reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam:-)
My juz wrocilismy do domku:-)Było super :tak::tak::tak:Dzieciaki sie wybiegaly i wyszalały.Wszyscy zadowoleni:-)A ludzi tyle ze:szok::szok::szok:zarowno w kolejce Maltance jak i w zoo
Jako pierwsza daje obiecana fotke slonia dla MADZIULINATASZY:tak::tak::tak:
To obiecany słon-niestety ten malutki bo duzy spał i nawet ani na chwilke sie nie pokazał.
 

Załączniki

  • SDC10680.jpg
    SDC10680.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 19
  • SDC10682.jpg
    SDC10682.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Witam sie wieczorowo ale widze ze nikogo nie ma:szok::szok:no tak wkońcu niedziela no i ładna pogoda my teraz weszliśmy do domu jestem padnienta a moje dzieci nie:szok::-DNo jeszcze ich umyć i pójdą spac chce ich jak najpóźniej położyc spac tak koło 20:30 może Kamilek wtedy będzie lepiej spał w nocy:tak:mam nadzieje Martynka rozbiła kolanko dzisiaj znaczy krew nie wyszła ale mówi że ją boli:baffled:A gdzie wszyscy zapraszam do kompa
146.gif
 
Witam, dotarłyśmy do domu w końcu :tak:

Kupiłam dzisaj skrzynke na listy, złą :wściekła/y::angry: Ogladałam identyczna tylko że się otwiera w druga strone, a z pólki wziełam zapakowana i dupa inna :wściekła/y::wściekła/y: Bede musiała jechac oddac :angry:

My juz po rosolku Laura wcina gotwane miesko a moj drzemie przed tv:szok:Co na w nocy bedzie robil:confused:

Wasze dzieci tez tak lubia miesko i kielbaski.Bo Laura jak widzi ze ktos je kilbase czy miesko odrazu sie podlacza:-D

nikogo nie ma:baffled:

Moja Helenka jest miesożerna, kabanozy kotlety :tak::-D

Ania pewnie że nie założe jej pampersa,na pewno nie wrócę do tego bo tak jak mówisz byłaby to porazka na całej lini bo woła w domu.nie ma mowy.
będę nosić rzeczy na zmiane i już.zobaczy może szybko minie i znów zacznie wołac na dworze.

Helena sie uczyła wołac w grudniu wiec nie było mowy o spacerze bez pieluchy :no:


A tak moje dziecie spi a drugie sie bawi

Śilcznie :tak:

Witam:-)
My juz wrocilismy do domku:-)Było super :tak::tak::tak:Dzieciaki sie wybiegaly i wyszalały.Wszyscy zadowoleni:-)A ludzi tyle ze:szok::szok::szok:zarowno w kolejce Maltance jak i w zoo
Jako pierwsza daje obiecana fotke slonia dla MADZIULINATASZY:tak::tak::tak:
To obiecany słon-niestety ten malutki bo duzy spał i nawet ani na chwilke sie nie pokazał.

Ale fajnie :tak: Unas dopiero niedawno wyszło słońce, cały dzień chmurzyska :baffled:


Spadam polezec w wannie :tak:
 
:-)
 

Załączniki

  • SDC10690.JPG
    SDC10690.JPG
    95,7 KB · Wyświetleń: 24
  • SDC10689.jpg
    SDC10689.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 22
  • SDC10669.jpg
    SDC10669.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 23
  • SDC10674.jpg
    SDC10674.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 24
  • SDC10651.jpg
    SDC10651.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 20
  • SDC10664.jpg
    SDC10664.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 21
  • SDC10662.jpg
    SDC10662.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 21
  • SDC10665.jpg
    SDC10665.jpg
    58,2 KB · Wyświetleń: 21
Witam:-)
My juz wrocilismy do domku:-)Było super :tak::tak::tak:Dzieciaki sie wybiegaly i wyszalały.Wszyscy zadowoleni:-)A ludzi tyle ze:szok::szok::szok:zarowno w kolejce Maltance jak i w zoo
Jako pierwsza daje obiecana fotke slonia dla MADZIULINATASZY:tak::tak::tak:
To obiecany słon-niestety ten malutki bo duzy spał i nawet ani na chwilke sie nie pokazał.
Super słonik no i fajnie że sie wam wypad do ZOO udał
202.gif

Ta słoniarnia ktora zrobili w tym zoo jest poprostu zarabista:tak::tak::tak:No ale kosztowała ponad 18 milionow:szok::szok::szok:
No to rzeczywiście dużo kasy
172.gif
 
reklama
Do góry