reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
melduje się:happy2:
lece poczytać i wracam:tak:
mam świetny humor i jasrem wyspana jupiiiiii:-D
Zazdroszcze Tobie:tak::tak::tak:Ja niby tez troszke pospalam ale humor to nie najlepszy:no:
Sliczny ten zegarek:-):tak:
wogóle to kurde ja jeszcze nie czuje ruchów maluszka, a wiekszosc dziewczyn na pazdzierniku juz czuje, ja nie iwem czy ja wyrodna matka jestem że nie odróżniam jelit od mojego dziecka czy co:confused:
Kochana:tak:Zadna z Ciebie wyrodna matka:no::-)Niektore kobiety czuja pozniej ruchy ,a wiec ze spokojem jeszcze bedziesz miała dosyc tych kopniakow i wkladania malutkich stopek pod zebra;-):-):tak:
 
tarararam o 11 leci perfekcyjna pani domu na tvn:-D
i chyba c piątek leci z tego co widze:confused: nie wiedziałąm:confused: chyba ze od niedawna:confused::confused::confused:
uwielbiam ten program:-D jak widze ten syf u tych ludzi czasem:szok::szok: masakra, jeszcze jen jest fajny, z tymi dwoma babami coprzyjezdzają do ludzi- to woglóle sajgon:szok:
 
a ja wam powie m ze ten balsam orzechowy Bielendy jest super smaruje juz 3 dzien rano i wieczorkiem i pieknie zbrązowiałam tak naturalnie bo niek tore sa balsamy ze sa smugi i nierownosci a tu tak jakbym sie naturalnie opaliła :tak:i smaic mi siechc bo ja nigdy sie nie poalam a jak mnie zlapie to na czerwono :-D
gdzie kupiłas ten balsam???? tez bym sobie taki sprawiła :tak::tak::tak::tak:
daj fotkę zebym wiedziała jak wygląda :-)
 
U nas pogoda dzisiaj zrabana:no:Cała noc byla burza,mlody bal sie spac u siebie ale wkoncu udalo Jemu sie usnac:no:
Teraz nie ma wogoel słonca i jest jakos tak dziwnie:no:Dobrze ze choaciaz rano dzieciaki troche pospaly:tak:
No i własnie umowilam sie ze znajoma z BB na kawke:tak::tak::tak:
 
MEDEUSKA
Ja tez to zawse ogladałam:tak::tak::tak:I niektorzy Ci ludzie mieli naprawde strasznei syfiato w domach:szok::szok::szok:
Zreszta ja lubie duzo programow na tvn style:tak:
 
a ja wam powie m ze ten balsam orzechowy Bielendy jest super smaruje juz 3 dzien rano i wieczorkiem i pieknie zbrązowiałam tak naturalnie bo niek tore sa balsamy ze sa smugi i nierownosci a tu tak jakbym sie naturalnie opaliła :tak:i smaic mi siechc bo ja nigdy sie nie poalam a jak mnie zlapie to na czerwono :-D
ale się z Ciebie zrobi czekoladka:tak::tak: fajnie, że nie ma smug bo ja tego nie znoszę, a jak zapach? bo ja jestem na tym punkcie wyczulona:confused:
melduje się:happy2:
lece poczytać i wracam:tak:
mam świetny humor i jasrem wyspana jupiiiiii:-D
ale Ci fajnie, ja też bym się chętnie wreszcie wyspała:baffled::baffled:
super zegarek, a m to tylko pochwalic za taką hojność:-D:-D:-D
wogóle to kurde ja jeszcze nie czuje ruchów maluszka, a wiekszosc dziewczyn na pazdzierniku juz czuje, ja nie iwem czy ja wyrodna matka jestem że nie odróżniam jelit od mojego dziecka czy co:confused:
dobra, ide do wanny bo mi woda ostygnie...bo już chyba z 15 min temują sobei nalałam. hihi
poczujesz i Ty nic sie nie martw, czasem ciężko je odróżnić od np bulgotania w brzuchu:-D:-D:-D
 
Mama Helenki dobrze ze juz lepiej sie czujesz :tak:
A mnie wczoraj mąz zaskoczyl :szok::szok: stwierdził ze do tej tuniki co sobie kupiłam na wesele zloty lancuszek (dostal go od m na 35 urodziny ) bedzie skromnie wyglądał i wyciągnąl mnie na miasto Powiem ze nei bardzo skumałam o co mu chodzi :zawstydzona/y: a on myslał o zlotej bransoletce i pewnie by kupil tylko ja sie przestrazsyłam ceny :szok::zawstydzona/y: i stanęlo na tym ze kupił mi pozlacany zegarek :baffled:[/QUOTE]
no facet na medal dobrze wychowany:-D:-D
wogóle to kurde ja jeszcze nie czuje ruchów maluszka, a wiekszosc dziewczyn na pazdzierniku juz czuje, ja nie iwem czy ja wyrodna matka jestem że nie odróżniam jelit od mojego dziecka czy co:confused:
żadna wyrodna jedne czują w 15-18 tyg inne w 22 więc luzik maleńka jeszcze cię skopie:tak:

dobra, ide do wanny bo mi woda ostygnie...bo już chyba z 15 min temują sobei nalałam. hihi

no wlasnie malinka troche nie pasuje Ci ta truskawka w avatarze:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
NO TO KTÓRA MI ZNAJDZIE AWATAR Z MALINKAMI COOOOO?????????:-D:-DA POZA TYM SEZON TRUSKAWKOWY ROZPOCZEŁAM:-p
 
reklama
Do góry