reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wlasnie nie chce jej dawac modyfikowanego,poki mam swoje,przynajmniej tyle ile mam a i tak z tego co jej daje to ona je moze jak narazie ze dwie,tzry lyzeczki dziennie marcheweczki,a szkoda mi ja odstawiac od piersi tymbardziej ze tak ladnie jak dotad przybierala,wazy teraz rowne 8 kg.i wlasnie nie wiem czy te moje mleczko sie zrobil amniej wartosciowe czy moze jest go mniej??
 
reklama
witam wieczorkiem!!!
cos mi dzis komp odmawia posluszenstwa ciagle sie zawiesza i wogule.....mezus przyjedzie to musi cos z ty zrobic bo .....nerwa dostac mozna?????


cos jakos brakuje tu dziewczyn ?????
 
8 kilo to sporo jak na taka mala dziewczynke, kuba wazy 8,5...........roczne powinno wazyc 10 kg..............

wiesz ja bym jej dawala na razie piers i tyle.............wydaje mi sie ze mala ma faze intensywnego wzrostu i moze dlatego chce wiecej jesc!!!
 
Mija no sluchaj moze pogadamy na gg
jakby tu sie umowic bo moja toska no tak na 98-104 wsumie to sama niewiem bo jak widze to wtedy wiem tak czy tak??? a moze masz jakies zdjatka i wogule jak i co bo napisalas dosc ogolnikowo
wiec jak bedziesz to daj jakos znac moze na priv ok
 
łłłłłooo no ladna waga jak na taka maluszke ::)....moja juz prawie dwuletnia toska wazy niecale 12 wiec :p....chyba jest niedowaga ,,,no ale nienarzekam bo dobrze wyglada i chce jesc :p
 
no i chyba masz racje,tak zrobie co tam od czego s amamy,i tak nie mam co robic,bede z nia siedziala przy cycu ile bedzie chciala a niech ma jak chce
a tak wyglada,no i nie wiem ile mierzy bo ma problem z biodrem i sie ni eda zwarzyc,ale wchodzi w 68
 
a moja Lenusia wazy juz 9450g a ma 7 miesiecy :)

kanoot dlaczego wogole chcesz wprowadzac kaszki? Ja karmie piersia i do 6 miesiaca nie dawalam Lence nic oprocz piersi dopiero potem marchew, jablko itd. w sumie kaszek dalej nie je... Je juz bardzo duzo owocow (jablko, gruszka, morela, banan, winogron, sliwka, truskawka) i zupki z marchewka, pietruszka, selerem, buraki i miesko cielecina, indyk, kurczak... w sumie jaj jej gotuje raczej normalne obiady i potem miksuje. Na poczatku gotowalam na wodzie "Zywiec" ale nigdy nie odciagalam mleka zeby cos jej przygotowac... Kaszki sie wprowadza jak dziecko bardzo malo przybiera na wadze...
Kaszki i marchewka powoduja zaparcia wiec uwazaj.....
 
no wlasnie ni ewiem czy wprowadzac,pediatra mowi ze jak chce ale takie zadkie bardzo i dlatego sie Wasobitki o porade prosze,co zrobic by sie dzidzia najdala a nie tyla za duzo tylko tak narmalnie dobrze
 
reklama
kanoot ja bym na twoim miejscu nie wprowadzala nic konkretnego no na pewnie nie kaszki. Dziecko Ci ladnie wyglada jak moje :) jak pare razy nie doje to sie nic nie stanie!!! Jak chcesz wprowadzac cos to ja bym wprowadzala warzywa i owoce to przynajmniej daje witaminy... zacznij od prostych zupek i deserkow no i soki do picia i tyle... ale to tylko moje zdanie :)
 
Do góry