reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam niedzielnie:happy:
my po pikniku rodzinnym castoramowskim z okazji dnia dziecka było superrrrrrrrr:tak::tak::tak:
fotki zaraz wkleje gdzie trza i co nieco napiszę gdzie trza :tak::tak:
wiktoria ja oglądałam spotkali się:tak::tak:
nadrabiam wklejam pisze no jestem z wami huraaaaaa:-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Już jestem w domciu :tak::tak::tak::tak::tak:
Myslałam że będę mieć duzo do nadrabiania a tu takie pustki dziś ze szok,zaskoczyliście mnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ta dzisiejsza pogoda mnie dziś dobija.co chwile jest ulwa i to straszna,za chwilę przestaje wychodzi słońce,potem znowu zachodzą chmury i znowu ulewa.zmoklismy jak wracalismy.
 
witam się na chwilkę po przerwie:) tylko na chwile, musze ponadrabiać, chociaz chyba musialabym 3 dni spedzic na samym czytaniu Was:p
ale za to musze sie pochwalić, że Natalka rozstała się ze swoim smoczkiem:) jestem z niej bardzo dumna, chociaz jeszcze czasami sobie o nim przypomni, ale jest dzielna:) teraz pora na pieluchy:)

a poza tym jestesmy po weekendzie z dziadkami, wiec nadrobilysmy sprawy rodzinne:)
a jutro dzień dziecka i sie zastanawiam, co bedziemy robic z małą, bo tatusia znowu nie ma... ciężko pracuje:/
macie jakies pomysly? bo ja w sumie to niedoswiadczona:(
 
No to wyprasowałam prawie wszystko z tego co sobie uszykowałam:tak::tak::tak:Ale juz mnie strasznie bola plecy i skonczyłam na dzisiaj;-)
A M jeszcze sprzata u mlodego:szok::-D
 
cześć, ale się za Wami stęskniłam:tak::tak::tak:
My za Toba tez:tak::tak::tak:
Fajnie ze juz jestes:-)

Ciekawe jak tam ANKA w polsce?Mam nadzieje ze do mnie zadzwoni i wleca na kawke:tak::tak::tak:

M odsunał mlodego łozko a za łozkiem znalazł pelno papierkow po słodyczach:szok::szok::szok:Dominik wszystkie słodycze mial u siebie ale sadzilam ze leza caly czas w szafie,no ale jak widac mylilam sie i to bardzo:no:

Wczoraj kupilma na probe herbatke firmy gellwe brzoskwiniowa 300gr i zapłacilam za nia troszke ponad 2 zł:szok::szok::szok:
 
dowikla naprawdę sądziłaś, że Dominik się oprze pokusie?:-D:-D:-D:-D:-Doj matko żyj sobie w słodkiej nieświadomości:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry