reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Amamdzia dziękuje Wam za takie miłe komplementy:tak::tak::tak::tak:
aż się malutka zaczerwieniła:laugh2::laugh2::laugh2::zawstydzona/y::-p
Bodzia przyjemnej wycieczce po zoo:tak::tak::tak:
Małagosiunia fajne foteczki:tak::tak::tak: urocze przystojniaki te Twoje chłopaki od kobitek się niedługo nie odpędzą:tak::tak::-):-)
Sewa współczuje nie wyspanej nocki:confused: oby ta była lepsza:tak::tak:
Ja już dzisiaj na wysokich obrotach latam.
Po spacerku jesteśmy, do posprzątany, uprałam dwa dywany, a teraz padłam. A za chwile się za bułeczki biorę
Pozdrawiam Was kobitki. Witam nową mamusię i zapodaję kawusię. Kto sie pisze?
oj to się dziś napracowałaś :tak::tak:ja jakoś dziś nie mam weny do PPD i zrobiłam tylko obiad a reszta należy do mężusia:-p:zawstydzona/y:
Jeszcze krótka relacja z urodzin teściowej:
Brzoskwinie do toru 1 YTL (tutejsza waluta)
Winogrona 1,5 YTL
Krem 3 YTL
Blaty ok 4 YTL
Mina teściowej jak nas zobaczyła bezcenna:-):-):-):-):-):-):-):-)
Popłakała się kobitka. W sumie to nigdy nie obchodziła swoich urodzin bo nikt o niej nie pamiętał. My dzwoniliśmy z Polski ale teraz impreza niespodzianka, tort, prezent... Bardzo się wzruszyła. Atorcik wyszedł niezły przyznaję. Po 10 minutach nic nie zostało:-D
ozonke miłą niespodziankę teściowej zrobiliście:tak::tak::tak: teraz pewnie do końca życia będzie Wam wdzięczna zapamięć:tak::tak::tak:
Anula to ja już gratuluję zakończenia remontu:-D:-D:-):-);-)
 
reklama
Małagosiunia masz extra chłopaków!!

Ozkane super synowa z Ciebie!!!!

Co to ja jeszcze chciałam? Aha dziwne że dziewczyny nie mają dostępu do zamkniętego... przecież na liście były, pewnie jakiś błąd admina czy kogo tam...
 
reklama
Do góry