reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wiktoria dziekuje:) zastanawiam sie dlaczego jestesmy chorzy jak w sobote i wczoraj z maluchami nie wychodzilam:/ oj.... chyba wiem moze zarazily sie od bratowej corki bo mowila,ze juz wyzdrowiala a pewnie jeszcze nie bardzo a bylam u niej z 2godz:/ a miala zapelene gardla.ale bylam w piatek.kurcze ale wszystcy byli u niej zdrowi to kurcze czemy tylko nas to zlapalo??
 
reklama
agnes dzieki:)

kurcze mam tyle do sprzatania a mi nic sie nie chce,jeszcze dzis musze pojsc do admu,ale chyba przeloze na jutro jak moj bedzie mial wolne bo kurcze nie pojde z maluchami,najgorsze,ze mam pojsc do lekarza z nimi a pada dzeszcz.jak pech to pech.
 
witam sie i ja porannie;)
ja mam obsesje na punkcie chirurgow ihousa.sciagnelamjuz z sieci wszytskie nowe odcinki i pokonczyly sie sezony:wściekła/y:


Cześć dziewczyny.
Niedawno wstaliśmy.Zara będę szykować Oliwce kaszkę.A o 8.00 będę oglądać powtórkę Brzyduli :-) kurczę tak bardzo spodobał mi się ten fil że masakra,wczoraj sobie filmiki na you tube oglądałam o Brzyduli.Wciągnęło mnie na maxa :-D:-D:-D:-D no ale niestety jestem skazana na ranne powtórki bo o 18.00 to ja jestem zawsze z Oliwką jeszcze na dworze,zawsze zawijamy do domu ok albo nawewt po 19.00 zalezy od pogody.:-)

Słońce świeci ,więc może będzie ładnie,oby :-)
u mnie tez dosc ladnie i cielo.:-)


jak Ty wytrzymasz,juz to widzę, albo wysprzątasz dosłownie wszystko łącznie z droga przy domu na glac pomada, albo nie wiem co
wczoraj rano posprzatalam;)a jak tu sprzatac dzis jak pradu ma nie byc?????????
od 9 maja zabrac wiec pralka juz sie krecia zaraz druga,powinnam sie wyrobic wprac:-)
Paulina dzis lekcje konczy 10.30 bo jakas rade maja,wiec wypad juzo 10,potem zakupy to pewnie po 12 dotre do odmu,moze pokosze trawe jak juz obeschnie po tej mgle nocnej.
a ja dzis do dentysy-sadysty na 16.30:baffled:

dzien doberek w ten deszczowy ranek.

wczoraj Kuba miał nawrot astmy:( musialam go inhalowac,a od nocy wszyscy dchorzy oprocz mojego chopa.
kurcze gardlo ,mie napiepsza,katar masakryczny mam.Damian ma katar i lekka goraczke,najgorzej z Kuba bi ma mocny kaszel,katar ,goraczke i ciezko mu sie oddycha.dzis ide do lekarza,a najgorsze,ze mamy taka bide ,ze nawet grosika nie mam w portwelu:( a jeszcze tyle lekow dla Kuby musze wykupic i pewnie dzis cos da nam:/ juz mama dosyc

malinka wczoraj nie bylam w castoramie,dzis ojciec mnie sama podrzuci popoludniu.i musmy przelozyc nasze spotkanko .teraz to my musimy sie wykurowac:/
wspolczuje ale to taki okres ze sa duze zmiany temperatuy-jednego dnia upal,drugiego zimno wiec dzieci mog chrorowac.a do tego jeszczejak ma alergie...aby maj minal jak mowi moja sasiadka,bo tez ma syna z silna alergia i chorowal 3tyg:szok: mial poczatki zapalenia pluc z alergii,a zaczelo sie od kataru:szok:
 
Anabuba a czemu z mala chodzisz do alergologa??
moj Kuba nie dosc ,ze alergik to ma Atpowe Zapalenie Skóry i astme.teraz czekam na wezwanie na komisje lekarska,bo jak dobrze pojdzie bedzie dostawal od panstwa 600zl
 
reklama
Do góry