reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wiki a ja mam do ciebie takie pytanko czemu Kamilek spi w domu w wózku?
nie lepiej byłoby nauczyć spania we własnym łóżeczku?i nocki też miałabyś bardziej przespane.
Bo on zasypiał przy cycu a teraz zasypia we wóźku przynajmniej nie musze go nosić a czasem go przełoze do łóżeczka ale strasznie któdko w nim spi a wewózku znacznie wiecej :confused:
 
reklama
A ja czekam az mlode zjedza płatki i musze wkoncu isc do tego sklepu bo mi wsyzstko sprzatna ;-)A tak mi sie nie chce jak widze ta pogode:no:
Oby jutro bylo ladnie bo przeciez dzieci maja obiecany calodniowy pobyt w zoo:tak::tak::tak:
 
A ja dzis odpuszczam sobie sprzątanie,jak mam wolne to byczyć się na całego a co :-D:-D:-D:-D:-D:-D
w końcu jakiś dzień wolny tez mi sie należy od życia :-D:-D:-D:-D

jedynie dziś to poprasuje troche jak będę oglądać Brzydulę,powtórki z całego tygodnia :tak::tak::tak::tak::tak: strasznie spodobał mi się ten fil,kto by pomyslał :-)
tak więc połączę miłe z pożytecznym :tak::tak::tak::tak::tak:
Ja to też oglądałam ale teraz nie oglądam we czwartek tak włączyłam ale nie mam pojęcia oco tam chodzi nie wiem kto to jest ten Bartek i oco z nim chodzi
 
Bo on zasypiał przy cycu a teraz zasypia we wóźku przynajmniej nie musze go nosić a czasem go przełoze do łóżeczka ale strasznie któdko w nim spi a wewózku znacznie wiecej :confused:
ale wiesz z czasem będzie mu za ciasno w wózku i co w tedy zrobisz?a to juz duży chłopak,w końcu ma 10mies :tak::tak::tak::tak:
moja Oliwka od początku spał w łóżeczku i nie mam z nią żadnych problemów,jedynie jak chora to bardziej potrzebuje bliskości to spi czasem z nami ale to sporadycznie.
Im będzie starszy tym trudniej będzie Ci go odzwyczaić.
dziecko powinno samo zasypiać.
 
A ja czekam az mlode zjedza płatki i musze wkoncu isc do tego sklepu bo mi wsyzstko sprzatna ;-)A tak mi sie nie chce jak widze ta pogode:no:
Oby jutro bylo ladnie bo przeciez dzieci maja obiecany calodniowy pobyt w zoo:tak::tak::tak:
dowikla widzę że szczypiorki to płatkowe dzieci :-D:-D:-D:-D wiecznie płatki na śniadanie wcinają,a jakie im dajesz?


no do zoo to raczej łądna pogoda musi być,nam się udało jak bylismy.
Oby pogoda się poprawiła i wypad wam się udał :tak::tak::tak::tak:
 
Witam mamusie siedzące w domciu, przyjmiecie do swojego grona?
Mam na imię Ania, wychowuję syncia Dominika,
mieszkamy w Grecji,
pozdrawiam słonecznie :-)
witam nowa mamusie:tak::tak:


My wstalismy przed 9 ale w nocy Emily budzila mi sie chyba z 6 razy jak nigdy bo normalnie przesypia cala noc bez problemu ale jak jej dalam smoczka to spala dalej te zeby mnie wykacza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jestem troche nie wyspana bo wczoraj poszlismy po 2 spac patrzelismy na filmy zamowilismy pizze i wieczorek byl super;-);-);-)
Teraz zabieram sie za sniadanko a potem spacerek chyba pojedziemy do parku zwierzatka nakarmic no i jeszcze na zakupy musze bo jutro mam gosci wiec trzeba jakies ciasto kupic itd:tak::tak:
 
Ja moje tez czasami usypialam we wozku jak za duzo marudzily i przekladalam do łozeczek:tak::tak::tak:A jak Dominik byl maly to nawet czasami w nocy spal we wozku i tylko Go lulałam jak sie przebudzil;-)
I nie mialam zadnego problemu zeby zaczeli sami zasypiac w lozeczkach
 
dowikla widzę że szczypiorki to płatkowe dzieci :-D:-D:-D:-D wiecznie płatki na śniadanie wcinają,a jakie im dajesz?


no do zoo to raczej łądna pogoda musi być,nam się udało jak bylismy.
Oby pogoda się poprawiła i wypad wam się udał :tak::tak::tak::tak:
Kukurydziane i to jedza suche:no:Czasmi zjedza te miodowe koleczka:tak:
Jak Im proponuje rano kanapke to jest krzyk ze platki i koniec
 
ale wiesz z czasem będzie mu za ciasno w wózku i co w tedy zrobisz?a to juz duży chłopak,w końcu ma 10mies :tak::tak::tak::tak:
moja Oliwka od początku spał w łóżeczku i nie mam z nią żadnych problemów,jedynie jak chora to bardziej potrzebuje bliskości to spi czasem z nami ale to sporadycznie.
Im będzie starszy tym trudniej będzie Ci go odzwyczaić.
dziecko powinno samo zasypiać.
Ale to różnie bywa Martynka zasypiała w nosidełku później jak ja przestałam karmic cycem to zasypiała przytulajac sie do mnie a teraz ładnie samazasypia
 
reklama
Do góry