reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a no bo juz mam dosc wojny z m, a dopiero sie zaczeła:baffled::dry:
wkurwia mnie to że jest syf a ja musze w nim siedziec:baffled:
wczoraj mnie cayd zien nie bylo-wróciłam o 23....hihi... no ale dziisiaj od ranamam nerwy jak widze wszystkie naczynia porozwalan wszedzie...:baffled:
nie nerwuj sie kochana spokojnie .... :-D
a najgorsze że to woghóle nie działa tylko jest jeszcze gorzej:dry: ale ja na pewno nie odpuszcze, zasłużył sobie, tylko kurw... jak mam sie przemóc i nie sprzątac:confused:
nie sprzataja moze jak nie bedzie mial w czym juesc to sam sie wezmie za mycie garow a Ty powiedz ze jestes w ciazy i niech doceni to ze nie bedziesz latala w kolko za nim czy czegos moze przypadkiem nie chce :dry:
madeuska rozumiem Cie,albo wez wpatruj sie pol dnia w komp,albo wychoc na spacerki:) spotkaj sie ze znajomymi.A jak wrocisz do domku,wez mila kapiel i wskocz do lozeczka i poogladaj tv:) wypoczywaj poki jestes w ciazy:) a teraz jak masz "wojne" to masz okazje aby poodpoczywac i sie odprezyc.choc ten bałagan nie bedzie dzialal tak relaksujaco:no:. moze udaj,ze go nie widzisz:)
dokladnie jestem za :tak:
Witam,

ja tez dzisaj w podłym nastroju :no:

Nieprzespana noc, bolący brzuch, a do tego M mnie wkurzył z samego rana :baffled:
oj nie dobrze oszczedzaj sie :tak:
Ja po kąpieli odmoczyłam się zrelaksowałam :tak: połknęłam dodatkową połówkę fenka i brzucho w miarę normalny :tak: No i słoneczko wychodzi :) od razu mi lepiej :-D
no to super ;-)
Witam :-D u nas pochmurno
Medeuska szkoda ze nie mieszkam blizej to dotrzymałabym Ci towarzystwa

Mama Helenki dobrze ze juz lepiej sie czujesz :tak:
A mnie wczoraj mąz zaskoczyl :szok::szok: stwierdził ze do tej tuniki co sobie kupiłam na wesele zloty lancuszek (dostal go od m na 35 urodziny ) bedzie skromnie wyglądał i wyciągnąl mnie na miasto Powiem ze nei bardzo skumałam o co mu chodzi :zawstydzona/y: a on myslał o zlotej bransoletce i pewnie by kupil tylko ja sie przestrazsyłam ceny :szok::zawstydzona/y: i stanęlo na tym ze kupił mi pozlacany zegarek :baffled:
oj ale Ci zazdroszcze :tak:
 
reklama
no a teraz tak od siebie
jestem wkurzona niewyspana i wogole
chyba wszystkie mamy taki dzien :sorry2:

ale mlody obudzil mi sie po 2 w nocy i nie spal do ... kolo 5 :szok::szok::szok: no masakra juz sie potem wkurzylam i odlozylam go do lozeczka i mowie niech sobie wyje jak chce mnie to juz nie rusza... ale na szczescie troche sie powiercil i zasnal no i za 2 godziny pobudka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tak wiec od po 7 juz nie spie cala noc w dupie :no::no:
i mam nadzieje ze przyjanmniej pojdzie spac bez zadych ale w poludnie bo juz tego nie wytrzymam... sil dzis nie mam :no::no::no::no:
 
super:tak: mój to nie pamiętam kiedy mi coś kupił.. ah.. nawet jak jest okazja to nic mi nie kupuje "bo szkoda pieniędzy" a co dopiero tak po prostu:sorry2::sorry2::sorry2:

nie nerwuj sie kochana spokojnie .... :-D

nie sprzataja moze jak nie bedzie mial w czym juesc to sam sie wezmie za mycie garow a Ty powiedz ze jestes w ciazy i niech doceni to ze nie bedziesz latala w kolko za nim czy czegos moze przypadkiem nie chce :dry:

dokladnie jestem za :tak:

oj nie dobrze oszczedzaj sie :tak:

no to super ;-)

oj ale Ci zazdroszcze :tak:
wszystko ma swój cel :tak: i ja juz wiem jaki to jest wesele u niego w rodzinie no i musi zone ubrac zeby go nie obgadali :-D:-D:-D:-D:-D:-D bo same plotkary u niego w rodzinie :-p powiem Wam ze ja jestem skromną osobą i nie bardzo sie lubie obwieszac czym kolwiek :dry:ale na wesele to faktycznie fajnie jest sie ubrac coby nie odstawc:-D:-D:-D za to w czerwcu zciągniuemy pasa coby kasa zostal jaks na ksiazki dla dzieci
 
Ostatnia edycja:
wszystko ma swój cel :tak: i ja juz wiem jaki to jest wesele u niego w rodzinie no i musi zone ubrac zeby go nie obgadali :-D:-D:-D:-D:-D:-D bo same plotkary u niego w rodzinie :-p powiem Wam ze ja jestem skromną osobą i nie bardzo sie lubie obwieszac czym kolwiek :dry:ale na wesele to faktycznie fajnie jest sie ubrac coby nie odstawc:-D:-D:-D
ja lubie od czasu do czasu cos zalozyc na sibei jakies korale czy branzoletki :tak:
a nie przejmuj sie plotkarami z jego rodzinki i tak bedziesz slicznie wygladac wiec beda mogly pozazroscic ;-)
 
wogóle to kurde ja jeszcze nie czuje ruchów maluszka, a wiekszosc dziewczyn na pazdzierniku juz czuje, ja nie iwem czy ja wyrodna matka jestem że nie odróżniam jelit od mojego dziecka czy co:confused:


spokojnie nie masz się czym martwić ja poczułam ruchy gdzieś ok 20-21tyg ciąży.jeszcze poczujesz :tak::tak::tak::tak::tak:
 
ja sie tylko ciesze ze jednak mu zalezy jak wygladam bo czasami mialam wrazenie ze mu wszystko jedno:tak: a z ta tunika to było tak ze ja latalam po miescie jak glupia a w koncu kupilismy kolo nas i to moj maz ja wypatrzył i stwierdzial ze bardzo fajna i bedzia mi pasowac i faktycznie te co mi sie podobały to jedna byla za mala druga dodawała mi kilogramow a tę co mąz zauważyl jak załozyłam to idealna i kolor i kroj takza cos w tym jest Mąż najlepsze lusterko :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Joanna super zegarek:tak:
ja wykapana- wypeelingowana, ogolona, wyoliwkowana... , która chętna:confused::-D:-D:-D:rofl2::rofl2:

zaraz jak mi oliwka wsiąknie bede lazła myc włosy:tak:
 
Do góry