reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej :)
zwolnienie zalatwione hura :) zaraz idziemy na spacerek bo pogoda sie zrobila :)

Mordziulka zapytam się mojej cioci może ona zna jakieś ośrodki, jej córeczka jest chora i wiem że kiedyś gdzieś były, ale nie wiem gdzie, odezwę się jak coś bede wiedziala
 
reklama
hey mamuski :)
ale mam zaleglosci az tydzien netu nie miałam a teraz zamiast sprzatac to oczywiscie naług wygrał
i jestem w swoim zywiole tzn na BB
 
Witam wszystkie mamy! Mam pytanie do was.Czy ktoras z was kupowala lub wie gdzie kupic WALEC EDUKACYJNY w Warszawie taki jak jest na Allegro.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=106575410#photo
Podobno jest to dobre do cwiczen przygotowujace do raczkowania bo moja corcia nie chce wogole lezec na brzuchu z reszta jak jej mamusia nie gdys tylko siedzialam i siedzialam a jak sie wysiedzialam tak do roku czasu to w koncu wstalam i poszlam do przodu.A drugi powod dla ktorego chce to kupic to zabawa dla niej bo jak ja kiedys polozylam na duzej pilce to sie bardzo z tego cieszyla.Pozdrawiam.

 
KUNDA no widzisz jednak mnie dobre sluchy doszly na temat tego walca.Tak bym chciala zeby ona jednak mi raczkowala.Ja podobno troszke na pupie jezdzilam ale to sporadycznie :p
 
My cwiczymy na małym woalcu lezenie na brzuszku bo Macio bardzo tego nie lubi, no i odpowiednie ułozenie ciała do raczkowania.
 
Ja jak swoja poloze na brzuchu to lezy jak placek ale glowe podnosi normalnie i na przed ramionach sie podpiera ale po chwili ryk a jak ja wezme wtedy zlapie pod brzuch i troche uniose do gory to wyciaga raczki i sie podpiera o podloge
 
wpadam na chwilke! oczywiscie prawie nic nie zrobilam tlumacze sobie ze hubcia obudze......... :p
kunda a wogule to ty cwiczysz z maciem w domu?
 
reklama
Do góry