reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no jula dalej z antkiem na placu okno umyte kuchnia sprzątnięta lekcje adam ma odrobione pogadanke umoralniającą mu walnełam no to luzik mam:tak::tak::tak::tak:zaraz muszę im kolacyje wymyślić:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
a ja dziewczyny zrobiłam sobie teraz przerwe w pracy na chwilke skoczyłam sobue do rossmana na chwile i kupiłam zestaw do sprzatania, powiem Wamm, że się opłaca... Pronto Multi Surface, które normalnie kosztuje 12 zł, ja w promocji zazwyczaj za 10 kupowałam + Mr Muscle(normalmnie 7zł) + Power Duck(około 8zł) + pronto do podłóg drewnianych( normalna cena11zł)
Ja za cały zestaw zapłaciłam 21zł:tak:
 
Wróciłam już z koników i ze spacerku z młodym.Poszliśmy koniki do stajni odprowadzić.,Zjedliśmy obiad i mały poszedł na podwórko a ja na chwilkę do Was zaglądam.
Przed południem uruchomiłam wreszcie nowe akwarium.Robiłam je od piątku.
Teraz moje akwa wygląda tak:




Robiłam dziś też fotki w przedszkolu.Jak znajdę chwilkę to zrzucę na kompa i wkleję .
Ale wielkie :szok::szok::szok: super :tak::tak::tak::tak::tak: wręcz rewelacja
 
Jutro idę z Oliwka do lekarza,juz ja zarejestrowałam,idziemy na 11.30.O 16.00 znów miała temp 38,3C :no::no::no:
zaczęła mi trochę pokasływać i nie chce gryźć -tak jakby ja gardło bolało.dziś jest je tylko kisiel i deserki owocowe ze słoiczków-szok.nic nie chce gryźć bo płacze.
Cos mi się zdaje że angina jej się kluje,obym nie miała racji :no::no::no: zobaczymy co powie jutro lekarka
 
agnes oby to nie angina:no::no::no::no:a może nie chce gryźć bo bolą ją wyżynające się zęby????????????????????????
anabuba dzisiaj nie zajżała a ja się za nią stęskniłam już:tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny. Dopiero się pozbierałam o tej porze.

Ano z wawy :rofl2:

Ja leżałam w pierwszej ciąży, całe szczęście nie za długo i na raty :sorry: Dasz radę :tak: Dobrze, że synal duży...

No właśnie miałam dziś iść do lekarza żeby mi powiedział, ze już mogę wstawać. Miałam wyjść o 16:00, wizyta na 17:15. I USNĘŁAM!!! Obudziłam się o 17:20. :crazy: ale tak szczerze mówiąc to i tak nie chciało mi się jechać. Za tydzień idę. Mam nadzieję nie zaspać :confused2:.

Co Wy macie za sasiadow.. ja to wgole nawet nie wiem że mam sasiadów:tak::-D
Moja szanowna sąsiadka z góry męczy nas już tak kilka lat. Kiedyś poszłam do niej zwrócić uwagę ale obudziłam innych w tej samej klatce jak waliłam do jej drzwi a ona mnie nie słyszała. Taka głucha. Czasami mam ochotę ją wysłać na Marsa.

Ja też prawie z Wawy.10 km od Pragi w kierunku Radzymina.:tak::-D:-D
:-) To też niedaleko. Nie wychodzę z domu ale i tak miło wiedzieć, że ktoś jest blisko. A co to za miejscowość?

ja mam takiego sąsiada na dole mały remoncik już 3 miesiąc robi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No... to ja Cię doskonale rozumiem. Jeszcze co do moich sąsiadów - pani która mieszkała jeszcze miesiąc temu naprzeciwko mnie miała załamanie nerwowe. Poszła do sąsiada nad nią, rozwaliła mu szklanki, kieliszki, waliła czymś, podrapała mu całą twarz. W szpitalu się znalazła.
Wesola kompania. Wkurzał ją, bo był UB-kiem. Pani ma ponad 70 lat :-D:eek::baffled:.

Jutro idę z Oliwka do lekarza,juz ja zarejestrowałam,idziemy na 11.30.O 16.00 znów miała temp 38,3C :no::no::no:
zaczęła mi trochę pokasływać i nie chce gryźć -tak jakby ja gardło bolało.dziś jest je tylko kisiel i deserki owocowe ze słoiczków-szok.nic nie chce gryźć bo płacze.
Cos mi się zdaje że angina jej się kluje,obym nie miała racji :no::no::no: zobaczymy co powie jutro lekarka

Agnes - bardzo Ci współczuję. Mialam raz taką niewiadomą z Przemkiem, dopiero po latach okazało się że to nie było przeziębienie tylko uczulenie. Ale wtedy to on w 10 minut dostał 40,5 stopnia gorączki a miał dwa miesiące życia. Aż się wtedy rozpłakałam!
Ale jak Twoja malutka zaczyna mieć kaszel to pewnie za tydzień - dwa będzie już dobrze :).

Moje dziecko nie chce w ogóle wychodzić na dwór. Caly czas siedzi w domu :-(.
 
Witam
Ale mialam dzis zakrecony dzien:tak:Jak zaczelam sprzatac to skonczylam cos kolo 12:no:Pozniej z mlodymi na plac.Przyjechala siora z moim chrzesniakiem i jechalysmy na miasto;-):-)
Niedawno wrocilam do domu i mam juz dosyc
Ci sasiedzi z gory mnie dobijaja-niech juz wkoncu ich eksmituja bo chyba ich zabije:angry::angry::angry:

Zaraz wstawie focie chrzesniaczka ale niedlugo usune
 
reklama
Jutro idę z Oliwka do lekarza,juz ja zarejestrowałam,idziemy na 11.30.O 16.00 znów miała temp 38,3C :no::no::no:
zaczęła mi trochę pokasływać i nie chce gryźć -tak jakby ja gardło bolało.dziś jest je tylko kisiel i deserki owocowe ze słoiczków-szok.nic nie chce gryźć bo płacze.
Cos mi się zdaje że angina jej się kluje,obym nie miała racji :no::no::no: zobaczymy co powie jutro lekarka
No, oby nie angina.. :no::no::no:
Ale cuudne, ja te juz che moje dzieciatko...:tak:
 
Do góry