reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ale małpy jestescie!!!!!!!!!!!1
zeby o tej porze nikogo nie było?????????????:angry::angry::angry::angry:




u mnie jest już 20C :tak::tak::tak::tak::tak: ale bedzie dziś ciepło.super.
zaraz idziemy na dwór na podwórko :tak::tak::tak::tak: Oliwka konczy już drugie śniadanko i uciekamy.
dzieciaki siostry przyjechały więc jest szaleństwo na całego,zaraz będą jeździć jak szaleńcy na rowerach.
ja dzis poszłam w odstawkę,liczy sie dla oliwki dziś tylko moja chrzesnica-Klaudia.jak ona jest to ja już nie jestem potrzebna mojemu dziecku :-D:-D:-D:-D:-D:-D
u mnie rano było paskdunie,przez wiekszosc dnia nieciekawie,dopiero blizej wieczora zrobilo sie cieplej i ladniej,moze juz jutro bedze git

Oj Malinka tobie tylko to w głowie ale mi też:-D
4.gif
5.gif
6.gif
7.gif
1.gif
2.gif
3.gif
oj baby baby....:-D:-D:-D:-D



Witam, dotarłyśmy do domu w końcu :tak:

Kupiłam dzisaj skrzynke na listy, złą :wściekła/y::angry: Ogladałam identyczna tylko że się otwiera w druga strone, a z pólki wziełam zapakowana i dupa inna :wściekła/y::wściekła/y: Bede musiała jechac oddac :angry:



Moja Helenka jest miesożerna, kabanozy kotlety :tak::-D



Helena sie uczyła wołac w grudniu wiec nie było mowy o spacerze bez pieluchy :no:
to jak tam?mozemy sie wstepnie umawiac na wtorek?


Wlasnie mi sie wylaczyl aparat:szok::szok::szok:Wiec musze naladowac baterie:-)
wez mi kobieto jutro przypomniej ze mam naladowac baterie bo w wsobote mam wesele@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



to normalne,Oliwka to co chwila zmienia pozycje,nie ważne kiedy wstane w nocy zobaczyć do niej to zawsze jest w innym rogu łóżeczka,lub w nogach lub między szczebelkami.dla mnie to juz normalny widok:tak::tak::tak::tak:
u mnie to samo

no własnie dawno nie było joe alex,widocznie zapracowana bidulka i nie ma czasu :tak::tak::tak::tak::tak:
buduje sie kobieta


ja moze rano wpadne bo od 9 nie mam pradu:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
jak ja to przezyje?????:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
lece na t i tez zmykam
 
Jak na dwa dni to aż dziw, że tak mało naprodukowałys cie, no ale u Was czytam ładna pogoda była, u mnie gorzej.
Nadrabiam
 
Cześć dziewczyny.
Niedawno wstaliśmy.Zara będę szykować Oliwce kaszkę.A o 8.00 będę oglądać powtórkę Brzyduli :-) kurczę tak bardzo spodobał mi się ten fil że masakra,wczoraj sobie filmiki na you tube oglądałam o Brzyduli.Wciągnęło mnie na maxa :-D:-D:-D:-D no ale niestety jestem skazana na ranne powtórki bo o 18.00 to ja jestem zawsze z Oliwką jeszcze na dworze,zawsze zawijamy do domu ok albo nawewt po 19.00 zalezy od pogody.:-)

Słońce świeci ,więc może będzie ładnie,oby :-)
 
no walsnie-musze wam powiedziec ze Kuba i Paulina bardzo szybko znalezli wspolny jezyk:-D
bawili sie grzecznie bez zadnej awantury te 8 godzin:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
jeszcze tego nie bylo
:-DMoże cos jest na rzeczy:-D
Najważniejsze, że Wam było dobrze i dzieciaki świetnie się bawiły.


a jutro od 9 do 17 ma nie byc pradu bo cos beda robic.jak ja wytrzymam w takiej ciszy?????????
jak Ty wytrzymasz,juz to widzę, albo wysprzątasz dosłownie wszystko łącznie z droga przy domu na glac pomada, albo nie wiem co


a wiecie bede miala do psrzedania butki i sweterki-jakby ktoras byla zainteresowana:) tylko muse porobic foteczki,a to musze tesciowa poprosic aby przyszla do mnie z aparatem.
Jakie rozmiary?


No moja odkładnie tak karmi kotecka, tylko kotecek już nie taki malusi:-)


Moje dziecko zaczeło jeść sałatki :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: normalnie jestem w szoku,nigdy nie chciała ich tknąć.
teraz dałam jej sałatkę jarzynową i pokroiłam jeszcze 3 plasterki szynki i zjadła wszystko,a sporo tego było :tak::tak::tak::tak::tak: a zajadała się sałatką z takim smakiem ze ho ho.
ostatnio i ma dobry apetyt i coraz więcej nowych rzeczy chce próbować.
i opęzlowała dziś już całego banana po kaszce rano także dziś je za dwóch lub trzech :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D nie poznaje swojego dziecka :-)
No to jest się z czego cieszyć, oj jest!!!:tak::tak::tak:


helouuuuu niedzielne:happy2::happy2::happy2:
słoneczko wreszcie wyszło więc mykamy do znajomych na działeczkę niech się dzieci zmęczą to szybko padną a wtedu my szybciej zaczniemy nockę upojną:-p:-p:-p
miłej niedzieli:-):-):-):-)
Proszę od samego rana jakie niecne plany maliniaki snuja:-p:tak::-D


Wasze dzieci tez tak lubia miesko i kielbaski.Bo Laura jak widzi ze ktos je kilbase czy miesko odrazu sie podlacza:-D
Anka, często jest tak, że jak miąsko jej zasmakuje, to nawet ukochanych ziemniaczków nie chce zjeść. W ogóle za chrzestnym jest kiełbacho i miącho żerna:-D:-D


Ja sobie zrobilam SPA hehehe Kapiel z panka, maseczka a do tego depilacja.Wychodze i mowie do mojego ze teraz to moze mnie lizac od stop do glowy:-D:-D
Wlasnie sie dowiedzialam ze bedziemy mieli gosci
No i tyle z planów lizania tu i tam:baffled:


a moje kochanie zostaje i podłączy jakiś ruter co by latop był mobilny a internet wreszcie bezprzewodowy i będe mogła wreszcie obiadek gotować w kuchni i z wami klikać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D[/B]
My sprzedamy kompa i kupimy laptopa,i wierz mi tez Piotr powiedział, że rutera mi kupi, to chociaż obiad ugotuję jak już muszę ciągle z Wami gadać.:-D:-D:-D


Jako pierwsza daje obiecana fotke slonia dla MADZIULINATASZY:tak::tak::tak:
To obiecany słon-niestety ten malutki bo duzy spał i nawet ani na chwilke sie nie pokazał.
Dowikła, no fajne focie, ale co on tak od tylca pozuje???:-):-)


Ta słoniarnia ktora zrobili w tym zoo jest poprostu zarabista:tak::tak::tak:No ale kosztowała ponad 18 milionow:szok::szok::szok:
To i mi niech domek wybudują.Nie pogardze nawet takim za 10mln:-D
Dowikla świetne focie, dzieciaki wybawione, a Ty no bomba lasencja:-)
Będę tzrymać kciuki za mieszkanko. Oby się udało...



Ale przeciez my wszystkie jestesmy niezłe dupy;-)prawda:confused:
No proszę jaka sczera dziewczyna, nawet komplementami się podzieli:-D

Pati kochana jak dobrze, że się pokazałaś, ciągle myślę o Tobie
 
o 8.00 będę oglądać powtórkę Brzyduli :-) kurczę tak bardzo spodobał mi się ten fil że masakra,wczoraj sobie filmiki na you tube oglądałam o Brzyduli.Wciągnęło mnie na maxa :-D:-D:-D:-D no ale niestety jestem skazana na ranne powtórki bo o 18.00 to ja jestem zawsze z Oliwką jeszcze na dworze.Słońce świeci ,więc może będzie ładnie,oby :-)
Agnes ja tez czekam na brzydule, tez zawsze rano ja ogladam. A wiesz, wczoraj słyszałam, że maja ja sciągnąć z ramówki, bo ponoc za mała oflądalność, no cos mi się wierzyć nie chce.


U mnie weekend sredni, sobota u teściowej, nawet nie było tak żle, lałao i padało, ale z nią chociaż dało się wyjątkowo wytzrmac.
Wczoraj u mojej mamy od samego rana, bo ja chciałam do mojego starego kościólka na mszę, a później obiad i pojechaliśmy do babci. No tam to juz w ogóle było wesoło, za ścina mieszka ciotka i kuzynka ( no i wuj), ale miałam spokuj z mała, ciągle za Kaśką chodziła hihi

A dziś maja przyjechac po rowerek zebrac do naprawy, wieczorem wizyta u gienia. Oj, az sie boje...

lecę na T
 
dzien doberek w ten deszczowy ranek.

wczoraj Kuba miał nawrot astmy:( musialam go inhalowac,a od nocy wszyscy dchorzy oprocz mojego chopa.
kurcze gardlo ,mie napiepsza,katar masakryczny mam.Damian ma katar i lekka goraczke,najgorzej z Kuba bi ma mocny kaszel,katar ,goraczke i ciezko mu sie oddycha.dzis ide do lekarza,a najgorsze,ze mamy taka bide ,ze nawet grosika nie mam w portwelu:( a jeszcze tyle lekow dla Kuby musze wykupic i pewnie dzis cos da nam:/ juz mama dosyc

malinka wczoraj nie bylam w castoramie,dzis ojciec mnie sama podrzuci popoludniu.i musmy przelozyc nasze spotkanko .teraz to my musimy sie wykurowac:/
 
dzien doberek w ten deszczowy ranek.

wczoraj Kuba miał nawrot astmy:( musialam go inhalowac,a od nocy wszyscy dchorzy oprocz mojego chopa.
kurcze gardlo ,mie napiepsza,katar masakryczny mam.Damian ma katar i lekka goraczke,najgorzej z Kuba bi ma mocny kaszel,katar ,goraczke i ciezko mu sie oddycha.dzis ide do lekarza,a najgorsze,ze mamy taka bide ,ze nawet grosika nie mam w portwelu:( a jeszcze tyle lekow dla Kuby musze wykupic i pewnie dzis cos da nam:/ juz mama dosyc

malinka wczoraj nie bylam w castoramie,dzis ojciec mnie sama podrzuci popoludniu.i musmy przelozyc nasze spotkanko .teraz to my musimy sie wykurowac:/
No to nie ciekawie:no:zdrówka dla was wszystkich:tak:
Cześć dziewczyny.
Niedawno wstaliśmy.Zara będę szykować Oliwce kaszkę.A o 8.00 będę oglądać powtórkę Brzyduli :-) kurczę tak bardzo spodobał mi się ten fil że masakra,wczoraj sobie filmiki na you tube oglądałam o Brzyduli.Wciągnęło mnie na maxa :-D:-D:-D:-D no ale niestety jestem skazana na ranne powtórki bo o 18.00 to ja jestem zawsze z Oliwką jeszcze na dworze,zawsze zawijamy do domu ok albo nawewt po 19.00 zalezy od pogody.:-)

Słońce świeci ,więc może będzie ładnie,oby :-)
Unas też słoneczko świeci ja tez dzisiaj obejrze brzydule i dzisiaj zapowiada mi sie koszenie
korrida.gif
a to na dobry dzień:-D:-D:-D
 
reklama
luna butki cichobiegi 39(kurcze za bardzo cisna mnie w duzy palec--a szkoda mi noge pochara tac jak i tak nie rozejda sie)a drugie na obcasik 38(ale dobre na mnie)czekoladowe super wygodne-ale nie mam do czego ubrac mialam je z 3razy na sobie a cichobiegi 4razy i sa czarne.sweterk jeden jest wstawiony na sprzedam(ale fotke robila tesciowa i brzydko wyglada a jest super,roz uniwersalny-ale ja mam a chude rece do niego(ostatnio za chuda jestem:(( ) reszte musze popatrzec w szafce co jeszcze mam:)
 
Do góry