reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja sobie zrobilam SPA hehehe Kapiel z panka, maseczka a do tego depilacja.Wychodze i mowie do mojego ze teraz to moze mnie lizac od stop do glowy:-D:-D
Laura jescze spi obiadek gotowy:tak:
 
Wlasnie sie dowiedzialam ze bedziemy mieli gosci:baffled: drugi brat mojego i szwagrier maja wpasc:szok:Nie pamietam kiedy u nas byli:-D:-D
Pogoda u nas do bani wiec i tak sie nigdzie nie wybieralismy ale mialam plan na wieczorek:sorry2:
No coz Laura spala do 17:30 wiec dzis troszke pokroluje:-D
W PL pewnie ladna pogoda i korzystacie z urokow wiosenki:happy2:
 
wróciliśmy myślałam że dzieci padnięte będą a oni nie:szok::szok::szok:
adam poszedł do taty ma z nim iść na rower julka poszła do swojej psiapsióły też julki gotować obiad w piaskownicy:-D:-D:-D:-D
ja mykam zaraz na spacerek poobiedni z antkiem a moje kochanie zostaje i podłączy jakiś ruter co by latop był mobilny a internet wreszcie bezprzewodowy i będe mogła wreszcie obiadek gotować w kuchni i z wami klikać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Medeuska rejestrowałaś sie w tym linku co ci podałam
nie, bo nie dostałam tego linka aktywacyjnego w koncu:no:

My juz po rosolku Laura wcina gotwane miesko a moj drzemie przed tv:szok:Co na w nocy bedzie robil:confused:

Wasze dzieci tez tak lubia miesko i kielbaski.Bo Laura jak widzi ze ktos je kilbase czy miesko odrazu sie podlacza:-D

nikogo nie ma:baffled:
OO Patryk to za miesem strasznie:tak: ale tu to my wszyscy miesożerni:-D:-D:-D moje dziecko pewnie tez bedzie:-D:-D

Ja sobie zrobilam SPA hehehe Kapiel z panka, maseczka a do tego depilacja.Wychodze i mowie do mojego ze teraz to moze mnie lizac od stop do glowy:-D:-D
Laura jescze spi obiadek gotowy:tak:
Hihi ja tez przed chwilką:tak::tak::tak: Ja czesto sobie tak robie- uwielbiam sie tak relaksowac:tak::tak:




Widze ze caly dzien od rana mnie nie byloo i pusciutko- pogoda sie poprawia i do rego niedziela, to co baby będa siedziec przed kompem:-p:-p:-D

ide jeszcze na t poczytac bo tez dawno nie byłam:tak:
 
Do góry