reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A ja siedze w domu i nie wiem co mam robic.... bo co chwila nadciagaja chmurzyska czarne :baffled: a nie mam zamiaru zmaknac tak jak wczoraj :no:

Obiad juz zrobiony.... teraz porysuje z Jedrkiem, bo ostatnio sie zbuntowal i stwierdzil, ze on rysowac nie bedzie bo nie lubi..... on ostatnio nic nie lubi :baffled:

Malagosiunia sto lat :tak:
 
Madźka specjalnie dla Ciebie:-)
Michał szykuje się do zjazdu

Michał ze swoim 4 letnim kuzynem:-)

Z rana moje chłopaki

A tu starszy pilnuje młodszego:-)

I Wojtasek w swoim foteliku

I to narazie na tyle bo muszę się wziąć za obiad:-)
 
Musze przyzanc ze wstydem, ze ostatnio Jedrek tez przegina z bajkami w TV :zawstydzona/y: bo juz mi pomyslow brak na zabawy z nim :-( pogoda tez nam nie pomaga :no:

Malagosiunia ale masz super facetow w domku. Sama slodycz.

A ja skonczylam kawke i zmykam :tak:

Milego popoludnia :tak:
 
reklama
Własnie wrócilismy z ponad 3 godzinnego spacerku :huh:z czego półgodziny Bartunio spedził w chuście a godzinę w parku i na skwerze podziwiając kwiatki, drzewka, ludzi i robiąc różne dziwne odgłosy:rolleyes2:. A na dworze to już go nie powozimy normalnie w wózeczku bo on juz wyczaił że na rękach jest lepiej :cool::-D:tak:a w chuście jest bardzo grzeczny tylko że pogoda taka dziś że myślałam że jest chłodniej, ubrałam mu spodnie a tam znów upał się zrobił i zagrzał się w tej chuście. Żadnych czapeczek nie kupiłam bo w smyku zero wyboru a w urwisie strasznie drogie i takie nie jesienne tylko grube:oo:. Kupiłam infacol na kolki:-( na wszelki wypadek bo Bartus coś ostatnio się pręży może to nie kolki ale coś mu przeszkadza w brzuszku a te kropelki działają też uspakajająco, i płyn oilan była promocja w superfarm, 250 ml 7 zł taniej :szok:to daje o połowę taniej niż oilatum. Zachaczyłam też o dwa ciucholandy ale nic ciekawego nie było.:no: Dziś obiadu nie robię :no:bo małż ma naradę "płacową" po pracy i wróci późno:-(, a ja sobie odgrzeję pierogi z jagodami bo mam jedną szufladę w zamrażalniku zapas pierogów i jagód. Ktoś chętny na pierożki?:laugh2:
 
Do góry