reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
No to jestem juz po lekarzu:tak:A M siedzial z mlodymi w domu i nawet zrobil Im sniadanko tzn nasypal platki do miski:-);-)
Dominik ma brzydkie gardlo i powiekszone migdaly no i ten wstretny kaszel:no:Lepiej zeby do konca tygodnia nie szedł do przedszkola:szok:Dobrze ze na dwor moze a nawet powinien wychodzic bo bym chyba zwariowała:no:;-)

No to zdrówka dla Dominika i oby szczypiorków nie zaraził :tak::tak::tak::tak:

Emily mi sie oststnio bardzo dziwnie zachowuje tzn od jakis 4 dni byje sie czesto po glowie lub buzi ciagnie sie mocno za wlosy nigdy tak nie robila dlatego nie wiem co jej jest :-:)-(
bawi sie zabawkami a tu nagle zaczyna sie bic :baffled::baffled::baffled: jak jej cos nie pasuje albo cos chce to tez sie bije:baffled::baffled: a jak jej zwracam uwage to jest jeszcze gorzej:-:)-(
mialy wasze dzieci moze tez taki okres ze sie same bily???


niestety nic nie poradzę w tym temacie bo Oliwka nigdy sie tak nie zachowywała.Spróbuj odwracac jej uwagę od tego,może to przejściowe i minie.



Oliwka dopiero teraz usneła.więc zabieram sie za robotę.Mój M też w domu a usnał przed Oliwką ,teraz razem spią,taki jest z niego porzytek jak jest w domu.mam jeszzce więcej sprzatania,powaga :tak::tak::tak::tak:


Dzwoniłam do żłobka i juz mozna przychodzić po wnioski.
Jutro sie przejdę z Oliwką i wezmę.
A składanie wniosków jest od 1-5 czerwca.To już niedługo.
 
:-)Ale wesoło tu u was. Jak zwykle z resztą.:tak::-)
A gdzie malinka? Coś ostatnio zawodzi:-D. A Aleksia odzywała się , bo nie widziałam?. Mam nadzieje , że wsysztko u niej ok.:tak:

Malinka jak się odezwiesz to odp. , bo ja potrzebuje rady w temacie kupkowym. Amela ma problemy ze zrobieniem. Nie robi nawet po 8 dniach. Za każdym razem czopka jej wkładam , bo wydaje mi sie , że za długo zalega to w jelitkach. Zapodałam jej już dwa razy śliweczkę suszoną GERBERA ale i to nie przyniosło żadnego efektu. Rumianek, koperek, proszek troisty też testowałam, ale łyżeczką , bo ssać z butki nie potrafi- nadal jej na cycu. Poradz coś jak znasz się na temacie.Aha soczek jabłkowy jeszcze nie testowany.

A może wy laseczki cos poradzicie?
 
Ty zmykasz jak młode spią, a ja jestem tylko wtedy jak maluchy śpią :-D
Przewaznie tez siedze jak spia ale czasami wole sobie cosik porobic:tak::tak::tak:
Dzisiaj wskoczylam sobie pod prysznic i sie wypeelingowałam no i zajełam sie Dominikiem:-)Teraz Dominik tez spi wiec jestem dopoki sie dziewczynki nie obudza:-D:-D:-D

AGNES
A juz sie zdecydowalas na 100% ze dajesz mala do zlobka:baffled::confused:
Ja byc moze od czerwca pojde do pracy na pol etatu i wtedy byc moze siorka mi sie zajmie malymi za drobna oplata;-):-)
 
U mnie chyba zaraz bedzie burza bo naszly takie chmury ze:szok::szok::szok:i do tego zrobilo sie chlodno i wietrznie:no:
A ja mam pranie i balkonie i zamiar wyprania kolejnego
 
AGNES
A juz sie zdecydowalas na 100% ze dajesz mala do zlobka:baffled::confused:
Ja byc moze od czerwca pojde do pracy na pol etatu i wtedy byc moze siorka mi sie zajmie malymi za drobna oplata;-):-)
dowikla tak na 100% to nie jestem zdecydowana.ja osobiście to bym jej nie dawała,bo wiem że będzie problem z rozstaniem.i tego boję się najbardziej.
Ale coś musimy postanowić bo z kasą coraz gorzej,przez ten kryzys M mniej zarabia a ceny w sklepach z dnia na dzień coraz wyższe i na mniej starcza.Masakra.

Myslimy aby pogadać z moimi rodzicami aby przez ten rok się nią zajeli,bo do przedszkola to chcę żeby chodziła.
Ale nie wiem czy się zgodzą,moja mam trochę nie za bardzo.tyle razy wspominałam i nawet nie zaproponowała :no::no::no::no:
więc boję sie ich odpowiedzi.wolałabym aby rodzice się nią zajęli niż by miała iść do żłobka bo to mniejszy stres i w żłobku stale te choroby :tak::tak::tak:

Przymierzamy się do tej rozmowy wielkimi krokami.
Ale mimo wszystko złoże wniosek bo jak mi sie w osttaniej chwili rozmyslą to muszę mieć jakieś zabezpieczenie,w razie czego jej nie puszczę i już i w tedy zwolnie miejsce dla innego dziecka.Tylko teraz taki problem z dostaniem sie do żłobka że nie wiem jak to będzie.
Zobaczymy.ale zkładam wniosek na pewno ,później sie będę martwić.:-)
 
reklama
U mnie przed chwilą padało,teraz wyszło słońce ale grzmi momentami.burza gdzieś blisko jest na pewno.Ale czy dojdzie do mnie to nie wiem.Oby nie.A zapowiadali u mnie.
 
Do góry