reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
jak to nie chce mi sie, a ty myslisz, ze te stan to jeszcze 2 3 dni i po kłopocie??? juz do biblioteki zapas na 2 tygodnie wybrac!!!
 
Ja po kąpieli odmoczyłam się zrelaksowałam :tak: połknęłam dodatkową połówkę fenka i brzucho w miarę normalny :tak: No i słoneczko wychodzi :) od razu mi lepiej :-D
 
spadam, bo się odkleić niemoge. Życze miłego dnia, mój zachrzaniony z lekka, znówpo południu do teściowej...
 
Witam :-D u nas pochmurno
Medeuska szkoda ze nie mieszkam blizej to dotrzymałabym Ci towarzystwa

Mama Helenki dobrze ze juz lepiej sie czujesz :tak:
A mnie wczoraj mąz zaskoczyl :szok::szok: stwierdził ze do tej tuniki co sobie kupiłam na wesele zloty lancuszek (dostal go od m na 35 urodziny ) bedzie skromnie wyglądał i wyciągnąl mnie na miasto Powiem ze nei bardzo skumałam o co mu chodzi :zawstydzona/y: a on myslał o zlotej bransoletce i pewnie by kupil tylko ja sie przestrazsyłam ceny :szok::zawstydzona/y: i stanęlo na tym ze kupił mi pozlacany zegarek :baffled:
 

Załączniki

  • 082308092040.jpg
    082308092040.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 17
Witam :-D u nas pochmurno
Medeuska szkoda ze nie mieszkam blizej to dotrzymałabym Ci towarzystwa

Mama Helenki dobrze ze juz lepiej sie czujesz :tak:
A mnie wczoraj mąz zaskoczyl :szok::szok: stwierdził ze do tej tuniki co sobie kupiłam na wesele zloty lancuszek (dostal go od m na 35 urodziny ) bedzie skromnie wyglądał i wyciągnąl mnie na miasto Powiem ze nei bardzo skumałam o co mu chodzi :zawstydzona/y: a on myslał o zlotej bransoletce i pewnie by kupil tylko ja sie przestrazsyłam ceny :szok::zawstydzona/y: i stanęlo na tym ze kupił mi pozlacany zegarek :baffled:
super:tak: mój to nie pamiętam kiedy mi coś kupił.. ah.. nawet jak jest okazja to nic mi nie kupuje "bo szkoda pieniędzy" a co dopiero tak po prostu:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
wogóle to kurde ja jeszcze nie czuje ruchów maluszka, a wiekszosc dziewczyn na pazdzierniku juz czuje, ja nie iwem czy ja wyrodna matka jestem że nie odróżniam jelit od mojego dziecka czy co:confused:


dobra, ide do wanny bo mi woda ostygnie...bo już chyba z 15 min temują sobei nalałam. hihi
 
Do góry