reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Słuchajcie Oliwka przespała całą noc do 6.30 :tak:,raz się w nocy przebudziła , ale dałam jej teletubisia i pieluszkę i powiedziałam że trzeba jeszcze spać i bez żadnych stęków usnęła.

Coraz lepiej z jej mówieniem.

Brawa dla Oliwki! Nie dość, że dzielna - bo ładnie sobie radzi bez smoczka, to jeszcze taka mądra! :tak:

malinka ja tez studiowałam zaocznie i wychowywałam Pauline:-)dasz rade. mo i kolejna nauczycielka w naszym gronie rosnie:-)

A które jeszcze nauczycielki są? Przyznawać się! :-)

dziecko mnie pasie chrupkami:-D:-D
no i jak tu odmowc?:rofl2:

Anabuba dziecku się nie odmawia! :-D Tylko pewnie żałujesz, że to nie czekolada! ;-):-D


A to jest rewelacja! Poprawiło mi humorek! :-D
 
Agnes świetne wieści. Żeby tak nasza zaczęł już po polsku mówić. Coś czuję, że jak zacznie, to się posypie
 
Agnes świetne wieści. Żeby tak nasza zaczęł już po polsku mówić. Coś czuję, że jak zacznie, to się posypie

Hehe! U Piotrunia też mieszanka chińskiego z norweskim. :-D Znajoma mi ostatnio powiedziała, że jej synek nie mówił praktycznie nic do 3 roku życia, ale jak się rozgadał to do dziś mu się buzia nie zamyka, a ma 11 lat :-D
 
Agnes super!!!
Oko to Laura niedano zalapala hihihi
Nie bylo mnie jednego wieczorka i wczorajszy dzionek
Dziekuje u Laury to jest uklon :))

Myszunia kazde dziecko ma inny tryb rozwoju.Jedne szybko chodza inne szybko mowia a jeszcze inne maja problem z chodzeniem i mowieniem :)) Jak zaczna chodzic do szkoly kto bedzie pytal kiedy zaczelo dziecko mowic :-D:-DNIKT!!
 
A mi Laura zawolala siku:szok: myslalam ze sobie jaja robi ale posadzilam ja i hura!!!! udalo sie czyzby lapala o co chodzi:confused:

My po zupce, wlosy schna a potem ide na spacerek :))
 
:-):-)no i o tym właśnie mówię:-):-)

Jedzie facet samochodem. Obok siedzi żona. Dopuszczalna prędkość 100 km/h.
Facet jedzie mniej więcej z tą prędkością. Nagle żona rozpoczyna monolog:
- Już Cię nie kocham. Po dwunastu latach po ślubie chcę rozwodu.
Mąż nic nie mówi tylko przyspiesza do 110 km/h. Żona mówi dalej:
- Pokochałam twego najlepszego przyjaciela - Kazia.
Mąż nic nie mówi tylko dalej przyspiesz do 120 km/h.
Żona przystępuje do rozważania warunków rozwodu:
- Chcę dzieci!
Mąż nic nie mówi tylko przyspiesza do 130 km/h.
- Chcę dom i samochód!
Mąż dalej nic nie mówi ale przyspiesza do 140 km/h.
- Chcę aby wszystkie karty kredytowe i akcje był na moje nazwisko.
Mąż dalej nic nie mówi ale przyspiesza do 150 km/h.
- A czego ty chcesz?
- Ja już mam wszystko co mnie potrzeba!
Mąż przyspiesza do 200km/h.
- A co masz?!
Mąż skręca na przeciwny pas jezdni i cedzi przez zęby:
- Poduszkę powietrzną!!!

nawiązując do wczorajszego:-)
 
reklama
Anka ma rację. Moja dużo mówiła póki nie zaczęł chodzić. jak zaczęła latać, to połowy pozapominała, np TATA przez 3 mieś ani razu
 
Do góry