reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześć kochane,ja na chwilkę się zameldować wpadłam ,gwoli usprawiedliwienia dodam ,ze tyle piszecie ,że nie mam czasu nadrobić.Wczoraj u nas była tak paskudna pogoda od rana ,że m wzioł wolne i tapetowaliśmy dzieciaków pokój ,do 20 wieczorem nie miałam chwili ,a potem siły:zawstydzona/y:ale za to przy okazji jak wysprzątany ,wiem teraz co i jak z ich rzeczami:tak:dziś od rana byłam w gryficach pozałatwiać urzędowe sprawy i oczywiście w rossmanie ,a że byłam sama to trochę pozwiedzałam półki:-)Muszę sie koniecznie spiknąć z szefem ,bo zaraz czerwiec,a ja nic konkretnie nie wiem od niego ,wszystko przez kogoś i to też nie dokładnie,nie wiem czy pracuję przez weekend czy od poniedziałku ,już na stalle i najważniejsze nie wiem co z rejestracją ,bo na czarno pracowała nie będę wcale ,poszukam czegos innego jakby co?No i tak z grubsza moja sytuacja wygląda , Co do zapalenia pęcherza ,to na biegu urosept ,bo jest bez recepty ,a jak nie wystareczy to już trzeba będzie o antybiotyk pędzić:tak:
 
reklama
witam mamuski:)
czy moge do was dołączyc??
ja takze z tych siedzących w domku..hihi,do pracy planuje isc jak młoda bedzie mogła isc do przedszkola,czyli za jakies około 2 latka:)))
witaj u nas :tak:
musze isc dziecko nakarmic bo znowu zapomne tak jak wczoraj:-D:-D:-D:-D
bede pozniej:tak::tak:
hahaha
to fajno:))bardzo sie ciesze:))
Dzis jakas zdołowana jestem ,z małżem sie pokłóciłam,starszak marudny od rana ,mnie cholerne zapalenie migdałków niechce przejsc ,nomalnie pieknie.......:(
Młoda cos spac niemoze ,od wczoraja jakas inna jest.
Acha dzis odebralismy wyniki badan krwi młodej i ma za wysokie OB co to moze znaczyc???
Wizyte u laryngologa mamy dopeiro na 25 czerwca:((i sie martwie:((
zdrowka zycze :tak:
 
dzieki:-):-):-):-)
wlasnie szukalam takiego z baba jaga;)bo ta na mnie wolali kiedys an CB radio niektorzy:-D:-D:-D:-D
i moj P tez nieraz sobie o tym przypomina ze ja czarownica jestembo ciagle kracze:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mlenka a Twoj avatar jaki....mmmmm

kochana na mnie też m ówili czarownica a mój ulubiony kolega żmijka a potem czarna mamba ale to wiele lat temu oj byłam kawał cholery z ostrym jęzorem :-D cięty jęzor mi został ale ogólnie to chyba złagodniałam :-D:-D
 
Tak tylko ze u nas jest tu taj pojeb..ane ze w piatki wszyscy lekarze maja tylko do 12 otwarte a w poniedzialek tez maja zamkniete bo jakies swieto jest wiec bede musiala do wtorku poczekac z badaniem moczu:wściekła/y::wściekła/y: ale wysle m do apteki moze mi cos przywiezie

i to jak najszybciej najlepiej by było :tak::tak::tak:

a nie mozesz isc do szpitala a ostry dyzur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????
tam Ci musza pomoc a laboratoria W szpitalach cala dobe sa czynne,wiec przeciez mozesz zrobic badania prywatnie jakby co
Anabuba zawse prawdę ci powie :tak::tak::tak::tak::tak::-):-D:-D:-D:-D

witam mamuski:)
czy moge do was dołączyc??
ja takze z tych siedzących w domku..hihi,do pracy planuje isc jak młoda bedzie mogła isc do przedszkola,czyli za jakies około 2 latka:)))

witamy,ale i ostrzegamy musisz sie wkupić w nasze łaski,czekamy na fotki twoje i twojej rodzinki.musimy wiedziec z kim plotkujemy:-):-):-):-)

musze isc dziecko nakarmic bo znowu zapomne tak jak wczoraj:-D:-D:-D:-D
bede pozniej:tak::tak:

a zapomniałaś ???:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
pomysłowość moich dzieci mnie powala....wysłałam adama do warzywniczka po chleb mleko cebule ziemniaki i truskawki no kupił wszystko ładnie tylko truskawki położył na dno torby i powalił na to reszte zakupów....wyciągam to i mówie adam cholercia jak ty to pakowałeś przecież to jakaś mamałyga:angry:a mój synuś spokojnie odparł mamuśka to teraz szybko na durszlaczek przepukamy wodą do miseczek cukier śmietanka i pycha mus gotowy no nawet gnieść nie trzeba ja to jestem pomysłowy co????no łapy mi opadły głupawy dostałam a oni płukają je teraz w kuchni i szypułkują aż boje się tam wchodzić:eek::-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D chyba sobie pojde truskawy kupic tez:tak::tak::tak:

zaryzykowałam bo bez kawy to mi głowa już opada oczywiście zaczęła popłakiwać ale dostała smoka i ściszyłam piosenki widzę ,że jest już jak śnięta ryba i mam nadzieję ,że zaśnie chociaż na godzinkę to skocze do sklepiku i się wykąpię chociaż moje włosy to wyglądają Malina tak jak kiedyś pisałas o swoich i tez udaję ,że błyszczą bo takie zdrowe :-D:-D:-D

kur.. i oczywiście mała zasypia i tel zadzwonił zaraz mnie szlag trafi ciągle mówię że ona zasypia koło południa i żeby nikt nie dzwonił a ludzie jak takie tuki nie rozumieją ;/
jaki ładny nowy awatarek masz:tak::-D


ja juz po obiadku z patim dosc dawno, porozwiązywalam sobie krzyzowki, odpoczełam, teraz musze isc dosklepu kupic sobie podkład, pair toaletow i pare innych rzeczymza bardzo nie mam co kupowac bosdie nie oplaca bo edzie wiecej przenoszenia do nowego m:-D:-D:-D
 
A co powiecie na to:
Kobieta ważąca 280 kg urodziła zdrowe dziecko

Mimo rad lekarzy, którzy obawiali się, że jej serce nie wytrzyma porodu, ważąca 280 kilogramów 35-letnia Rosjanka, odmówiła aborcji i urodziła zdrowe dziecko.

Chłopiec, który przyszedł 15 maja na świat przez cesarskie cięcie, ważył 2,45 kilograma. Pierwsze dni swojego życia spędził w inkubatorze. Początkowo żywiony był specjalną sondą, ale teraz pije już mleko przez smoczek.

Gdy tylko lekarze zorientowali się, że Nonna spodziewa się dziecka, zaproponowali jej aborcję ze względu na niebezpieczeństwo, jakie ciąża mogła stanowić dla kobiety ważącej wówczas 240 kilogramów.


REKLAMA
dol.gif
Czytaj dalej




Ciążę kobiety tak otyłej lekarze uznali za swego rodzaju cud, ale nie wierzyli w jej pomyślne zakończenie, m.in. ze względu na słabą wydolność serca pacjentki.

Nonna stanowczo odmówiła usunięcia płodu i podpisała dokument, w którym zwalnia lekarzy z wszelkiej odpowiedzialności za przebieg ciąży i porodu.

W 34. tygodniu ciąży, w związku z pogorszeniem się stanu zdrowia kobiety, ekipa ginekologów pod kierunkiem doktora Marka Kurtsera przeprowadziła operację cesarskiego cięcia.

Młoda, samotna matka wstaje już z łóżka i choć nie bez trudu, spaceruje szpitalnym korytarzem. Syna nazwała Ryszard.
 
witamy nową mamusie na naszym chacie:tak::tak:
o madziula jesteś ale fajnie:tak::tak::tak:proszę o fotki pokoju wytapetowanego:tak::tak:
dziewczyny coś wam napisze tyko się nie nbijajcie głośno:rofl2:
siedze sobie czytam bb pisze i myślę ale komuś się mięsko jara ....no fakt jara się ale nie czyjaś tylko moja wątróbka w sensie nie moja tylko drobiowa:-D:-D:-D:-Duratowałam ją w ostatniej chwili taka troszkę mocniej wypieczona jest:-D:-D
 
reklama
witamy nową mamusie na naszym chacie:tak::tak:
o madziula jesteś ale fajnie:tak::tak::tak:proszę o fotki pokoju wytapetowanego:tak::tak:
dziewczyny coś wam napisze tyko się nie nbijajcie głośno:rofl2:
siedze sobie czytam bb pisze i myślę ale komuś się mięsko jara ....no fakt jara się ale nie czyjaś tylko moja wątróbka w sensie nie moja tylko drobiowa:-D:-D:-D:-Duratowałam ją w ostatniej chwili taka troszkę mocniej wypieczona jest:-D:-D
oj malina ale zdolna z Ciebie dziewczyna :-D:-D:-D:-D:-Dnawet mi sie zrymowało :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
Do góry