reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja zmykam do cukierni bo mi wykupia moje ulubione ciacha gruszki:szok:A siora Je uwielbia i musze dla Niej zarezerwowac chociaz jedno;-):-)
Do pozniej
Papa
 
reklama
Kukurydziane i to jedza suche:no:Czasmi zjedza te miodowe koleczka:tak:
Jak Im proponuje rano kanapke to jest krzyk ze platki i koniec

skoro suche bez mleka to się nimi nie najedzą przecież?????

moja to z rana zawsze kaszka musi być :tak::tak::tak::tak:
kanapki też zjada bez problemu.
jak babcia po Oliwkę dziś przyjechała to akurat jadła drugie śniadanie to wsunęła całą dużą kanapkę z białym serem i szczypiorkiem :tak::tak::tak:
Oliwka uwielbia biały ser-najbardziej Almette,Turek ,natomiast za żółtym serem za bardzo nie przepada ale czasem cos tam przegryzie.
 
Ja moje tez czasami usypialam we wozku jak za duzo marudzily i przekladalam do łozeczek:tak::tak::tak:A jak Dominik byl maly to nawet czasami w nocy spal we wozku i tylko Go lulałam jak sie przebudzil;-)
I nie mialam zadnego problemu zeby zaczeli sami zasypiac w lozeczkach

Moj brat tez tak ma ze swoja corka nauczyli ja na wczasach jak byli w wozku usypiac i teraz maja problem bo mala tylko w wozku chce spac po poludniu usypiaja ja w wozku i tak spi a wieczorem tez usypiaja w wozku i ja przenosza ale nie kiedy mala w nocy sie budzi z rykiem ze chce do wozka:-:)-( a ich syn byl nauczony jak mial isc spac ze musieli z nim autem jezdzic zanim usnal
Tak wiec ciesze sie ze Emily idzie mi spac bez zadnego kolysania itd poloze ja a ona za 5 min juz spi fakt ze nie chce mi spac jak jestesmy gdzies w gosciach itd bo usypia mi tylko w swoim lozeczku nawet w aucie nie chce spac albo na spacerze tez nie bo wszystko inne ja interesuje:-):-)
 
Wiem ze sie nie najedza dlatego pozniej jedza wiele innych rzeczy:tak:
No bo raczej nie zostawiłabym Ich na głodniaka
Dobra teraz juz na serio zmykam:-)

A moje tez mi pomagaja wrzucac pranie do pralki:tak::tak::tak:Ale pralki bym Im raczej nie kupila bo bylby to kolejny klunkier rzucony w kat
 
Moj brat tez tak ma ze swoja corka nauczyli ja na wczasach jak byli w wozku usypiac i teraz maja problem bo mala tylko w wozku chce spac po poludniu usypiaja ja w wozku i tak spi a wieczorem tez usypiaja w wozku i ja przenosza ale nie kiedy mala w nocy sie budzi z rykiem ze chce do wozka:-:)-( a ich syn byl nauczony jak mial isc spac ze musieli z nim autem jezdzic zanim usnal
Tak wiec ciesze sie ze Emily idzie mi spac bez zadnego kolysania itd poloze ja a ona za 5 min juz spi fakt ze nie chce mi spac jak jestesmy gdzies w gosciach itd bo usypia mi tylko w swoim lozeczku nawet w aucie nie chce spac albo na spacerze tez nie bo wszystko inne ja interesuje:-):-)
Moje tez najlepiej zasypiaja w swoich lozeczkach:tak:Klade je popoludniu dostaja buziaki,przykrywam Je i zasypiaja same
Ostatnio wieczorami chca zasypiac u mnie ale to chyba chodzi bardziej o to ze z mojego wyrka same schodza i moga buszowac po chacie
 
Moje tez najlepiej zasypiaja w swoich lozeczkach:tak:Klade je popoludniu dostaja buziaki,przykrywam Je i zasypiaja same
Ostatnio wieczorami chca zasypiac u mnie ale to chyba chodzi bardziej o to ze z mojego wyrka same schodza i moga buszowac po chacie


No i tak powinno byc ze same usypiaja :tak::tak: dlatego nigdy nie kolysalam malej do snu bo wiedzialam ze szybko sie nauczy a potem bedzie ciezko z oduczeniem;-);-);-)
 
reklama
Do góry