziewczyny
Poczytałam, ale nie mam czasu odpisać. :zawstydzona/y: Muszę jechać i złożyć wniosek o nowe prawko. :zawstydzona/y:
Dostałam mandat :zawstydzona/y: 200zł i 4 punkty :-:)-:)-:)-(
Mój m śmieje się, że jestem przestępczynią :-p:-p:-p
rany boskie, to ja się zaczynam bać:szok::szok::szok::szok:muszę też wymienić to prawko:tak::tak:mi się czasem zdarza jeździć bez dowodu rejestracyjnego jak M mi weżmie samochód i potem zapomni oddać dokumenty:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
słchajcie musze wam naisać a właściwie przepisać wypracowanie mojego adama:
temat: ZA CO KOCHAM MOJĄ MAMĘ.....
wypracowanie:
MOJA MAMA TO ANIA.ZA CO JĄ KOCHAM?????
GDYBYM NPISAŁ ŻE ZA TO ŻE JEST MOJĄ MAMĄ BYŁO BY TO BANALNE...GDYPYM NAPISAŁ ŻE ZA TO ŻE SPRZĄTA PIERZE GOTUJE PRASUJE BYŁO BY TO SEKSISTOWSKIE....
KOCHAM MOJĄ MAMĘ BO NIKT JAK ONA POTRAFI SIĘ ŚMIAĆ BO TYLKO ONA MA CIERPLIWOŚĆ DO SŁUCHANIA MOICH OPOWIEŚCI BO TYLKO ONA ROBI NAJLEPSZE OBIADY BO ROBI MI PYSZNE KANAPKI DO SZKOŁY BO URODZIŁA MI BRATA I SIOSTRE BO CZYTA NAM WIECZIREM FRENKLINA BO GIGLA NAS BO JAK ODKURZA TO ŚPIEWA.KOCHAM MOJĄ MAMĘ BO TO JEDYNA TKA MAAMA NA ŚWIECIE....
opis nauczycielki pod pracą: praca samodzielna na lekcji bogate słownictwo praca wyjątkowa.Adam pisz staranniej ocena celująca:tak::tak::-)
normalnie się wzruszyłam:tak::tak::tak:malinka Ty masz cudowne dzieci:tak::tak::tak::tak:
uwaga uwaga antoni ma pierwszego ząbka prawą dolną jedynkę
cart86.gif
wielkie gratki dla Antosia;-);-);-)
dziewczyny zobaczce to:Zalogowanych na Forum: 826 (262 użytkowników oraz 564 gości) ..........................ile osób nas podgląda:szok:
a to świntuchy, żeby nas tak bezczelnie podglądać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
aaaaaaaa i raczej od razu nie bede miala internetu, bo kompa musimy na gwarancje oddac...:eek: a do lapka to nei wiem cyz mi koles go zrobi zebybyl net bo my chcemy bezorzewodowy ale musi byc głowny komp-ten co ebdzie na gwarancji, wiec moze nawet jakies 3 tyg bez neta bede:baffled::baffled::baffled::baffled:
wymyśl coś bo bez bb to nam tam uschniesz z tęsknoty i my za Tobą też:-D:-D:-D:-D
skoro chodziła do przedszkola to czemu teraz nie chodzi?jak dziecko chodzi to już jest kontynuacja,nie trzeba co roku składać papierów:happy:
trzeba co roku składać papiery, a jeśli do tego samego przedszkola to przynajmniej jest pewność, że dziecko przyjmą :tak::tak::tak:
słodziak;-);-);-)

To bedzie mniej wiecej tak wygladalo
super, zrobisz furorę na tej komunii:tak::tak::tak:
Mama Krowa
Tata Byk
Mama lezy w lozku
Tata cyk cyk
toż to prawie poemat:-D:-D:-D:-D:-D

Ide dalej nadrabiać:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Mąż uszczypnął żonę w pośladek i zażartował:
- Gdybyś to trochę ujędrniła, moglibyśmy się pozbyć twoich wyszczuplających majtek.
Potem uszczypnął ją w piersi i powiedział:
- A gdybyś to ujędrniła, moglibyśmy się pozbyć wszystkich twoich staników.
Oburzona kobieta łapie męża za penisa i krzyczy:
- A gdybyś to ujędrnił, to moglibyśmy się pozbyć ogrodnika, listonosza, hydraulika i mleczarza!
:-D:-D:-D
dobre:-D:-D:-D:-D
A tak w ogóle to chciałam sprostować, że mandat jest za przekroczenie szybkości, a nie za brak zmiany prawka! :-p Złapał mnie jakiś radar. :zawstydzona/y: Dobrze, że nie w Łodzi, bo tu to czasem naprawdę potrafię porządnie przekroczyć prędkość, jak mnie ktoś wkurzy :zawstydzona/y:
A pan policjant wczoraj zapukał, m mu otworzył drzwi, a ten mówi, że poszukuje pani ... ..., która jest podejrzana o popełnienie przestępstwa. :szok: No więc mój m zbladł... :-D Na szczęście pan policjant szybko wyjaśnił w czym rzecz. :-D
a ja już się przestraszyłam:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witaj AGUNIA:-)

My bylismy na festynie i było fajnie:tak:Chociaz zdecydowanie za duuuzo ludzi przez co mlode mi marudzily:-)No ale nabawili sie wszyscy ,najedli i wymeczyli:tak:W drodze powrotnej dziewczynki mam usnely i spaly prawie dwie godziny:tak::tak:
 
No to zapedzilam chłopakow zeby posprzatali porzadnie u Dominika :tak:A ja wlaczyłam sobie muzyczke i biore sie za ..prasowanie:szok::tak:

Bede z doskoku bo licze na to ze ktoras z Was wejdzie wkoncu na BB i mnie odciagnie od tego prasowania;-):-D:-D:-D

Własnie tego słucham
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=MMfvdKL8nfs&feature=related"]YouTube - paulla,,.Od dziś"pierwszy singiel!!!!!!!!2008[/ame]
 
a my troche poszlismy na spacer ale nas deszcz z parku wygonil i bardzo glosna muzyka teraz dzieci ogladaja chwilke bajki a ja troche Was czytam troche ksiazkę ;-) mąz poszedl na klatke wyczyscic wozek z piachu :-p
 
reklama
Do góry