reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


Iwonka kocham Cie normalnie....kobieto wiesz ile ja tego szukalam na Allegro?????? dzieki za pdsuniecie linka...a co do tego walca to jes super sprawa ja kupilam to dla kolezanki synka ale za astronomiczka kase a tu widac jest tanio......kupuj warto
 
reklama
no powiedzmy ze popsiatalam! reszta jak hubert wstanie! a teraz mama ma czas dla siebie! ja tez bym takie kupila ale boje sie ze hubert nie bedzie chcial nawet na to spojrzec! a poza tym nie wiem ale wydaje mi sie ze jest troszke za krotki???
 

tylko jednej rzeczy nie kumam, dlaczego pisza ze ten walec jest od 1-wszego roku zycia...bezsens, przeciez dziecko wczesniej zaczyna raczkowac.....ja swojemu juz kupie, bo wspina sie na pilke dmuchana a ta mu ucieka wiec walec mu sie spodoba, aha tej kolezance (bylej zreszta, pisalam o niej kiedys) co kupilam ten walec uwazam ze zrobilam zle bo nie dosc ze majatek wydalam wrrrr to jej dziecko wlasnie ma ponad rok i dla niego to zadna atrkacja mimo ze dopiero raczkuje....

Mordziulka no wlasnie...tez tak aptrze....ten co kupilam tej lasce to byl duzy i dlugi
 
Ale w sumie to on nie musi byc szeroki aby tylko brzuszek sie spokojnie mogl oprzec.Polozyc zabawke przed dzieckiem i niech probole siegnac po nia odpychajac sie nozkami i wyciagajac raczki.
 
Mordziulka a więc tak :
mozesz sie strac na dofinansowanie z NFZ na taki wyjazd, czasami zaklad pracy dofinansowuje;
adres :Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Panorama 76- 102 Jaroslawiec ul.Bałtycka 9 tel fax 0598109478 8109479 tam jest bardzo ladnie; mozesz sie starac o pomoc z Centrum Pomocy Rodzinie ale troszke sie czeka i musisz przedzwonic jakie papiery sa potrzebne, ale zeby otrzymac musisz dostawac zasilek pielegnacyjny; papiery do wypisania otrzymasz  w CPR, musi tez wypisac lekarz;
mam nadzieje ze pomoglam :)
buziaczki
 
iwonka2006 pisze:
Ale w sumie to on nie musi byc szeroki aby tylko brzuszek sie spokojnie mogl oprzec.Polozyc zabawke przed dzieckiem i niech probole siegnac po nia odpychajac sie nozkami i wyciagajac raczki.

w sumie masz racje, bo Alan jak wspina sie na pilke to mu wystarcza, tyle ze mu ucieka ;D ;D ;D
 
izabelka dzieki ci slonko! wiesz ze ja wlasnie ogladalam w necie ten osrodek o ktorym napisalas i bardzo mi sie podoba ale strasznie drogo! wiem ze z centrum pomocy rodzinie moge ale nie wiedizlam ze z funduszu tez! ok pozalatwiam! dzieki!
 
reklama
Do góry