reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Jak ja zaczelam dokarmic Jaska to po prostu np dalam mu prze z 4dni polowe sloiczka zupki a dojadal cycem a juz piatego dnia smam zupka wiec mleczko sie redukowalo

Potem tak zrobila z deserkiem........ i teraz podobnie z drugim sniadaniem

Jak narazie nie daje mu innego mleka

A tak wogole to jak mysliscie- jak pociabne cycolenie do roczku to bede mogla dawac mleko takie normalne np, laciate- tak daja moje siostry i jest oki
 
dziewczyny ktore karmia piersia i zaczynaja wprowadzac kaszki,powiedzccie mi prosze czy dajecie te co sie dodaje wode ,czy (tak jak mi si ewydaje chyba jest lepiej,ale nie jestem pewna)dodajecie swoje mleko do tych co daje sie mleczko??
 
kanoot pisze:
dziewczyny ktore karmia piersia i zaczynaja wprowadzac kaszki,powiedzccie mi prosze czy dajecie te co sie dodaje wode ,czy (tak jak mi si ewydaje chyba jest lepiej,ale nie jestem pewna)dodajecie swoje mleko do tych co daje sie mleczko??

dopoki karmilam tylko piersia to odciagalam swoje mleczko i dawalam je z kaszka ( tylko trezba uwazac na kaszki ryzowe bo moga powodowac zaparcia)
a od jakiegos 7, 8 miesiaca daje mu kaszki mleczno-ryzowe............

Twoja Malutka jest jeszcze mala, chyba na poczatku dobrze bedzie jak dasz jej kaszke ze swoim mlekiem..................po takim innym moze miec uczulenie lub bol brzuszka..........

zreszta najlepiej zapytaj swojego pediatre
 
wlasnie wiem pytalam,narazie pomalutku marchewke badz jabluszko,przez tydzien nie wprowadzac wiecej niz jeden nowy skladnik,a jesli chodzi o kaszki to powiedziala ze narazie konsystencje zadkiej zupki robic i obserwowac.malej juz moj cycuch nie starcza powoli,w dzien by co pol h,siedziala glodna.a noze jak przesypiala to sie budzi na jedzonko znowu
 
reklama
kanoot pisze:
wlasnie wiem pytalam,narazie pomalutku marchewke badz jabluszko,przez tydzien nie wprowadzac wiecej niz jeden nowy skladnik,a jesli chodzi o kaszki to powiedziala ze narazie konsystencje zadkiej zupki robic i obserwowac.malej juz moj cycuch nie starcza powoli,w dzien by co pol h,siedziala glodna.a noze jak przesypiala to sie budzi na jedzonko znowu


z tego co wiem to dziecko do skonczenie 6 miesiaca powino jesc tylko mleko matki, a takie butelkowe to powoli okolo 4-5 miesiaca.........ale jezeli pediatra tak Ci polecila to postepoj wedlug jej rad, napewno nic zlego sie nie stanie...............

a moze Twojej corci potrezbne jest mleko modyfikowane, jesli sie nie najada????
 
Do góry