reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

jakoś chyba starczy mi, nie chce sie rozpisywac, zebyscie sobie o mnie zle nie pomyslaly; nie chce go oderwac od piersi od razu teraz i juz, ale powoli i zeby sie obylo bez placzu, przynajmniej jak najmniej;
jak daje mu jabluszko to jest to jeden posilek?
 
reklama
Ja tez powoli koncze- ale chce do roczku pokarmic

Teraz Jasko bedzie jadl cyca juz tylko jak sie obudzi i po kapieli( no i oczywiscie  w nocy.....)

A ty JOASKA jakiem mlekiem dokarmisz?? i o ktorej godzinie??( tak poprostu zamiast piersi butla)
 
Joanna@ pisze:
Joaska.....moje gratulacje ...ja wytrzymalam 3 miesiace....choc chcialam wiecej, ale maly ryczal z glodu na okraglo

dzieki :)

ale tu chyba nie ma co gratulowac............powiem Wam z reka na sercu ze jestem juz zmeczona tym karmieniem, moj Syn to niezly gagatek, nie daje mi pospac w nocy przez cyca, chce sie poprzytulac z mama hehe, niepamietam kiedy ostatnio spalam cala noc............chyba jeszcze w ciazy.........

teraz Kuba juz je wszystko, wiec zdecydowalam, ze koniec z karmieniem.........ale teraz wiem, ze mozna to zaczac robic jak dziecko ma jakies 7 miesiecy, pozniej mleko nie syci za bardzo..........jedzenie jest bardziej do przytulania a nie do picia............wiem, ze bedzie trudno go odzwyczaic, bo juz rozumie co sie dzieje i czasem sam podnosi mi bluzke........wiec kuma czacze ze tak powiem..............

ale juz wyeliminowalam 2 karmienia na rzecz kaszki mlecznej i mleka, wiec zostalo mi tylko karmienie w nocy......dzisiaj pre,mera wody zamiast cycusia :)
 
malutka zdecydowalam z pediatra dac malemu Nan HA............Kuba mial ostatnio jakies krosteczki na lokciach, wiec postanowilam nie dostarczac mu alergenow i podawac mleko hipoalergiczne...........ale mu nie smakuje i na razie jestesmy na etapie przyzwyczajania............

a co do godzin to zalezy wszystko, sama musisz ustalic jak bedziesz dawac mleko, dziecko powinno zjesc 5 posilkow dziennie.............

ja daje mleko o 7 rano.............a pozniej wieczorem przed spaniem........




jesli chcesz wybrac malemu mleko poradz sie lekarza najlepiej!!
 
A ja jeszcze karmie do tej pory tzn. 8 miesiecy.Jest to wygodne ale juz bym chciala przestac tym bardziej ze bardzo schudlam bo juz waze 8 kilo mniej niz przed ciaza ale mnie z kazdej strony naciskaja zeby karmic jeszcze choc do roku i nie wiem ciagle nad tym mysle.A tak wogole to sie moze przedstawie.Jestem z Warszawy mam na imie Iwona.Mam coreczke jedynaczke 8 miesieczna o imieniu Vanessa.Tez jestem mama siedzaca w domu choc nie doslownie bo cale dnie mnie nie ma a jak juz jestem to nie zawsze mam czas cos popisac na BB bo obowiazki w domu i moj partner Robert(bo jeszcze jestesmy przed slubem) wygania mnie od kompa I to jest powod dla ktorego wczesniej nawet sie nie przedstawilam bo nie wiem czy bede miala czas cos codziennie pogadac z wami.Tak wiec wiecej nie marudze i ide zrobic mojemu am am :p
 
iwonka witam:)
Joaska powodzenia dzisiaj :)

to jak podsuniecie mi jakis pomysl?
mam coraz mniej dawac cycusia,ale w zamian mleczko z butli?
 
Izabelka...tak, staraj sei powol eliminowac np nocne karminie , daj mu butelke, pkarmu bedzie coraz mniej i powoli przejdziesz na sztuczne,,, ja tak zrobilam, i nie bylo zadnych problemow
 
izabelka a ja spytam jeszcze raz czemu chcesz przestac karmic juz teraz???


u mnie jeszcze jeden aspekt wchodzi w gre..........wracam do pracy we wrzesniu wiec i tak bym skonczyla karmic cos kolo lipca..........
 
reklama
izabelka......spokojnie nie bedzie to moze komfortowe ale jak bedziesz to robic stopniowo to nawet nie zauwazysz kiedy mleko zaniknie
 
Do góry